folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parfüm Önerilerine İhtiyacım Var

Parfüm Önerilerine İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    nrddnshn bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

piradomim bunu yazdı

givenchy insense ultramarine

hocam daha beğenmeyen duymadim :) (tabi hep dolma halleri birde orjinali nasildir ahhdjf )

Hocam bu kadar büyük konuşmuşsun. Kesinlikle 2. sırada senin önerdiğin parfüme bakıcam. Burundaki koku almaçları körlenmeden hemen buna bakmalıyım :) Ayrıca bir arkadaş daha belirtmiş etkileyiciliğini o sebebten Sana ayrıca teşekkür ederim :D

Ne demek hocam umarim begenirsinde haksız cikmayiz :)

bende  @TorNaVida nickli arkadaşın dediği gibi tanıştım 5yil önce :) 2farkli arkadasta cok güzel mis aga bu ne diyerek :)

ama öğrencilik hala cakmasina devam :)

bende çakma alacaktım bu akşam bari bunu alayım değişiklik olsun bu givenchy nin kodu filan varmı :D @piradomim

hocam her markada kodlar baska oluyor, sen.direk adini dersen verirler :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    nrddnshn bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

piradomim bunu yazdı

givenchy insense ultramarine

hocam daha beğenmeyen duymadim :) (tabi hep dolma halleri birde orjinali nasildir ahhdjf )

Hocam bu kadar büyük konuşmuşsun. Kesinlikle 2. sırada senin önerdiğin parfüme bakıcam. Burundaki koku almaçları körlenmeden hemen buna bakmalıyım :) Ayrıca bir arkadaş daha belirtmiş etkileyiciliğini o sebebten Sana ayrıca teşekkür ederim :D

Ne demek hocam umarim begenirsinde haksız cikmayiz :)

bende  @TorNaVida nickli arkadaşın dediği gibi tanıştım 5yil önce :) 2farkli arkadasta cok güzel mis aga bu ne diyerek :)

ama öğrencilik hala cakmasina devam :)

bende çakma alacaktım bu akşam bari bunu alayım değişiklik olsun bu givenchy nin kodu filan varmı :D @piradomim

hocam her markada kodlar baska oluyor, sen.direk adini dersen verirler :)

eyvallah hocam akşam gidip bir bakayım merak ettim kokusunu :)

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

kullanıyorum öneririm

http://www.clinique.com.tr/product/1584/5190/Fragrance/gifts/Hediyeler-Setler/Clinique-Happy-for-Men/index.tmpl

LuCiFeR tarafından 13/Tem/15 16:22 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

kenzo homme night alma bende bi kaç kişiye sordum kenzo al dediler sipariş verdim hiç sevmedim :( koklamadan parfüm almak iyi değil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

12 ağustosta İbrahimoviç in parfümü çıkıyor oda çok iyi olucak deniyor

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kış için Tom Ford'un Black Orchid'i olabilir. Ağır gelirse Givenchy - Pi olabilir.

Ayrıca İstanbul'da, Kültür Üniversitesi'nin yanında bulunan Airport AVM'nin arkasında, cumartesi günleri açılan antika ve ikinci el eşya pazarında tarihi geçmiş veya tester olan orjinal ürünleri bulabilirsin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Lacoste Essential'a da bir bak derim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek

Davidoff Champion

hocam kız arkadaşlarım sırf koklayayım diye boynuma yapışıyorlar şimdiye kadar hiç beğenmeyen kız yok cevremde tabi... 
    bide yolda gidiyorum geçerken iz bırakıyormuş, dönüp kaç kere bakan olmuştu oyle... etkisi uzun sure...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Hepinize ayrıca teşekkür ederim.Şuan bir liste hazırlamış durumdayım.En müsait zamanda hepsini tek tek deniycem ve izlenimlerimi sizinle paylaşıcam.

1-) Diesel fuel for life avec poche edt

2-) givenchy insense ultramarine

3-)Jean Paul Gaultier Le male

4-) Issey Miyake

5-)Clinique Happy for Men

6-) Versace Blue Jeans

7-) Davidoff Champion

Tekrar teşekkür ederim hepinize.Umarım önerdikleriniz benimde hoşuma gider :)

BALIK.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de armani gio kullanıyorum ama senin hazırladığın listeyi birazdan gidip deneyeceğim bakalım :) tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ederim

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 4107 Toplam Mesaj: 45
parfüm diesel brave wild avec poche