folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

amerıkada cıddı calısmalar var uzun yıllardır

onların bu konuda kı yayınlarına baktıgımızdada genelde ustu kapalı acıklamalar yer almakta

bu konuyla ılgılı ulasabılecegım tum yayın ve kıtapları okudum

benım bu işi bilen bı arkadasa ıhtıyacım var

gercekden yasamıs tanık olumus bırı

mimi " yim ben ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    bakırköylük bir iş varsa bana uğra!..kısa bir süre şizofreni ve major depresyon tedavisi gördüm..bu konuları okumamış fakat yaşamış biriyim..belki yardımcı olurum!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    Rusya da cinler üzerine araştırma yapan bir labaratuar resmiyette var araştırma yapılacak birşeyler bulmuşlar demekki die düşündüğümüzde de parapsikolojik olayların gerçek olduklarınna tamamen emin olabilriz.

http://yigitdemirag.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

İşin birden çok boyutu vardır. Parapsikolojiyi şeytan ve cinlerin yardımı ile insan düşüncelerine müdehale ve yardım olduğuda söylenmektedir.

Öte yandan bunun insanın kendi içinde olan gücün açığa çıkmasıda denilmektedir. Bazı insanlarda doğuştan olan bu güç, azimli bir çalışma ile de geliştirilebilinir. 

Bu araştırmaları hayatımın belirli evrelerinde yaptım ve hala yapmaktayım.

Bu konuda tbt da bulunan bir üstadımızın yardımını almaktayım.  Kendisi bu işi uzun yıllarda yapmakta ve eğitim vermektedir. Kendisi bu konuya gerekli görürse yorum yapacaktır...

Ama sunu bilki parapsikolojiyi öğrenmek için illaki bir okula ihtiyaç yoktur... 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

madem böyle bir konu açıldı bende bir kaç soru sormak istiyorum. bildiğim kadarıyla İngilterede bir vakıf parapsikoloji ilgili bir ödüllü var. 100 yıla yakın  kimse müracat etmemiş.böyle bir yeteneğiniz olsaydı müracaat eder miydiniz?

ikinci sorum yine bildiğim kadarıyla yalnızca bir sihirbazın gizli güçleri olduğunu inanmışlar bilimadamları. sihirbazda hayır benim böyle bir yeteneğim yok sadece göz yanılsaması dediysede ikna edilememiştir bilimadamları. bu insandan başka kabul edilen kişi veya kişiler var mı?

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oneron
    oneron's avatar
    Erkek
    yukarda emir reisin bahsettiği kişi benim   üniversitede okurken ev arkadaşım hayatımın büyük tesadüfü  arkadaşım can dostum olan kişi bu yolda belkide türkiyenin en büyüklerinden ve dünyada sayılı olabileçek seviyede bir   üstat dı  kendisi le günlerce olağan üstü olayları konuşrduk  benim gözlerimin önünde sayısız mucizeler gerçekleştirdi insanları tek bakışı ile istediği gibi yönlendirebilirdi  yapmak istemediğin bi şeyi sana yaptırabilirdi  uzak mekanlara gidip orada olan olayları sana anlatabilirdi bunlar nasıl yapıyorsun die sorunca çalışarak ve yardımla beyin gücümü geliştirdim diye cevap verirdi  ve türkiyedebu konuda uzman olmuş kendilerini gizleyen yüzlerce insan olduğunu söylerdi  hatta bir tanesinin fatih civarında oturduğunu ve bu kişinin beyninin yüzde ellisini kullandığını kendisinide  bazen ondan yardım aldığını söylemişti
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Ya Parapsikoloji üzerine birkaç kitap okumuştum ama bunla uğraşanların foyaları falan çıkıyodu ortaya hep..

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

şöyle bi site war belki işine yarar aspirin www.parapsikoloji.org

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------

şöyle bi site war belki işine yarar aspirin www.parapsikoloji.org

-----------------------------

bence aspirin o sitenin pixellerini ezberlemiştir.

