folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    swalker bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Bu insanlar gerçekten zulüm gördüler Irak'ta. Düşünsenize etliye sütlüye karışmıyorsunuz yıllar boyunca, bir anda savaşın ortasında buluyorsunuz kendinizi. Karınızı kızını alıp tecavüz ediyorlar, çocuğunuzu öldürüyorlar evinizi yakıyorlar yıkıyorlar. Türkiye kapısını açmayıp ne yapacaktı? 

Bunlar daha çocuk, büyük ihtimalle bir kaç kişi ortalığı karıştırmak için ellerine bayrak vermiş. Bildiklerini sanmıyorum PKK durumunu. PKK'yı destekledikleri için mi açıyorlar o bayrağı? Haberde avukat, basın açıklaması falan diyor. Bu adamları biz sahiplendik, biz açtık evimizi ama diğerleri ekmeğini yemeye çalışıyor şimdi. Nefreti körüklemezlerse, biliyorlar aç kalırlar. 

Ben 10 yaşında sokakta boyacılık yaparken tezgahıma türk bayrağı asıyorsam

Beni niye kullanamıyorlar beni? Ben davinci miyim tesla mıyım çok mu dahiyim amk

Kendim düşünemesem bile eğer devlet hakkında bir küfür bile ettiğimde babam ağzıma sıçıyorsa

Bu anasını bacısını siktiğimin çocuklarıda sike sike sike adam olacak. Sikerim zulmunu boşamı zulum görüyor bu amına kodumun evlatları.

Bunların şu hareketi yapan kaç yaşında olursa olsun bebe olsun istiyorsa kafasını kesip bayrak direklerine asacaksın ülke genelinde bak nasıl türkiyem canım türkiyem türkten başkasına siktirmem diye geziyorlar ortada

Cinnet geçiricem nasıl bir kafa yapısı var sizde ya 

Bak nasıl bir kafa yapısı var anlatayım sana. Hani o sevmediğin PKK'lılar varya. Onlar da bunu istiyor işte. Sen kız istiyor, küfret istiyor. Ezidiler'e saydır istiyor. Seni niye kullanmıyorlar biliyor musun? Sen tarihini biliyorsun, sana anlatıldı sen öğrendin. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsun. Ama Ezidiler bilmiyor bizim tarihimizi, yaşadığımız sorunları. Ayrıca adamların PKK ile alakası yok Kürtler'in yarısı gibi. Ayn El Arap'tan da gelmediler. Şengal dağından geldiler.  O çocukların ellerine Alman bayrağı versen onu da açar orada. Adamlar evsiz yurtsuz ondan bahsediyorum. Muhtaçlar. Benim kimseyi yargılama gibi bir durumum yok. Ben de tahammül edemiyorum bunlara. Ama bunun için suçlaman gereken ne benim, ne de Ezidiler. Onların ellerine bayrağı verenler ve oraya savaşı götürenler. Ben sadece, birilerinin gazına gelip bunları ülkeye almayacaksın yakacaksın bırakıcaksın ölsünler mantığına karşıyım. Görüşümü dile getiriyorum. Şu kaosu ortaya çıkaranları anlatmaya çalışıyorum. Ha yanılıyor olabilirim, yanlış biliyor olabilirim o zaman eyvallah. 

Hocam bilmiyor olsak eyvallah derdim de bu ezidiler ateşe tapan(musliman degil orasi kesin) buz gibi kürtler bize başka bir topluluk gibi iteleme

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

http://www.aktifhaber.com/diyarbakirda-polise-tuzak-kurdular-1102030h.htm

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EMRE955 bunu yazdı

Geldikleri gibi giderler.

Hacı pkklılarla aynı apartmanlarda oturur hela geldik , biryere gittikleri yok : )

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

Hacı pkklılarla aynı apartmanlarda oturur hela geldik , biryere gittikleri yok : )

İstanbulda mısın sen?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

İstanbulda mısın sen?

Bursa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

İstanbulda mısın sen?

Bursa

Vuracaksan tüfeği ben hediye edeyim sana.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

İstanbulda mısın sen?

Bursa

Banane aq , devletin pisliğini benmi temizlicem . Yarın öbürgün içeri giricem bakcakmı devlet bana  . Bayrak yaksalar sikimde olmaz . 

Edit : Sana lafım yok retret reyiz : )

ersn tarafından 06/Oca/15 21:21 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yav bu ezidi denilen tiplemeler, binlerce yıldır Ortadoğu' daki tüm toplumlar tarafından sürekli olarak katlediliyorlar soykırım derecesinde. Ne idüğü belirsiz sapkın bir inanç sistemi. Diyeceksiniz neye göre sapkın? Bana göre hiç önemli değil müslümanlarla birlikte her toplum tarafından yok edilmeye çalışılmışsa eğer bir iş vardır bunda diye düşünmek gerekir bence. Kaldı ki adiler en kast ve kapalı toplumlardan biri. hala yezidi olmayan evlenmeler yok. Atalarımız yezid kelimesini yüzlerce yıl hakaret anlamında boşuna kullanmadı sonuçta. Biz kalkmış yardım ediyoruz. Ne yardımsever olduk... ( buraya gereken ünlemi siz koyun.)

Binlerce yıldır kafalarına kafalarına vurulmuş si...dirik bir topluluk bile kalkmış bayraklarla bilmemneyle protesto eylemi yapıyor, birilerine destek veriyor. Ülkeye bak yav ne hallere düştü?! Tüm dünya tarihinin suçlusu haline geldik:) İşin daha da kötüsü içimizdeki ukalalar, kendini bile bilmeyenler, çakma hümanistler:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir bunlar eksikti memleket memleket değil toplama kampı oldu  yakında devlet yasada çıkarır her aile bir mülteci bakmak zorunda filan diye 

baktıkça bize dönecek silahları görüyorum orada

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    ersn bunu yazdı
    EMRE955 bunu yazdı

İstanbulda mısın sen?

Bursa

Banane aq , devletin pisliğini benmi temizlicem . Yarın öbürgün içeri giricem bakcakmı devlet bana  . Bayrak yaksalar sikimde olmaz . 

:) Zihniyet değişik. Devlet mi kalmış amk. Adam en son sarayına para kasası yaptırdı, şimdi kısa pist düşünülüyor hepsini birleştir saray+dev para kasası odalar+uçak pisti+özel jet çocuğun gemiler, neden başka yatırım değil de gemi :) kızın abd deki hisse senetleri, büyük oğlanın altın şirketi vs vs... amcam kaçacak gidecek vakti zamanı gelince. Devlet dediğin sensin benim o, şu an için bir şey diyemiyorum ama kısa süre sonra belki ordu ve polis de bu devlet kavramını terkedecek zaten polis yarı yarıya gitti yetkisi mi kaldı garibanların...

Toplam Hit: 8571 Toplam Mesaj: 83