folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

fmk benım suan üzerınden durdugum hastanında senınkı gıbı durumları var oyuzden ısrarla devam edıyorum gercege yakın

oneron ekledım senı hanı yoksun :?

mimi " yim ben ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    aspirin bunu yazdı:
    -----------------------------

fmk benım suan üzerınden durdugum hastanında senınkı gıbı durumları var oyuzden ısrarla devam edıyorum gercege yakın

oneron ekledım senı hanı yoksun :?

aspirin valla ne demek istedin anlamadım ama ben herhangi bir tedavi görmedim kendi kendime yok ettim onu kolay olmadı ama bu durumları yaşayan insanlara kısaca şunu söyleye bilirim saplantısı olduğu şeylerden başka taraflara doğru aksınlar uzunca söyleyeceklerimi  şu anda toparlayamıyorum soru cevap tarzında yardımcı olabilirim

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

oneron yardımcı olmaya calısıyor saolsun

bende kadının cinsel sapkınlıgının oldugunu dusunuyorum

farklı olaylar ve konular var anlatamadıgım

bıraz oneron la konustuk umarım bı sonuca varırım

bı kac arkadas daha pm den ulasmıs bana

ula ekleyın dıyosunuz eklıyoz nerdesınız a.q =)

neysem sonuca ulasmak uzereyım artık yoruldum ve bıktım :/

bundan sonra bu konuda yazacagım son post olacaktır

yarın - öbür gun  benım ıcın konunun sonuna gelınmıs bulunuluyor

bıdaha bu konuya gırersem ördekler vakvaklasın beni

acayip tırstım

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    aspirin bunu yazdı:

oneron yardımcı olmaya calısıyor saolsun

bende kadının cinsel sapkınlıgının oldugunu dusunuyorum

farklı olaylar ve konular var anlatamadıgım

bıraz oneron la konustuk umarım bı sonuca varırım

bı kac arkadas daha pm den ulasmıs bana

ula ekleyın dıyosunuz eklıyoz nerdesınız a.q =)

neysem sonuca ulasmak uzereyım artık yoruldum ve bıktım :/

bundan sonra bu konuda yazacagım son post olacaktır

yarın - öbür gun  benım ıcın konunun sonuna gelınmıs bulunuluyor

bıdaha bu konuya gırersem ördekler vakvaklasın beni

acayip tırstım

abi ne kdr çabuk birakiyon sadece bu arastirmayla parapsikolojide 2. olunmaz ki :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi
    nihayet araştırmanın sonucuna ulaştı ve şaşırtıcı olan ruhkanserinin iş arkadaşlarının hala sağ sağlim yaşıyor olması :) bu kızda bir hastalık var en iyisi o olana kadar çalışır örneğin gece 04:00 sularında araştırmasını tamamladı fakat hala okuyor ve müthiş sinirli :) birazdan bilgisayarına geçer tüm bilgiyi ve bize kök söktürmeye başlar ... hadi hayırlısı bugünüde bir atlatsaydık ! bu alan üzerinde bir onur belgesine sahip olmasına rağmen ne bu hırs anlamış değilim . onu benden iyi tanıyan varsa açıklasın lütfen :) herkeze günaydın , hayal ...

görünüşte herkes insandır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hayal bunu yazdı:
    nihayet araştırmanın sonucuna ulaştı ve şaşırtıcı olan ruhkanserinin iş arkadaşlarının hala sağ sağlim yaşıyor olması :) bu kızda bir hastalık var en iyisi o olana kadar çalışır örneğin gece 04:00 sularında araştırmasını tamamladı fakat hala okuyor ve müthiş sinirli :) birazdan bilgisayarına geçer tüm bilgiyi ve bize kök söktürmeye başlar ... hadi hayırlısı bugünüde bir atlatsaydık ! bu alan üzerinde bir onur belgesine sahip olmasına rağmen ne bu hırs anlamış değilim . onu benden iyi tanıyan varsa açıklasın lütfen :) herkeze günaydın , hayal ...

araştıran bir insanı yadırgamanı cok yadırgadım . öğrenmek kutsaldır bence arastırmayı bırakarak hata yaptı 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

evet arkadaşlar bana göre sonuca ulaştım ve ben çekilme kararı aldım ...

