folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Telekineziyle ne ruhların ne cinlerin alakası var.Beyinin manyetik dalgalarıyla gerçekleştirilen bir olay.Beynimizde bildiğiniz üzere küçük miktarda elektrik var ve bunun doğurduğu sonuçlar var.Beyin dalgalarını yönlendirmeyi bilirsen cisimleri bir miktar hareket ettirirsin.Fakat herkes yapamaz.Doğuştan gelir.Çünkü beynin yapısıyla alakalı bir durumdur.Telekinezi bilimsel bir konudur ve bilim tarafından ispatlanabilmiş birşeydir.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    -----------------------------

yawuz bunu yazdı:
    ya gerçekten para psikolojinin cinlerle alakasıwarmı

Not: ben telekinezi yapabiliyorum, astral olarakta sadece seyahate tam  çıkıcakken hızlabedenime dönüyorum bikeresinde denediğimde çok şiddetli karınve başağrısı çekmiştim
    Parapsikoloji cinleride kapsar.Cinler sadece onun altında bir bölüm.Parapsikoloji görünmeyenleri kapsayan bir bilim sayılır.

Telekinezi konusuna gelince telekinezi 2 şekilde olur.

1-Ruh hürriyetine kavuşur ve madde üzerinde hakimiyet sağlar.

2- Cinler gelir sana yardım eder ama fark etmezsin.

bu 2sinden hangisi oldğunu anlamak için sen telekinezi yaparken bir arkadaşın nas,felak ve ayetel kürsiyi sürekli ardıardına sana doğru okusun.Eğer hareket sağlayamazsan cinler yapıyodur demektir.

Yaklaşık 1 senedir telekineziyle uğraşıyorum. Başarılı deneyimlerim de oldu. Söyleyebileceğim şu ki telekinezi ile bir cismi hareket ettirmek, onu elinizle hareket ettirmek gibidir. Yani hareket ettirirken onu hissedersiniz. Dolayısıyla kendi kontrolünüzde olan bir olaya "yok yok bunu cinler yapıyor" diye inanmak pek mantıklı değil bence.

Ha belki cinler vardır, belki böyle şeylere müdahele edebiliyorlardır ve belki telekinezi yapmaya çalışan birine de karışmışlardır. Bu, telekinezinin cinlerin işi olduğunu göstermez. Bu konuda daha deneyimli insanların bulunduğu bir site var www.ppsociety.com forumlarında telekinezi bölümünü inceleyiniz. Cin vb. olaylarla karşılaşan birini bulamayacaksınız.

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

çok iyi olur valla , Telepati ve Astral'e çok merak'ım var...

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    benim hayatım parapsikoloji, paranormal, metafizik. yaz benide bi kenara :)

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

compi abi bi kac anı paylassana bisle

benmde merakım var bu tür konulara

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

compi abi bi kac anı paylassana bisle

benmde merakım var bu tür konulara

sen konuşma top:)))))))))) benim şahsen bizzat 1,5 sene bakırkoyde tedavi gormem(ayakta) psikolojinin en dibine kadar her seyi ogrenmemi kolaylastırdı..benden size tavsiye uzak durun!...kafayı yersiniz...ama yinede sizinleyim:P

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

impala :)

sen konusma asıl la :)

penisilvanya !

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

arkadaslar nasil telekinezi vs yapilir diye bosuna internette aratmayin binbir çesit yazilar bulcaksiniz sie edin onlari siz beni dinleyin:

1. yapacagina inandigin herseyi yaparsin

2. toplum bir hastaliktir (bunu kreston demisti sanki :D) biraz uzak durcan (magraya kapan demioz :P)

3. psikokinezide bissuru degisik terim bulcaksiniz (telekinezi, levitasyon, elektrokinezi..) ve her biri için farkli metodlar anlatiolar ama hiç birini tinlamayin hepsi aslinda ayni sey hersey beyinde baslar beyinde biter sadece herkes kendini nasil inandiriosa öyle uygularr

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Sonuna kadar Astralciyim ,bu konuda herturlu soruyu cevaplayacak derecede arastirdim zamaninda...astrala cikma konusundada hic zorlanmam :)
    compü hojam başka bi yere nasıl gidiyosun rüyanda o zaman bizim ewe uğra akşam astral seyahatle  :) hea istiyosan açık adresi yazıyim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

ben bişey sorcam ben genelde karanlıktan korkarım ama nasıl diyeyim şimdi odada kendim kalırım normal olur korkmaya başlıyorum nedense bir üşüme gelir geçer üstümden 

bide yanlız kalınca oluyor ben genelde fazla insan içinde durmayı sevmiyorum anti sosyalım  yanlız kalınca tv veya pc açar müzik vs

uyurken bi anda bnoşlukta hissederim kendimi ve sanki yataga düşmü gibi olurum

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
Toplam Hit: 13688 Toplam Mesaj: 99