folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Part-Time Olarak Mcdonald‘S Da Çalışmak ?

Part-Time Olarak Mcdonald‘S Da Çalışmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    Bico bunu yazdı
    XpertVision bunu yazdı

bu ne amk 21. yüzyılda çektiğiniz çilelere bakın, bir saat durulmaz öyle boş beleş insanların müdür olup kendini bir bok sandığı ortamda, hiç başlama hocam.Git ajanslara felan başvur günlük işler yap, konser konferans felan.

O nasıl bir cevap lan öyle nedemek çektiğiniz çilelere bakın para kolay mı kazanılıyor?.Elinde mesleğin yoksa ki eğer adam zaten öğrenci paraya ihtiyacı olduğundan çalışmak istemiş.Müdür kendini bok zannetse ne olacak eğer çalışmak para kazanmak istiyorsan bazen sağır olacaksın bazen dilsiz,bazen kör olup görmeyeceksin.Dediğim gibi para kolay kazanılmıyo.Senin üstünde çalışan biri ne dese yapacaksın iş seçmek mi olur?Konuyu açan mürid iş seçmediğini belirtmiş zaten doğru olanı söylemiş.Her şeye bi cevabınız var herşeye bok atarsınız.

Bide yok mesaimi kesiyorlar yok paramı vermiyorlar diyen arkadaşlarada şöyle bi cevabım var.Adam sana tutup 1000-1500 lira maaş verecek değil en fazla asgari ücret alırsın bide part time çalışıyorsan eğer.Bide çok yorucu oluyor falan filan neyin kafasını yaşıyorsunuz.İlk günden masa başına geçecek değilsiniz ya.

hocam iş vardır baştan kabul eder girersin ama fazladan parasız 3 saat  çalışma yok müdürün işlediği suçu üstlenme bunun gibi saçmalıklardan doalyı çalışılmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

adam ortalıkda yok :D ne yaptı acaba ?

hocam en boktan iş benim bildiğim. madem anadolu yakasındasın kendi mesleğini yapana kadar elin ayağın düzgün ise barlar sokağını öneririm sana. 4 yıldır kadıköydeyim çalışmadığım kafe bar kalmadı amk :| böyle yerler derslerde aksaklık yaratır kendini kaptırırsan dikkat et.

Daha sonra sana söyleyebileceğim gidip konuş kardeşim çekinme iş için gelmiştim de alınırsan alınırsın alınmazsan bozulma hiç. 

Kadıköyde dikkat edeceğin 2 iş var 1.si anketörlük :D yok böyle bişey :D ikincisi pazarlama :D hiç unutmam o..... cocuğunun tekiyle pazarlamacılık diye anlaştım ben mahalle arasında gelen geçene diş pastası tanıtacaz diye  işe girdim neyse gittik bir mahalleye saldılar bizi sokak aralarına eee bütün kapıları çalıp soracakmışız :D diş pastası alırmısınız efendim diye :D ahauahuuhaua :D
    bunlara dikkat et.

yollarda ilanlarını görürsün  aylık 1200 tl - 1000 tl yemek yol mesai falan filan diye :D hikaye bunların hepsi :) sakın yanılıp arayım deme.

Zehirrr . . .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sezpanhe bunu yazdı

adam ortalıkda yok :D ne yaptı acaba ?

hocam en boktan iş benim bildiğim. madem anadolu yakasındasın kendi mesleğini yapana kadar elin ayağın düzgün ise barlar sokağını öneririm sana. 4 yıldır kadıköydeyim çalışmadığım kafe bar kalmadı amk :| böyle yerler derslerde aksaklık yaratır kendini kaptırırsan dikkat et.

Daha sonra sana söyleyebileceğim gidip konuş kardeşim çekinme iş için gelmiştim de alınırsan alınırsın alınmazsan bozulma hiç. 

Kadıköyde dikkat edeceğin 2 iş var 1.si anketörlük :D yok böyle bişey :D ikincisi pazarlama :D hiç unutmam o..... cocuğunun tekiyle pazarlamacılık diye anlaştım ben mahalle arasında gelen geçene diş pastası tanıtacaz diye  işe girdim neyse gittik bir mahalleye saldılar bizi sokak aralarına eee bütün kapıları çalıp soracakmışız :D diş pastası alırmısınız efendim diye :D ahauahuuhaua :D
    bunlara dikkat et.

yollarda ilanlarını görürsün  aylık 1200 tl - 1000 tl yemek yol mesai falan filan diye :D hikaye bunların hepsi :) sakın yanılıp arayım deme.

hocam buralardayım daha birşey yok ama..

daha ne kadar kötü yorum gelicek onu bekliyorum :D

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

amk burda mc donalds giricektim çoğu arkadasım okuldan fazlada kalabalık olmuyor amk işten soğuttunuz lan :( fastfood tarzi yerde  1 saat bile çalışmadım yapabilirmiyim acaba?

MaxeL tarafından 03/Şub/13 11:20 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Hocalar iyi derecede ingilizce biliyorum. Yazın antalya gibi yerlerde iş bulabilirmiyim?  3 ay hem çalışıp hem tatil yapacağım biyer.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

amk burda mc donalds giricektim çoğu arkadasım okuldan fazlada kalabalık olmuyor amk işten soğuttunuz lan :( fastfood tarzi yerde  1 saat bile çalışmadım yapabilirmiyim acaba?

Hacım kalabalık olmayan restoranlar daha sıkıntılıdır. Yoğun olmadığı için az kişi çalışır. İş olmayınca arkaya geçip dinlenin demezler, hadi temizlik yapın derler ve sabahtan akşama kadar ayakta mahvolursun. AVM içindeki büyük ve kalabalık restoranlarda ise fırsat bulduğunda dinlenirsin, ruh hastası birine denk gelmezsen çok kola içiyorsunuz/ suyu multiplexten için falan demezler. (Multiplex kolayı, fantayı basan makine. Şebeke suyunu arıtarak kullanır, önünde içme suyu için ufak bi çeşmesi vardır. Elemanların müşteriye satılan pet şişe suları içmeleri bazı orospu çocuklarına dert olduğundan su içmek istiyorsan git multiplexten iç falan derler.) Küçük ve az satış yapan restoranlar ise içtiğin 2 ufak şişe suyu bile dert eder.

Şirketin normalde önem verdiği 2 nokta var; Para akışı ve karlılık. Herhangi bir restoran fazla para kazanamaz veya kâr edemezse m.koyarlar, ortaya bir sürü dert tasa çıkar.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Bi ara bende part-time gideyim dedim. Oturduk. 

Müdür me ne bokumsa geldi. Müşterilere teşekkürler diyeceksin, bir tabak veya bardak kırarsan yasal işlem. İşe belirtilen sürelerde gelmezsen tazminat açarız falan siktir git dedim amk, vazgeçtim. 

Bi hata yap hayvan gibi bağırırlar, adamın götten kan alıyorlar. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Benim bir arkadaşım 2 ay Burger King'de çalıştı 20 kilo vermişti.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bak bnm bütünlemeler bitmişti günlüğü 30 liradan elektrikçide çalıştım iyi de para kaldırdım yani :D sadece tavan delip armatür taktım :) Küfür kıyamet makarada cabası :D zuhauhauha 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

uzun süre önce arkadaşım 3 ay çalışmıştı illalah edip dayanamamıştı  

kendisi tornacı hala torna işi yapıo sen düşün :D

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 16939 Toplam Mesaj: 43