folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Pederin Elini Perte Çıkardım (Kırık, Çıkık Zedelenmeden Anlayan?)

Pederin Elini Perte Çıkardım (Kırık, Çıkık Zedelenmeden Anlayan?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

kırık yok ufak çatlak var gibi görünüyor parmağı düz hale getirip atel yaparak işi çözebilirsiniz. ama yaşlı olduğu için eğer çatlaktan fazlasıysa ve yanlış bi kusur olursa sürekli ağrıyı çekecektir

ilk 1 2 sene soğuk havalarda sızlar meret. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

kırık yok ,ufak çatlak var gibi görünüyor .parmağı düz hale getirip, atel yaparak ,işi çözebilirsiniz. ama yaşlı olduğu için eğer çatlaktan fazlasıysa ve yanlış bi kusur olursa, sürekli ağrıyı çekecektir

ilk 1 2 sene, soğuk havalarda sızlar meret. 

Kırık,çatlak değil ama serçe parmağımda elimin aya'sına yakın ilk boğumda bi çıkma-kayma olmuştu, Çekerek yerine oturtmuştum, aynen böyle oldu, ilk 1-2 sene soğuk havalarda sızladı, ancak sonraları geçti. Çok soğuk havalarda yine de biraz ağrı,sızı oluyor.

RitmFarbRacourci tarafından 26/Mar/20 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

2013'te istanbul'da kar yağışında dışarı çıkmıştım kayıp düşmüş baş parmak ile işaret parmağım arasında ağrı hissetmiş kar koymuştum ağrısı geçmişti. Sonrasında doktora gitmedim sargı bezi ve melhem vardı evde onları kullanarak kendim yapıyordum. Her gün morarsa da gitmedim. 2 hafta filan sürdü sonra geçti. Lakin o elimi yumruk yaparken %20 - 30 arası güç kaybı var. 

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
Toplam Hit: 5432 Toplam Mesaj: 44
çıkık zedelenme kırık