folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

PKK Ya Destek 100 Bin Kürt Türkiyeye Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

Milliyetçilikle ırkçılığı birbirine karıştıran 'sizler' yüzünden bu ülke bu halde demek yanlış olmaz.Büyük etkisi var bu kitlenin bu konuda.Öldürmek nasıl bi çözüm olabilir nasıl diyebiliyorsunuz bunu ? Bu amk cocukları , kilometrelerce ötedeki orospu cocuklarının yüzden fazla yıllık planları doğrultusunda bu kimliğe bürünmediler mi ? 
    +
    Hatta ülke olarak değil de , dünyadaki bütün orospu çocuklarını öldürün.Dünyadaki orospu çocuğu kavramını mı silmiş olacaksınız ? Yarın bi oç daha çıkmayacak mı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hayatımda çok çok az kürt sevdim onlar da harbiden biricik çağdaş anlayışlı insanlardı.

Vatan millet sakaryadan öte ben bu kürtlerin büyük kesimine nefret duyguları taşıyorum. 

Çünkü laf anlatamıyorsun kafasına soktuklarıma, herşeyi güzel yoldan halletmeye çalışıyorsun laftan anlamıyorlar illa benim dediğim olacak diyor egosunu siktiklerim.

Hastanede staj yapıyorum günde yüz tane laf anlamaz dangalakla uğraşıyorum. Adamın altına halılar ser güzel bir yol öner, yok yine benim dediğim olacak diyor. Pis yoldan eziyetli yoldan hem kendini hem diğer insanları yürütmeye çalışıyorlar.

Bu tipini siktimin pkksı da aynı kafa yapısında. Topluyor çoluk çocuk ne varsa pis yoldan sürüklüyor herkesi.

Beyinlerini açıp incelemek lazım anlayışla ilgilenen kısım bunlarda doğuştan büzüşmüş oluyor galiba.

DadasAdam tarafından 07/Oca/15 01:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı

Milliyetçilikle ırkçılığı birbirine karıştıran 'sizler' yüzünden bu ülke bu halde demek yanlış olmaz.Büyük etkisi var bu kitlenin bu konuda.Öldürmek nasıl bi çözüm olabilir nasıl diyebiliyorsunuz bunu ? Bu amk cocukları , kilometrelerce ötedeki orospu cocuklarının yüzden fazla yıllık planları doğrultusunda bu kimliğe bürünmediler mi ? 
    +
    Hatta ülke olarak değil de , dünyadaki bütün orospu çocuklarını öldürün.Dünyadaki orospu çocuğu kavramını mı silmiş olacaksınız ? Yarın bi oç daha çıkmayacak mı ?

senin söylediğin şey ev nasılsa yeniden kirlenecek diye evi temizlememeğe benziyor.  neticede bunlar terörist.  insan değil. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu azan oçları umarım mevlistekilerin ve etrafındakilerinin başına bela olurda güle güle izlerim olanları. Ama öyle bir durum olmayacak ondanda eminim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

yakalanmazsam tabi girmem hocam mesele 90 ların türkiyesini yaşayabilmek 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    plA bunu yazdı

+

senin söylediğin şey ev nasılsa yeniden kirlenecek diye evi temizlememeğe benziyor.  neticede bunlar terörist.  insan değil. 

evet  benim söylediğim şeyi iyi kavramışsın bravo bravo da bunu kavrayan adam evi her gün temizlemektense pisliğin oluşmasını önlemek adına düşünmez mi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar burda milletin ırkına sövmeyin ayıptır.Ama çevrenizi bu konuda bilinçlendirin,dönen oyunları millet görsün.Vatanı bölmenin temelleri atılıyor açık ve net olarak.Bu halk bunu bilip ona göre davranmalı.

hacı yetmez ben onların dinini imanını kitabını zikerteyim

sen hala ırktan milletten bahsediyon

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

Konuyu ciddi bi şekilde kürtlere içimden kufur ede ede okuyordum bunu görünce yarıldim gece gece :D

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    swalker bunu yazdı
    Sebnem bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

Bu insanlar gerçekten zulüm gördüler Irak'ta. Düşünsenize etliye sütlüye karışmıyorsunuz yıllar boyunca, bir anda savaşın ortasında buluyorsunuz kendinizi. Karınızı kızını alıp tecavüz ediyorlar, çocuğunuzu öldürüyorlar evinizi yakıyorlar yıkıyorlar. Türkiye kapısını açmayıp ne yapacaktı? 

Bunlar daha çocuk, büyük ihtimalle bir kaç kişi ortalığı karıştırmak için ellerine bayrak vermiş. Bildiklerini sanmıyorum PKK durumunu. PKK'yı destekledikleri için mi açıyorlar o bayrağı? Haberde avukat, basın açıklaması falan diyor. Bu adamları biz sahiplendik, biz açtık evimizi ama diğerleri ekmeğini yemeye çalışıyor şimdi. Nefreti körüklemezlerse, biliyorlar aç kalırlar. 

Hocam sen Güneydoğu'da sana küfür eden çocuğu tokatla bakayım sonun ne oluyor. Sokakta başı boş köpek saldırdı diye kan davası çıkan bir bölgede masum yoktur kusura bakma. Atakan yazsın kendisi Diyarbakır da terör oranı yüzde kaç. Bir topluluğun yüzde 70i terör yanlısı olacak fakat ama onlar bizim kardeşlerimiz onlar masum mu diyeceğiz? 

Hocam ben hepimiz kardeşiz, onlar da haklı, masumlar demiyorum. Aksine bu konuda ılımlı olamayacak kadar kızgınım. Ama terörist, terör sempatizanı ve diğerlerini ayırmamız lazım. Ezidiler'den bahsediyorum. Büyük ihtimalle gayet art niyetli adamlar Ezidiler'i kullanmış bu şekilde ellerine bayrak tutuşturmuş. Zaten şu adamlar kim gelse ona güvenir, kim gelse ona sarılır. Evlerinden yurtlarından edilmişler. O yüzden niye kucak açtık, niye aldık diye düşünmemek gerek diyorum. Ha işin aslı farklıdır, oradaki Ezidiler gerçekten konuyu bilerek destekliyorlarsa o zaman tamam ama sanmıyorum işin aslını bildiklerini. Birileri ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Adları gibi biliyorlar ki Ezidiler'in orada PKK bayraklarıyla fotoğrafları çıktığında, Türkiye'deki insanlar Ezidiler'i niye aldık, niye getirdik pis Ezidiler diyecek.

hocam sokayım ezedileri. bu o.ç.ları benim vergilerimle beslenip bana kafa tutmuyor mu?

içimiz de yeterince o.ç. yoktu ki milyonlarını daha içeri soktuk.

hala safça "onlarda insan, yönlendirilmiş/kullanılmış vatansız zavallı insanlar vb.." diyeniniz varsa alın tayibinizi siktirip gidin. besleyin o.ç.larını. benim tüm hakkım haramdır.

vatansız olmaları, onlara acımamız gerektiği anlamına gelmez. vatan istenmez, hak edilir. bu vatanın rengi niye kırmızı amk?

attackatak tarafından 07/Oca/15 08:44 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8572 Toplam Mesaj: 83