folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Otobüslerde Muavin, İkram Ve Numaralı Bilet Kalkıyor

Otobüslerde Muavin, İkram Ve Numaralı Bilet Kalkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=BbX9hx7OQrs

Genç hatalı tamamda yaşlıda az oç değil. Adamı tokatlayıp yerinden kaldırmaya gücün var ama oturmaya gelince gençler bize yer verin.

Yazılı olmayan kurallar :)

vermeyebilir vermek zorunda değildir. ama vermelidir vicdanen

o genç beni darp ettiler dese hepsini alırlar merkeze

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=BbX9hx7OQrs

Genç hatalı tamamda yaşlıda az oç değil. Adamı tokatlayıp yerinden kaldırmaya gücün var ama oturmaya gelince gençler bize yer verin.

Yazılı olmayan kurallar :)

vermeyebilir vermek zorunda değildir. ama vermelidir vicdanen

o genç beni darp ettiler dese hepsini alırlar merkeze

Yaşlıların tavırları aşırı bence de, ama gençteki pişkinlikte şaşırtır cinsten, millet canından bezmiş zaten, hade aldırmadın oturdun, oturmana kimse bir şey demez diyemez, en fazlası içinden ne saygısız çocuk derler adama, ama boş koltuğa çuval oturtmakta nedir, yani olmayacak şeyi yapmış. Hadsiz işte. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

O değil de Karabük'e gidicem en düşük bilet 65 TL civarında gidiş dönüş derken 150'ye patlatacaklar bu firmalar. 

Yok mudur daha ucuza bilet alma şansımız. Mevcut gidiş tarihinden itibaren 20 gün ileriye atarakta hepsine baktım yok, 
    Hepsinde fiyat 65-75-80 diye ilerliyor. 

İstanbul Anadolu yakası Karabük için Sinop Türkay turizm 60 TL alıyor. 

Daha dün baktım. 

Orada mı yaşıyorsun yoksa öğrenci misin? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

10-15 tl daha ucuz olunca burda itiraz eden herkes koşa koşa biletini alıcak. 1-2 tl'lik ikram için mi bu kadar gürültü anlamış değilim.

FlixBus satın almıştı zaten Kamil Koç'u. Bu şekilde olacağı belliydi, adamlar Avrupa'da bu şekilde çalıştırıyorlar otobüslerine.

10-15 lira için valizimin çalınmasını istemem. Zaten indirim kovalasam 1 ay önceden uçak bileti alırım kupon falan kullanınca otobüsten bile ucuza mal oluyor. 

Kaldı ki burası Türkiye. Bırak şehirlerarası otobüsü, belediye otobüsünde bile koltuk kavgası oluyor. 

Alışırsınız hocam. Burası Türkiye diye diye neden farklı girişimlerden geri kalmamız gereksin? Zaten bunu yaparlarken hedef kitleleri eğitimsiz insanlar değil. Farklı bi jenerasyon geliyor ve değişikliğe çok hızlı adapte oluyorlar. 

O halde zora gelmedikçe otobüs yolculuğu yapmayın :) Ya da size istediğiniz hizmetleri sunan diğer otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

bykamu tarafından 03/Oca/20 05:50 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

O değil de Karabük'e gidicem en düşük bilet 65 TL civarında gidiş dönüş derken 150'ye patlatacaklar bu firmalar. 

Yok mudur daha ucuza bilet alma şansımız. Mevcut gidiş tarihinden itibaren 20 gün ileriye atarakta hepsine baktım yok, 

Daha dün baktım. 

Türkay'ı sonradan bende gördüm de, 2016-17 civarı gittiğim 35TL'ye almıştım zaman geçince artan fiyatlar insanı garip hissettiriyor.

Yok hocam, uzun yıllar beraber çalıştığım beş altı arkadaşımın yaşadığı şehirler hem okuyorlar hem çalışıyorlar, 3-4 kişi tbt'den bende şuan ki iş ortağım easx'ın emre kardeşimin yanına gideceğim asker öncesi içmeye. Oradaysan göreyim seni, değilsen gelirsen paslaşalım beraber gideriz. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Daha dün baktım. 