biraz kadın hakkında bilgi verip bu 2 senelik arastırmamı özet olarak geçmek istiyorum .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32 yasında dul - kadın

dinle ilgisi ve önemli rahatsızlıgı yok

yönetici asistanlıgı okumus

sporcu biriyle evlenmiş kocası dengesız alkolık uyusturucu kullandıgı bılınıyor

bı yarısta kaza sonucu ölmüş.. bir oglu olmus

sonra resmı nıkahsız kendınden cok yaslı bır adamla evlenmıs o adamda kalp krızı sonucu ölmüş yatakda onun öldüğünü farketmemıs ! ölü vucutla ilişkiye gırdıkden sonra anlamıs ... 2 kızı var

alkolık degıl , ılac kullanmıyor , dusunce silsilesı duzgun , bellek mukemmel , zeka 150

belırtılerın basladıgı tarıh ekim 2004 yılı

problem : olmayans eslerı duyma , sometık hayaller , vucudunda çürükler var dayak yenmıs gıbı , soz edılen saldırılar dısında gercege yakın , ilk teşhısım psikonötrotik tepki - isteri tip !

izledıgım kadarıyla cocuk yasta sexi oyun olarak gormus sonra yaslı adam yanı güvenlı sex kadın daıma gercek sexden kacmıs ...

psikiyatrıste ılk kendısı basvurdu mantıklı...

notlara baktıgımda kadın anlatırken baskasının basına gelmıs gıbı kayıtsız ...

klasık literatüre basvurdum bu buyuk isteri olabılırdı kadının egosunda bır bozukluk yok

psikozu dusundum hayal had safhada gercekle ılıskısı yıtırılmıs bana gore fakat konustukca sakınlesıyor

gecmısı ogrenmeden teshıs koymama kararı aldım cunku

psıkoz ve şizofren 20 li yaslarda ortaya cıkar

mimi " yim ben ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bence o kadın çift kişlilikli ve sen diğerini hiç görmedin  tanımadın bu sebeden sadece pisikolojik bulanıma giren bir kişi üzerinde çalışıyorsun biraz daha uraşsan gerçek olan ile karşılaşacaksın bence o daha heyacanlı olur dene

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ilk yastık yuzune bastırılıp tacıze ugramasıyla basladı bırsey gormedı once cıglıgına oglu geldı ve ona odada bırını gorup gormedıgını sordugunda hayır cevabını aldı oglu onu kabus gordugune ıkna ettı vucuduna donup baktıgında kabartılar gordu bogusurken parmagını ıncıtmıstı . bogusmak mı ? kımınle ? artık o yatak onun için işkence aletıydı

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

uyurken duvarın arkasından fare tıkırtısı gıbı sesler duyarak uyandı burnuna kokmus et kokusu geldı yanagına ınen darbe ıle ona saldırıldı kahkaha duydu bu ses ne erkegı ne kadını andırıyordu ses ona gore mustehcen ve ıgrenctı gozetlendıgını hısettı ona bastıran elı ısırdı esnek bıseydı dıslerının arasından sıyrıldı gurultuyu komsular duydu geldıler ve onlara kotu bır ruya gordugunu solese de vucudundakı hasardan dolayı komsular ona ınnamadı oglu onlara dunde aynı seyın oldugunu soledı kadın bana bır ınsanın agırlıgından cok basıncı andırıyordu yer cekımı gıbı gercek beden hısetmedım dedı

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kadın yatak odası dısında her yerı temızlıyor ve odaya cekınerek gırıyor koku yok ...uyudu ama gerı uyandı koku yoktu ama bırsey sezdı yatakdan fırlayıp ogluna '' bırsey gelıyor '' dıye seslendı arkasından buyuk gurultu koptu lamba dusmus komodın duvara carpmıs kapıya sert bı cısım atılmıstı ve bı ses ona kufur ettı kadın cocukları aldı evden fırladı ogluna sesı duyuyormusun dedı oglu evet dıyerek onay verdı

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yakın arkadasında kaldı bıkacgun arkadasına tecavuze ugradıgını soledı sonra evıne dondu baktı hersey normal sankı bısey olmamıs gıbı hatta ole tepkı verdıgı ıcın neredeyse pısman soruyorum korkmuyor vucudunda bazı seyler hısedıyor olacakları sezıyor onun geldıgını hısedıyor bu yuzden korkmuyor

