folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

zoom8 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Cisimleri Hareket ettirmek için ne yapmak gerekiyor türkce bir site varmı bunun üzerinde ?

http://www.beyingucu.net/  burası var...

hatta bayq inceledim basarili arkadaslar  var video felam cekmisler (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:

şimdi benim bir konuda kendimi hipnoz etmek istesem bunu nasıl yapabilirim ama mesala diyelim ben proğramcılık öğrenmeye çalışıyorum ama normal hayatta fazla basarılı deyilim kendimi hipnozla basarılı bir insan yapabilirmiyim

2 diger konu ise  şimdi diyelim hiç görmediğiniz bişey görürsünüz yada yaprsınız bi anda ben bunu önceden yaptım galiba dersiniz yada hatırlarsınız yorumunu alabilirmiyim

yorumunuzu bekliyorum

cevap yok galiba bide bu astral seyehat zararlımıdır zararlı deyilse nasıl yapabiliriz

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

uz-i bunu yazdı:

şimdi benim bir konuda kendimi hipnoz etmek istesem bunu nasıl yapabilirim ama mesala diyelim ben proğramcılık öğrenmeye çalışıyorum ama normal hayatta fazla basarılı deyilim kendimi hipnozla basarılı bir insan yapabilirmiyim

2 diger konu ise  şimdi diyelim hiç görmediğiniz bişey görürsünüz yada yaprsınız bi anda ben bunu önceden yaptım galiba dersiniz yada hatırlarsınız yorumunu alabilirmiyim

yorumunuzu bekliyorum

önce kendine telkinler verceksin ben guzel programlama biliyorum iyi yazilimciyim fln

sonra ipnozu denemedim ama aklima geldi arastirim bissuru kitaplar var

o diger konuya dejavu diyolar ben daha baska bisey saniom ama salla asdasda                          

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

çok ilginç, baya yogunmus bu tür seyahat :) Ama vücuda geri dönememek gibi olaylar olurmu acaba, cinlerle alakasi varmi ? çok uzak yolculuk yapilabilinirmi ? Ben çok isterim tarihi kent, Maçu Piçu ya gitmeyi 'de hehhe :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    vücudu ve ruhu birlestiren bi kordon varmis yani baska bi ruh sizin bedeninize giremez fln :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iyat88
    iyat88's avatar
    Erkek
    Yeni başlayanlar için "Astral Seyahat" diye bir kitap var Richard Webster'in alın okuyun. A'dan Z'ye anlatıyor. Tekniklerinden anılara kadar Astral Seyahatla ilgili herşey mevcut. Bu konuda okuduğum en iyi kitap.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    Ya Her Kafadan bi ses cıkıo varsa profesyonel olarak ilgilenenler anlatsınlar... konuyu acan adam nerde? ComputerWolf sen anlatırmısın bilgin varsa Hicbisey bilmiyorum Astral ile ilgili
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iyat88
    iyat88's avatar
    Erkek
    Hocam, astral seyahat demek; insanın varolan astral bedeninin fiziki bedeninden ayrılması ve farklı bir boyutta gezinmesi demektir. Astral beden ne diye sorucak olursan; rüyada etrafta dolanan ve aksiyon yaşayan soyut bedenin olarak düşün. Bedenin ve astral bedenin birbirine gümüş kordon denilen esnek kordonla bağlı ve bu kordon seni uzaya götürecek kadar esnek bir kordondur. Astral seyahat sırasında hiç bir şekilde uyanamama olanağın yok. Fiziki bedeninin yanında oluşacak en küçük kıpırdanma/ses/hava bile senin bedenine çok hızlı geri dönmeni sağlar. Ancak astral seyahat sırasında insanüstü varlıklar görebilme olanağın var eğer bunları göze alıyorsan astral seyahat zevkli bir o kadar da sakat bir durum. Neden sakat: çünkü bazı insanlar korkuyor ve bu kötü etki yaratabiliyor. Eğer korkmam dersen denemeye değer ki "Astral seyahat" Kurân-ı Kerim'de bile geçiyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    döküman veya kitap olanı varsa lin verebilirmi acaba ben asal sitesinde proğramını indirdim bir ton müzik çalıyor odanı işigini hafiften kapattım  çenem yavaşca ayrılcak gibi oldu nefes seklim deyişti kendimi hipnoz etmeye kalktım iyi bir yazılımcı ve bilgisayar uzmanı olmak için

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Akaşa yayınlarını takip edebilirsiniz..

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 13638 Toplam Mesaj: 99