folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    Arkadasların linkini verdigi sitelere baktım tekniklerin girislerine felan hepsini uyguladım demin 10dk kadar düsündüm odaklanmaya calıstım tekniklere ilk denememde titreme geldi tırstım hemen kalktım 2.sinde bi 30 sn kadar  titredim ama titremenn bilincaltında oldugu belliydi... iste böyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LCFR
    LCFR's avatar
    Erkek

konuyu acan arkadas ne o kayboldun sana eskılerın soyledıgı bir sozu hatırlatırım biliyorsan anlat ibret alsinlar bilmiyorsan sus adam sansinlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    a.q aklıma ne geldi . kendıne güvenen bi dünya eleman var burda. ist 'de Bierde toplanalım böle karanlık bi ortamda  : ) mumlar ffln cin caaralım a.q macera yapalım varmı bana katılan : ) ?

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:
    -----------------------------
    a.q aklıma ne geldi . kendıne güvenen bi dünya eleman var burda. ist 'de Bierde toplanalım böle karanlık bi ortamda  : ) mumlar ffln cin caaralım a.q macera yapalım varmı bana katılan : ) ?
    -----------------------------
    siz başlayın ben teleportasyon veya astral seyahat ile gelirim :)

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

haydi tahribat toplaniyoz astrale :D

Codißody olm manyakmisin iste o tam sakat is çagirdik hadi birde sonra gitmek istemiyo al basina belayi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    Ben Korurum sizi merak etmeyin :p. Ama harbiden ciddiim . Yapalım kıcına güvenen ben varım desn

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    ben yokum!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

Hit ' e bakin : 1440  larda...

konunun ne meraklisi varmis ama icraat yok hani nerde konuyu acan arkadas , tasi atti kuyuya kacti :D

uygulamalari 4 gozle bekliyoruz...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

baştandır okuyorum Aynalar konusunda yüz kere demiştim...nese TELEKİNEZİ = yapmanızı tasrif etmem byninize ei mukayet olmazsanız birden çiçek gibi açar beyniniz sonra şikayet etmeye başlarsınız mükemmel bir konsantrasyon istiyo. tavsiye edilmez.

2 - LEVİTASYON = düşünce gücüne bağlı olarak, insanların yer çekimine karşı gelerek havalanması. youtube de vardır videoları aratın bulursunuz... DİKAT EDİN BEYİN GÜCÜ DERKEN BEYNİNİZDENDE OLMAYIN BEN Bİ ARKADAŞI UYARDIM BENİ DİNLEMEDİ B.KUNU ÇIKARMIŞ HERHAL SONRA BEYNİME BİŞİLER OLUYO BENİM DEYİP DURUYODU.

UZİ_İ hipnoz farklı bir olay kendi kendinide hipnoz edebilirsin ama zman alabilir ayrıyetten hipnoz la igili nette bi ton bilgi var. sigarayı bırakmak isteyen varsa hipnozda bi yöntemdir.

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    Bardak çevirdinizmi ? Lise'nin bir sinifinda toplanmis bir kaç grup fransiz, içlerinde de bir türk kizi var'di. Bardak çevirmeye basladilar, Hitleri çagirmak istediler bu fransizlar, o da geldi, bu türk kiza da sinif dan gitmesini istedi oda çikti :))) kesin Ayet El kürsi, Felak Nas okumustur ondan çikmasini emretti hiiihi
Toplam Hit: 13172 Toplam Mesaj: 99