folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    3-4 sene önce benim bir arkadaşım cemeat hilesiyle polis olduğunu itiraf etmişti bana.Yani bu bilinen birşey yeni gün yüzüne çıkıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeBasTiAN16
    SeBasTiAN16's avatar
    Erkek
    hocam bana vermek istediler zamanında polis koleji sorularını. Bunlar hak derler, kul derler sonra soruları kendi adamlarına verip onların işe tutunmasını sağlarlar. Zaten türkiye deki tek müslüman onlar:(!) biz münafığız(!) CEMAATİNİN aq

-Yukselen yeni nesil... -In ulan asagi...!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    püff burdadamı torpil var

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

umarım oyle değildir

Mesaj 3 Agustos 2012 (Cuma) Saat: 12:11'da rome tarafından düzenlendi.

Romedir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    computerwolf2
    computerwolf2's avatar
    Erkek
    askeri lise sinavlarinda sorulara ulassalarda mulakatta ve soy arastirmasinda eleniyorlar genelde haci.Sonrada cikip ben askeri sinavda yuksek puan aldim ama kazandirmadilar torpil var diyorlar :) Tabi torpil var cokbayrakli yildiz altinda secde edenlerden olanlara torpil tikiyorlar almiyorlar.Ya soy sorusturmasinda yada mulakatta sutluyorlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    tek hayalim yunus polsi olmak küçüklüğümden beri

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek
    neden polislerin cogunlugu fettoşculara benzedigi daha iyi anlaşılıyor..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım vardı liseyi bırakalı 4 sene olmuştu kahvede çalışıyordu sözelciydi zor mezun olmuştu liseden zaten ama ne hikmetse 15 gün ışık kampına gidip 99 netle polis olmuştu sınavdan önce kendisine 100 soru verildğini söyledi

De Get Yalan Dünya...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek
    WooPeRHacK bunu yazdı:
    -----------------------------

Saçmalamayın beyler ya Işık dershaneleri diyorsunuz.. O dediğiniz dershaneler bu sektörün müdavimi haline gelmişler zaten. Ben 5 senedir bu dershanelerden birine gidiyorum Bu sorular bize niye hiç uğramıyor? Hadi ben neyse ablamında 6 senelik bende önce geçmiişi var. Uyguladıkları sistemle başarıyorlar .bu sistem  ne diyeceksiniz?

Adamlar son 1 ay geçmiş 10-15 yılın sınavlarını çözdürüp, buna benzer soruların hazırlandığı soruları testlerinde barındırıyorlar.Yani o kadar biliyorlar ki bu işi Sınavda çıkacaklar hususunda pek yanılmamaları gerek...

Artık piyasada bir olay olsa cemaat,gülen,ışık,ampul o bu demeye başlıyorsunuz. Biraz olaylara mantıklı bakalım.

-----------------------------
    Saçmalayan biri varsa o da sensin Ben ışık dersaneleri yöneticisiyle okula geldiğinde tartıştım Adama ;

Kul Hakkı Diyorsunuz Polislik Sınav Sorularını dağıtıyorsnuz Dedim

Dediği Laf işe Polisi Müslümanlaştırıyoruz Kötü mü Dedi Sanki Polis hristiyan:S

De Get Yalan Dünya...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    bu ne adaletsizliktir.. arkadaşında dediği gibi polisi askere karşı getirmeye çalışıyorlar galiba..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 6826 Toplam Mesaj: 55