--

para psikoloji cok basit bir olaydır.kimileri cinlerle falan ilgili olduğunu düşünsede bence insanın kendisini tanımasından ibarettir.benim parapsikolojik denebilecek 

yeteneklerim var. bir örnek vermek gerekirse bir işi bir kez yaptığımda o işi bir daha yapmam icin beynimi kullanmam gerekmiyor.mesela okula bir kez yürüdüğümde

ertesi gün okula yürümek icin sadece evden cıkarım.yolla ilgili hiç birsey düsünmem.hatta bu esnada dinlediğim dersleri tekrar edebilir üçüncü bir işlem bile ekleyeilirim

aynı anda hem okula gidebilir hem dersleri tekrar edebilir hem şarkı söyleyebilir hemde asık olduğum kıza mektup yazmak icin cümleler kurabilirim.

bunu hep yapıyorum.sadece birseyi düşündüğümü hiç hatırlamıyorum bu cocukluğumdan beri böyle.

ama bence insan beyninde cok byük bir gün var.

karsıdan gelen bir insanı düşünün onun bir anlık görüntüsünü alıyorsunuz gözlerinizden beyninize akıyor ve kısa bir sürede az bir sürede onu tanıyorsunuz onun hakkında

bildiklerinizi gözden geciriyor son konusmanızı düşünüyor eğer size doğru yaklasıyorsa yaklasma nedenini ,yaklastığında ne söyleyeceğini hesaplıyor olası söyleyebileceği seylere kısa cevap hazırlıyorsunuz (tamam abarttım)

bence bu iş için cinleri araştırmak gerekmez 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

oneron biz senınle bı goruselım

impala =) yolbulucunun da dedıgı gibi ben iciğini ciciğini ezberledim onların

özet olarak gecıcegım konu şunun üzerınde durdugumdur ;

bi kadın var şizofren teshisi konmus ama bence şizofren değil

hasta gözüyle bakıyolar kadına çünkü kadın bazı varlıkları hissettiğini ve korktugunu söylüyor

din biliminde mümkün olabilen bi konu iken bu tıp adamları bu kadına şizofren damgası vuruyor

ustelik kadına tedavi için verdıgı ilaclarda halısunasyon etkısı verıyor kı bence bı şızofren asla ılac kullanmamalı kafası saglamken  zor anlar yasayan insan kafası ıyıyken ıntıharda eder karsısındakınıde öldurur ve hatırlamazda =)

üstelık hasta denılen kısı gercekden hayal urunu sunuyorsa gercek saptamalarla desteklerle yardım edılıp bu sorundan bı nebzede olsa kurtulması saglanabılır

hepımız şizofrenızdır ama kımımızde baskındır bu ve kesınlıkle bu ayrıcalıktır

hiç zekagerılıgıne sahıp olan bı şizofren tanımadım arastırmalarım esnasındada gormedım ve

ne tesadüftür ki bende bu kadının yanına her gidişimde garip olaylara tanık olmaya başladım

beynımın bana oyun oynayıp oynamadıgı kararına bı turlu varamadım oncelerı

taki bi mekanızma yapana kadar =)

artık kadına inaniyorum ve bunu ispatlamaya calısıyorum

ve bu psisik deneylerle baglantısı olup olmadıgını denemek ıstıyorum

benden once bu konuya merak saranlar bu yolu ızlemıs ve bı yerde takılı kalmıslar

bende aynı yerde takılı kaldım

üstelık kadına artık sonuna kadar ınanıyor hem ona yardım etmek ıstıyor hemde bu deneyı sonuna kadar götürmek ıstıyorum

bende bu yuzden psişik deneyler ıcınde bulunan yada bazı konulara tanık olan olduysa bana bı yol gostersın ben bıyerde yanlıs mu yapıyorum demek için yardım ıstedım

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 8135 Toplam Mesaj: 68