folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Pederin Elini Perte Çıkardım (Kırık, Çıkık Zedelenmeden Anlayan?)

Pederin Elini Perte Çıkardım (Kırık, Çıkık Zedelenmeden Anlayan?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Benim bildigim...

Kirikta ilk baslarda aci olmaz.

Esas catlak inletir...

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Bu arada benim kolum kirildi kucukken, bende diger elimle tutup yurudum hastaneye, yakindi hastane :D 

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

Bu arada benim Kolum kirildi kucukken, bende diger elimle tutup yurudum hastaneye, yakindi hastane :D 

Kırılmamıştır la, çatlamıştır. Kırık kol'la nasıl yürüyeceksin. ^^`

Kemik başında ve boyunda olması arasında da fark vardır, illâki. 

RitmFarbRacourci tarafından 23/Mar/20 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    garga bunu yazdı

Bu arada benim Kolum kirildi kucukken, bende diger elimle tutup yurudum hastaneye, yakindi hastane :D 

Kırılmamıştır la, çatlamıştır. Kırık kol'la nasıl yürüyeceksin. ^^`

Kemik başında ve boyunda olması arasında da fark vardır, illâki. 

Yok valla kirilmisti. Iki platin vida var kolumda, alciyla olmaz dedi doktor direk bayiltip ameliyata aldilar...

Ah anacim babacim ne cekmistir o gun Allah bilir, hic dusunmemistim simdiye kadar :D

garga tarafından 24/Mar/20 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Kırık illa acır diye birşey yok. Geçen ay annem düştü omuzunun altını kırdı pazusuna yakın yerden oynatmayınca hiç ağrısı yoktu platin taktılar. Annemin ağrısı yoktu ama yandaki hastanın da eli kırılmıştı sabaha kadar acıdan inledi bağırdı. Bence film filan lazım Allah korusun yanlış kaynar birşey olur daha çok uğraşırsınız. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ayak bileğim kırıldı, lateral malleol kırığı, bu şekilde eve yürüyerek gelmiştim :)) üstelik 3 yerden.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

o zaman acı eşiğiniz yüksekmiş, yada beyinde acıyla ilgili yer'in eşiği yükselmiş. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam sağlık ocağına bari gidin tak maskeyi eldiveni bak içeri dolu değilse girin 

benimde sol el serçe parmağım tırnağa yakın boğumdan kırılmış farkında değilim bitek bi yere temas edince filan ağrıdığını hatırlıyorum kendi kendine geçti tabi ama sağlıkçı arkadaşıma gösterdim bu parmak neden biraz yamuk duruyo diye oda kırılmış yanlış kaynamış demişti, gerçi çok farketmiyo sadece diğer parmaklardan biraz yukarı bakıyo.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

O elin hastaneye gitmesi lazım. Takın maskenizi bi ortopediye görünün.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Baba nin durumu nedir ?

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 5428 Toplam Mesaj: 44
çıkık zedelenme kırık