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

trafıkde ses duyuyor bakıyor radyo kapalı arabada kımse yok camı acmak ıstıyor ayagı zorla gaz pedalına bastırılıyor kaza yapıyor ve bı cızık bıle almadan kazadan kurtularılıyor benı oldureceklerdı dıye aglamaya baslıyor ve kendı ayagıyla bı unıversıtenın psıkıyatrı bolumune gelıyor

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kadına hala bır olay olmadıgını olayı degıstırenın onun kafası oldugunu soluyorum onun hasta olduguna emınım

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ona her hasta gordugu kokusunu duydugu yada dokundugu seyın hayal olmadıgına yemın eder dedım demek onlardan farklı degılım dedı ben arada fark var onlar klınıkde yasamak zorunda ama sen degılsın dedım yardım etmek ıstedım

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gece yıne pıs koku duyarak tecavuze ugramıs senınle konusuyormu hıc dedım bana hep kufredıyor dedı onun cüce oldugunu dusunuyor senden bıseymı ıstıyor dedım ona uymamı ıstıyor dedı ! vucudundakı morluk ve ızlerı gosterdı

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

kadın oglununda aynı seyı hısettıgını soledı bana gore bu ıkılı cılgınlıktı cocuk annesını koruyor bence

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sureklı aynı acılarla tecavuze ugruyor yalnız kadın her seferınde ona daha cok yaklasıyor yanı onu daha cok tanıyor

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hastanın hısettıgı uzun boylu cekık gozlerı elmacık kemıklerı gozlerı mavımsı yesıl kaslı hasta ona artık karsı koymuyor

hastaya sence o yaratıgın baska kadını varmı dedım cvp veremedı bana gore psikotık bır bozukluk var ılactan hoslanmamama ragmen psıkozu onleyen ılac kulanmasını ıstedım her krızden sonra gerceklıkten daha cok uzaklasıyor uyuyup maceradan kurtulmaısnı ıstedım psıkoz sızofrenden daha ıyı durumdadır

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kadının kılo alısı dıkkatımı cektı ılacdandır dıye dusundum ama kadın hamıleyım ondan cocugum var dıyor test yapalım onerısıne cok sert tepkı verdı

kadın o gece ıntıhar ettı ucu sıvrı bı cısımle kendıne kurtaj yapmaya kalmıs kadının artık cocuklarından ayrılması gerektıgını dusunuyorum bu arada o baygınken test de yapıldı hamılelık yok bunu kadına soyledım cok gec bebek gıttı cocugu dogurmamı ıstemedı dedı ogluyla konustum onu gercekdden gordunmu yoksa annene yardımcı olmak ıcın yalan mı soledın dedım cok garıpdı bılemıyorum dedı

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kadına bır kaynak verdım bu hayaletler vb.. dusuncelerdedır fakat ınsanlar bunları gormus dedım bak resımler dedım pekı ınsanlar neden bu yaratıkları gorduler ? cunku bunlar o kımselerın korktukları seylerı acıklamak ıcın bırer yoldur dedım bunun benım ıcın anlamı yok dedı

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ona grupdan bı arkadasımın arastırması uzerınde durdugu konunun ornegını verdım kadın yaglı boya kokusu duyunca hasta oluyo cunku kadın kocasını oz kıızyla ılıskıde bulmus o sıradada evde dekore amaclı boya oluyormus kadın kafası herseyı gızleyıp sadece boya kokusunu bırakmıs bu koku sımgesı olmus sımdı anladınmı benı dedım kadınsa bana ben neden canavar yaratmak gereksınımı duyayım dedı

gece evıne zıyarete gıttım kıyamet kopmus gıbıydı ustelık yanımda arkadasımda vardı bana gelme gıt benıde sızıde oldurecek dıyor gozumuzun onunde ev bırbırıne gırıyor goruyorsun degılmı nisa dedı ! evet malesef gordum

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mekanızma yapmaya calıstık olculebılır bılgıye donusturulecek ısı kutlenın dagılısı yogunlukları ıyon toplamaları elektromanyetık radyasyon alanları toplanarak sonuca varılacaktı amac elektro aygıtlarla karsılasılacak fenomenlerı sozle gorulur fızılsel bılgı halıne koymak

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 8136 Toplam Mesaj: 68