folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

Parapsikoloji Alaninda Arastirmalar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    kadının şizofreni türü ne?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

desorganize tipmiş mişmişmiş

bunu yakıstırdılar

onlarda emın degıl kanılarından

tıpda acıklanabılır durum olarak bunu mühürlediler =)

benide delirten bu oldu

kadın şizofren falan değil !

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayal
    hayal's avatar
    Dişi

Eyvah sen yinemi araştırma içine girdin.Kızım ne zaman birşey araştırcak olsan hepimize kök söktürüyorsun gel vazgeç a.k napıcan dünyayımı kurtarıcan.Sen zaten az sinir hastasıydın!yine çekiceğimiz var ya :'(

görünüşte herkes insandır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

yaw güzelim ben şimdi oturum sana niye sinirli olduğumumu anlatım ?

ayağımın altında dolasmayın , cok konusmayın , fazla soru sormayın , mümkünse danısmanla sizi çene çalıyoken görmiyim , işini en az hatayla yap bak sesim çıkıyomu ?

hem zıvanadan çıkarıp hem sinirlisin diyosunuz  hem forumda yazıyorum nasılsa dıye böyle rahat konusma patronunla !tam karşımda oturuyorsun oraya gelmem en fazla 5 sanıyemı alır =)

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oneron
    oneron's avatar
    Erkek
    merakettim iice kişinin rahatsızlığını
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dün sabahtan beri parapsikoloji hakkında bilgi ediniorum..

ilgimi çekende.. telekinezi .. kimse inanmıyordu yaapacagıma..

1.seviye'yi gecebildim..

igne üzerinde kagıdı beyin gücüyle döndürdüm.. tabi bu calısma gün boyunca oldu..

daha çok calısmam gerek..

parapsikoloji dalını daha çok gayretle bilgi edinmeye calısacam :)

Yetim düşler bekçisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oneron
    oneron's avatar
    Erkek
    konsantre olurken nefesini kontrol edebildinmi  soluk alıp verince yarattığın hava sirkülasyonu döndürmesin iğneyi bnce kesinlikle öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi..

nefesimi kontrol edebildim. aslında bir yandan kendimi kandırmıs gibiyim.. bi yandanda yaptıgımada inanıyorum..

kafayı sıyırdım.. bu işe kaffayı taktım ben :) öğrenecem :) 

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CTG
    CTG's avatar
    Erkek

Rusya'nın bu konuda çok ilerlediğini ve araştırmalar yapmak için soğuk savaş döneminde birçok laboratuvar kurduğunu biliyorum. Hatta rusya denizaltılar arasında telepati yoluyla iletişimi denemiş ve bu konuda başarılı da olmuştur. Onun için bu konuya ciddi eğilmek istiyorsan Rusya'daki araştırmaları incele rusça kaynak tercümelerine gözat derim. Zaten biyoenerji vb. ile tedavi merkezlerinin çoğu da rusya'da bulunmaktadır.

Ben lisede yatılı okurken yatakhanede telepatiyi çok denemiştim. öyle çok bir başarı sergileyememiştik yine de bazı renkler konusunda başarılı olmuştuk.

Telepati hakkında bilgi almak istersen de bu konu hakkında yazılmış birçok kitap bulabilirsin.

Şöyle bir göz attım. http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?stype=4&session=89303192288252301507&LogID=&type=list&anahtar=parapsikoloji&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2 

burada bazı kitaplar var. ilgilenirsen.

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CTG bunu yazdı:
    -----------------------------

Rusya'nın bu konuda çok ilerlediğini ve araştırmalar yapmak için soğuk savaş döneminde birçok laboratuvar kurduğunu biliyorum. Hatta rusya denizaltılar arasında telepati yoluyla iletişimi denemiş ve bu konuda başarılı da olmuştur. Onun için bu konuya ciddi eğilmek istiyorsan Rusya'daki araştırmaları incele rusça kaynak tercümelerine gözat derim. Zaten biyoenerji vb. ile tedavi merkezlerinin çoğu da rusya'da bulunmaktadır.

Ben lisede yatılı okurken yatakhanede telepatiyi çok denemiştim. öyle çok bir başarı sergileyememiştik yine de bazı renkler konusunda başarılı olmuştuk.

Telepati hakkında bilgi almak istersen de bu konu hakkında yazılmış birçok kitap bulabilirsin.

Şöyle bir göz attım. http://www.kitapyurdu.com/arama/default.asp?stype=4&session=89303192288252301507&LogID=&type=list&anahtar=parapsikoloji&populer=0&aramasekli=1&exactly=ON&satis=2

burada bazı kitaplar var. ilgilenirsen.

-----------------------------

ewet arkadasım rusya bu işlerde çok ilerlemiş bi ülke.. rusya yanı sıra amerika japonya fransada war..

bulundugum mekan ve yer.. o kadarda iyi calısmama engell.. 2 gün sonra kimsenin olmuyacagı yerde olunca sakin kafayla 24 saat calısabilecem :)

bu arada werdiğin linkteki kitapların çogu tükenmiş 2'si hariç :D fiyatlar uygun :) alıcam :)  

Yetim düşler bekçisi
Toplam Hit: 8120 Toplam Mesaj: 68