folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

Parapsikoloji.Aynalar.Astral Vs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ya ne boş işlerle uraşıonuz be ..haddinizi aşan işlere bulaşmayın amk

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    abi yapalım su seyahati ya biletleri nerde satılıo 2 hafta sonrada sivasa gidicem gidip gelmeden gidelimn gezelim beynimizin derinliklerinde benim anladıgım kadarıyla bu astral seyahat su olsa gerek vucudun uyuması beynin uyumaması herlade ondan herseyi kontrol edebilioruz hani ruya gordugumuzdede rem moduna gecio ya beyin o sırada gördüklerimizi hatırlarız sanırım nese hadi bi yol yordam gosterinde yapalım:D

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    astral seyahat şimdi bu seyehat tehlikesi varmi ben denicem belli bir süre sonra hazırlık yapıyoırum ve ve basıma tehlikeli olay gelirmi ben macerayı sewerim

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

astral seyahat enfes bir olaydır ama kaptırmayın kendinizi bence

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

Bunlar bos isler degil parapsikolojiyi anlarsaniz hayatinizi istediginiz gibi yönlendirirsiniz.

Mesela basit bi insanin hayati o kisinin istedigi gibi deil di$ etkenlerde yönlendirir yani diger insanlar, insanlarin pozitif ve negatif enerjileri, cinler, melekler ve seytanlar.

Simdi biz dua ile korunuyoruz ama beynimizi iyi kullanabilirsek istedigimiz hersey olur :))

Cin çagirmada tek tecrübem 12 yasindayiz ben ve 3 fransiz arkadas yuvarlak tahta alip harfleri fln yazdik sonra bardak aldik soru soruyoz bardak kipirdamio biz sonra laylaylom konusuoz gülüyoz ki paaat bardak kirildi ama nasil kirildi sadece bi kapi seklinde bi yer çatladi ve açildi :D:D Tabi biz bagirarak kaçtik fln :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    tüli hadi cin çaarıoz!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Harbiden boş iş aq. :)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

Sinavlarda basimdan geçen bi kaç olay :))

Sözlü geçicem vizelerde bissürü konular küçük kagit parçalarina yazilip kapatilmis ve birini seçiceksin. Ben derste sadece bi konu biliom arkadasa diyom onun üzerine geçmem lazim sonra düsünüyom onun üzerine geçcem die.. sira bana geldi ben halen düsünüyom seç diyolar gözüm bi kagida takildi onu seçtim ve çikti :P

Proje sunacaz 10 tane fln var hepsine çalismadim tabi ve genelde stajda yaptigin projeler üzerine seçiolar ama ben baska istiyom sonra juri geliyo ben istedigim projeyi düsünüyom ve onu seçiolar :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ya eskiden deneme yaparkene sesler duyardım bedenimden tam ayrılmayı gerçekleştiremezdim aama şimdi onuda yapamıyom a.q bu işin mevsimi mi war nedir bu arada ben her bişeyi göze aldım cin ruh ne yaptırırsa yaptırsın bu dalgayı yapacam artık bay geldi telekineziyi yapacak arkadaşlara bi kaç tawsiyem war

1_ bunu tam bir ustalıkla yapmadıkça telekinezi ile ilgisi ve bilgisi olmayan kimseyle paylaşmasınlar aksi taktirde deli damgası yersiniz.

2_ kafayı bu işe takmasınlar yoksa kendileri yapmadığı halde bazı cisimlerin hareket ettiklerini göre bilirler ama belki o cisim yerinden hiç kıpraşmamıştır.

Birde farklı teknikleri bilen arkadaşlar warsa paylaşırsalar sewiinirim

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

italyan hocam nerdesin yaaaa... bize biraz daha tecrübeli bilgiler lazim.. bak pskocark döndürüyorum simdi artik. kasigi bükemedim hala beynim catlicak bu gidisle.. birde pipeti döndürmeye basladim bugün pipet daha zor geldi. kasik bükme sormayin zaten bir kere 30 derece egdim bir daha yapamadim. ya benim anlamadigim bu odaklanmadan sonra kendimizi birakicakmiyiz yoksa daha cok mu kasacagiz cogu yerde rahatlayip kendinizi birakin diyo. enerjiyi yayamiyorum kasik bükmede. ama pskocark döndürürken böyle ampul arada böle voltaji filan düsüyor. sadece benim odada oluyo. eger cok kasarsam kendimi ampul bazen yanmiyo. ilk zamanlar korkuyordum korktugum icin cark dönmüyordu. ama alistim simdi istedigim gibi döndürebiliyorum. birde sey varmis sanirim elimin gölgesi ile hareket ettirme onuda denicem. ama italyan hocam sende güzel bilgileri burda paylas bi zahmet hocam.

Toplam Hit: 13692 Toplam Mesaj: 99