folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    bencede cemaate gitti ben okadar ugraşıp sınavıgecemedigim sınavı ısık dersanesine giden bütün arkadaşlarım gecti.. veriliyor sorular kim ne derse desin..

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    evet bu duyum doğru polis okulunun sorularını cemaatler dağıtıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    ayıp ya :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    ya sınav sonucunun açıklanmasını bekliyorum. sonrada diyorumki keşke iptal olsa.. eğer iptal olursa ösym nin yeri zedelenecek.. sonra yine bir sürü isim çıkacak.. falan filan.. iptal etmezler.. ne olur... onca yetim hakkı yenmiş olur.. pff.. yazıklar olsun ya..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş . polis okulunu kazanamayan bir kaç densizin uydurması.  böyle bir şeyin olması mümkün değil. kala kala cemaatleremi kaldı bu iş .

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı:
    -----------------------------

kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş . polis okulunu kazanamayan bir kaç densizin uydurması.  böyle bir şeyin olması mümkün değil. kala kala cemaatleremi kaldı bu iş .

ciddi mi diyosun.. bu yorumu espri olsun diye yaptın herhalde ?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Yazık..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Şu memleketimde olanlara bak! bir tarafta polis teş kilatına cemaatçi insanlar sokulmaya çalışılıyor,Bir diğer tarafta askeriyede ise cemaatçi olanlar bir şekilde ayrıştırılıyor. peki ya arada kalanlar?  bu  gidiş nereye?

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

zigana bunu yazdı:

tabi canim yuzlerce insanin uydurmasi iste.

ne hikmetse adam senelerce giriyor kazanamiyor, cemaatin okuluna yurduna dersanesine girdigi sene kazanabiliyor, tesaduf iste

gazetelerde yazanlarda yalan zaten,

fettulah i cekemeyenlerin uydurmasi.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

zigana bunu yazdı:

tabi canim yuzlerce insanin uydurmasi iste.

ne hikmetse adam senelerce giriyor kazanamiyor, cemaatin okuluna yurduna dersanesine girdigi sene kazanabiliyor, tesaduf iste

gazetelerde yazanlarda yalan zaten,

fettulah i cekemeyenlerin uydurmasi.

under hocam bunlara ne dersen de! öyle bir kafa yıkama yapıyorlar ki gerçekler gözünün önüne geldiğinde bile inanmıyorlar... benim en yakın arkım sırf bu yüzden cemaat evine gidip yerleşti soruları aldı sınav esnasında yardım ettiler diyorum adam bana hadi lan ordan diyor :S asıl sana hadi lan ordan git yıkanan beynini düzelt gel de olaylara biraz objektif bak! hala dinin yaratıcı ile kul arasında olması gerektiğini anlayamamış gruplarsınız kandırılmaya kazıklanmaya mahkumsunuz! siz orada acınızdan ölürken onların yedikleri önünde yemedikleri arkalarında uyanın artık uyanın!

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 6819 Toplam Mesaj: 55