folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Profesyonel Öğrencilik Hayatımdaki Düzeltmem Gereken Sorunlar Varmış.

Profesyonel Öğrencilik Hayatımdaki Düzeltmem Gereken Sorunlar Varmış.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:
    -----------------------------

Buremba bunu yazdı:

zor hacı zor, üniversiteye geçtiğimi hissettim senin yazınla.

neden hacı ? :D

kimse kimseyi takmaz hacı burda kafan rahat olur kimseye kendini ispatlamak zorunda değilsin. tanışma, kaynaşma, problem çözme, tartışma gibi şeyler daha sorunsuz ve hızlı oluyor. sık dişini az kaldı. :)

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

zor hacı zor, üniversiteye geçtiğimi hissettim senin yazınla.

neden hacı ? :D

kimse kimseyi takmaz hacı burda kafan rahat olur kimseye kendini ispatlamak zorunda değilsin. tanışma, kaynaşma, problem çözme, tartışma gibi şeyler daha sorunsuz ve hızlı oluyor. sık dişini az kaldı. :)

eywallah hacı.. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mywts
    mywts's avatar
    Erkek

babanla aynı okulda olmuyacan aga aynı şeyleri ortaokulda yaşadım bnde her bok bana patlıyordu liseye gittim kurtuldum sen de inş. üniye gider kurtulursun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

mywts bunu yazdı:

babanla aynı okulda olmuyacan aga aynı şeyleri ortaokulda yaşadım bnde her bok bana patlıyordu liseye gittim kurtuldum sen de inş. üniye gider kurtulursun.

bende istemedim hacı.. zorla yaptılar.

Rahat durmuyomuşum! :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi296
    Asi296's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

mywts bunu yazdı:

ağa senin sicilini temizlemen lazım ah ben neler yaptım bunlar neki ama kimsenin ruhu duymadı işini alttan yapacanda millet bana kızacak şimdi ama lisede benim zamanımda işler böyle yürüyordu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Asi296 bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

mywts bunu yazdı:

ağa senin sicilini temizlemen lazım ah ben neler yaptım bunlar neki ama kimsenin ruhu duymadı işini alttan yapacanda millet bana kızacak şimdi ama lisede benim zamanımda işler böyle yürüyordu

Bırak hacı yaa... Aslında katsayılar kalktı siyasal bilgiler okusam iyi olur :D:D:D:D ilgi çekiyor + azcık insan etkileme gibi bir yetenek var galiba. (not: bunu durduk yere neden dedim bende bilmiyorum) :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi296
    Asi296's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

Asi296 bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

mywts bunu yazdı:

Bırak hacı yaa... Aslında katsayılar kalktı siyasal bilgiler okusam iyi olur :D:D:D:D ilgi çekiyor + azcık insan etkileme gibi bir yetenek var galiba. (not: bunu durduk yere neden dedim bende bilmiyorum) :D

bu tür işlerde sayısal kafası daha önemlidir herşey matematik aslında bende sayısalcıydım ama merak etme benim dediklerim abartıya kaçar genelde çünkü benim okulda epey hakimiyetim vardı hocalar falan üzerinde de ama sen normal olarak oku tabi babanın olması işleri senin için zorlaştırabilir ama senin için en iyisi 2 yıl daha dayanıp üniye kapak atmak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

okulu bırak 4 sene ortadan kaybol sona da ezelim ben diye çık ortaya müdür başta olmak üzere tüm sınıftan intikam al :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

nasıl bir okulmus babanın orada olması senn ıcın bır dezavantaj ama olsun bzlerde gctık benımde annem aynı okulda ogretmendı ve sadece annemın arkadaslarınn cocuklarıyla arkadaslık yapardım neyse ney o zmanlar kucuktm ama olsun durum aynı senın yapman gerekn bana gore zamana bırak sınıfta sorun cıkartanlar eger kı senn sınıfın degısırse onlar orada gene sıvrılecktır ve senın kafan rahat edecktır ve yenı gıttıgın sınıfta senın ne kdar kalıtelı oldugun anlasılabılr gıtmessen de işini sağlam eşşeğe bagla ve eywallah demeyı bıl bazı yerlerde şimdi ogrenırsen bunu ılerıde cok ısıne yarayacaktır .... benden bu kdar 2 açıdanda senn + yanlarını soyledım - yanlarını da sen hayatla beraber gorecksın ...

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

okulu bırak 4 sene ortadan kaybol sona da ezelim ben diye çık ortaya müdür başta olmak üzere tüm sınıftan intikam al :|

kıçı kırık bir lise için değmez :D

@csr288

saol hacı ya yardımcı oldun, denemeye calışırım ama sınıfın değişeceği felan yok..

Herkese yorumlardan ve görüşlerden dolayı teşekkürler. Kafamda bişiler şekilleniyor.

Toplam Hit: 8770 Toplam Mesaj: 62