Türkay'ı sonradan bende gördüm de, 2016-17 civarı gittiğim 35TL'ye almıştım zaman geçince artan fiyatlar insanı garip hissettiriyor.

Yok hocam, uzun yıllar beraber çalıştığım beş altı arkadaşımın yaşadığı şehirler hem okuyorlar hem çalışıyorlar, 3-4 kişi tbt'den bende şuan ki iş ortağım easx'ın emre kardeşimin yanına gideceğim asker öncesi içmeye. Oradaysan göreyim seni, değilsen gelirsen paslaşalım beraber gideriz. 

Ben Rusya'dayim. Şu sıralar gelmeye niyetim yok. 

Size afiyet olsun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

10-15 tl daha ucuz olunca burda itiraz eden herkes koşa koşa biletini alıcak. 1-2 tl'lik ikram için mi bu kadar gürültü anlamış değilim.

FlixBus satın almıştı zaten Kamil Koç'u. Bu şekilde olacağı belliydi, adamlar Avrupa'da bu şekilde çalıştırıyorlar otobüslerine.

10-15 lira için valizimin çalınmasını istemem. Zaten indirim kovalasam 1 ay önceden uçak bileti alırım kupon falan kullanınca otobüsten bile ucuza mal oluyor. 

Kaldı ki burası Türkiye. Bırak şehirlerarası otobüsü, belediye otobüsünde bile koltuk kavgası oluyor. 

Alışırsınız hocam. Burası Türkiye diye diye neden farklı girişimlerden geri kalmamız gereksin? Zaten bunu yaparlarken hedef kitleleri eğitimsiz insanlar değil. Farklı bi jenerasyon geliyor ve değişikliğe çok hızlı adapte oluyorlar. 

O halde zora gelmedikçe otobüs yolculuğu yapmayın :) Ya da size istediğiniz hizmetleri sunan diğer otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz diye bir söz var. Hedef kitle eğitimli insanlar derken ? Otobüse bilet satarken en az 4 yıllık üniversite mezunu, askerliğini yapmış kişilere mi satılıyor ?

Farklı jenerasyon dediğin Z kuşağı zaten zora gelemiyor. Uçağı daha çok tercih ediyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

Bu bir girişim midir ?

O zaman polisi,askeride kaldıralım herkes kendi başının çaresine baksın bence bu girişimden de geri kalmayalım. Laf kalabalığı bir yorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz diye bir söz var. Hedef kitle eğitimli insanlar derken ? Otobüse bilet satarken en az 4 yıllık üniversite mezunu, askerliğini yapmış kişilere mi satılıyor ?

Farklı jenerasyon dediğin Z kuşağı zaten zora gelemiyor. Uçağı daha çok tercih ediyorlar.

Ben eğitimsiz insanlar değil dedim, üniversite mezunu vb. katmadım. Önce okuduğunu bir anlaman gerekli hoca.
    Yeterli bütçesi olan z kuşağı uçağı tercih ederken, bütçesinden ulaşım masraflarını kısmak isteyen aynı kuşağın ise tüketim hareketleri değişebiliyor. 
    FlixBus işletme maliyetlerini kısan ve bunu bilet fiyatlarına yansıtan bir firma. Adamlar cost-pricing rekabet stratejisi izliyorlar. Türkiye'nin ekonomik haline baktığınız zaman bu sistemin çalışmaması için hiç bir sebep yok.
    Siz istiyorsunuz ki hem en yüksek katma değerli hizmeti alayım da hem ucuz olsun. Öyle bir dünya yok.
    Dediğim gibi kamil koç kullanmazınız olur biter. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

Bu bir girişim midir ?

O zaman polisi,askeride kaldıralım herkes kendi başının çaresine baksın bence bu girişimden de geri kalmayalım. Laf kalabalığı bir yorum.

Hocam size vericek bir cevabım zaten yok. Şu anda klavyemdeki tuşlar bunu bile yazdığım için ağlıyorlar.

Toplam Hit: 7506 Toplam Mesaj: 60
meyvelisinden verde vücudumuza vitamin girsin