folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

Polis Okulunun Soruları Cemaate Mi Gitti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    4.sınıftan beri cematin içindeyim.tam 11 senedir bütün bu söylentilere şahit oldum.artık bu gelenek haline gelmiş.liseden mezun olan talebeleri 'polis kampları' dedikleri 20 günlük bir programa alırlar.o kamplarda polislik sınavına haırlandıklarını görmedim hiç.oraya gelen öğrencilerden para alırlar.iş yaptırırlar.mükafat olarak da sınav sorularını verip gönderirler.bu sene şahit oldum ki talebenin birisi soruları alıp uçakla sınava zor yetişti.çünkü sorular sınavdan bir gün önce verilir.ben cemaat piyonumuyum?hayır.yanlış anlaşılmasın.sadece mecburiyet.ben de senelerdir girerim pmyo sınavlarına.ama itaat etmediğim için hala kazanamadım.bu sene de kazanamazsam bu 11 senedir öğrendiklerimi koz olarak kullanacam.sinirlendim iice aq...

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Islamiyet in "Yetim hakki yemeyeceksin" cumlesi ile celisen bir toplulugun,

islamiyeti yaydigini inanmak veya islamiyeti ogrettigine inanmak ne buyuk bir celiskidi.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    obie bunu yazdı:
    -----------------------------
    4.sınıftan beri cematin içindeyim.tam 11 senedir bütün bu söylentilere şahit oldum.artık bu gelenek haline gelmiş.liseden mezun olan talebeleri 'polis kampları' dedikleri 20 günlük bir programa alırlar.o kamplarda polislik sınavına haırlandıklarını görmedim hiç.oraya gelen öğrencilerden para alırlar.iş yaptırırlar.mükafat olarak da sınav sorularını verip gönderirler.bu sene şahit oldum ki talebenin birisi soruları alıp uçakla sınava zor yetişti.çünkü sorular sınavdan bir gün önce verilir.ben cemaat piyonumuyum?hayır.yanlış anlaşılmasın.sadece mecburiyet.ben de senelerdir girerim pmyo sınavlarına.ama itaat etmediğim için hala kazanamadım.bu sene de kazanamazsam bu 11 senedir öğrendiklerimi koz olarak kullanacam.sinirlendim iice aq...

Seni Kazandırırlarsa yaptıkları düzgün kazandırmazlarsa sana soruları vermezlerse yaptıkları yanlış bu nasıl bir mantık böyle

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

serdar

yanlış anladın.ben eğer onların yardımıyla polis olmak isteseydim bu güne kadar olurdum.demek istediğim bu güne kadar onların yaptığı hiçbir işi bana faydalı olsa bile desteklemedim.yani abartmak gerekirse önümde duran sorulara açıp bakmadım bile.cemaatin eri olmadığımı hatırlatayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek
    way 4mk adamlar hem kul hakkından bahsederler hemde milletin hakkını yiolar..

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Bu adamlara söyleyecek söz bulamıyorum.Ülkemiz nereye doğru gidiyor insan oturup bi düşünmeli :(

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    soruları alıpta polis olanlarında ta aklını siqem.sanki mesleğe başladıktan sonra kafasına göre hareket edebilecekler.başlarını bağlıyorlar haberleri yok aq...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı:
    soruları alıpta polis olanlarında ta aklını siqem.sanki mesleğe başladıktan sonra kafasına göre hareket edebilecekler.başlarını bağlıyorlar haberleri yok aq...
    yani. sürülme korkusuyla polis olmaktansa olmamak daha iyidir. gerçi heryer vatan.. ama sürekli aciz gibi sağa sola gitmek.. hayatına düzen girmez..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

bu durumda görülen reaksiyon garibime gidiyor :)

ya sanki ilk kez olmuş gibi hayıflanıyorsunuz:))))

bir zamanlar polis olanların alayı muhafazakardı. mehmet ağarın içişleri bakanı olduğu zamanlar..

sağlık kurumlarındakilerin alayı muhafazakardı yine..

sonra devletci-cemaatciler kadro almaya başladı ve yine herkes biliyordu, ki ışıkcıların yaptıklarından filan bahsetmissiniz, ışıkcılar amerikada bile kadrolaşıyor :D burda yaptıkları hiç şaşırtmadı şimdiye kadar beni :))))

askeriye de devamlı solcuları alır ki bu da kadrolaşmadır..

yani memleketin kurumları ensesi kalın büyük tosbalar tarafından zaten paylaşılmış, siz burda birbirinizle tartışıyorsunuz.

tabiki konuşulsun ama, forumumuzda bilgi alışverişi gibi başlayıp, tartışmaya dönüşmesi, gereksiz incitmemize sebep oluyor başkalarını:)

bu memlekette herzaman biyerler kadrolaşır. dönem dönem takas ederler, ama bu hep devam eder.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kimse kimseyi babasının yüzü suyu hürmetine bir yerlere getirmez adamlar sana bu şekil destek çıkıyorsa senden yarın öbürgün birşey istediklerinde yapacaksın adeta onların kölesi olacaksın yapmadığın takdirde meslekten men'e kadar götürürler adamı memleket içinde teşkilatlanma böyle oluyor iş adamıysa maddi destek hukukçuysan ona göre polissen ona göre siyasetçiysen ona göre adamalr seniöğretmen yapıyor ama onların dersanesinde onların okullarında çalıştıracaklar onların istediğişekilde çocuk yetiştireceksi npolisse onların adamlarına dokunmayacaksın ışık evleri jandarma tarafından  daha çok basılır polis tarafından ışık evlerinin basıldığı nadirdir. yargıya yansıyan cemmatçilik görülüyor pmyo larda nurcu sınıf amirleri tarafından eğitilen polis adayları var olduğu bilinmekte bu işler böyledir

düz polis oldun kurtardım dersin başında amirin komserin olur onlardan ve  komser oldun müdürün olur başında onlardan müdür oldum karışamazlar dersin başında onlardan vali olur vali oldum dersin başında onlardan bakanın olur bakan olursun başbakan onlardan olur bu yüksek yerlere, onlardan biri olmadan da gelmen çok zordur başbakan dahi olsan onlardan artık cumurbaşkanın olur derece saran bir örümcek ağıyla karşı karşıyayız

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 6825 Toplam Mesaj: 55