folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Profesyonel Vücut Geliştirme İle Uğraşanlar Var Mı?

Profesyonel Vücut Geliştirme İle Uğraşanlar Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Program, teknik vs. danışmak, tartışmak için profesyonel vg'ci arıyorum. En az 3 senedir bu sporu yapmış olanlar lütfen post atsın. Daha aşağısı benim işime yaramaz. :)

Teşekkürler.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Uzun Zaman Önce Bırakmıştım, O Zamanlar 3 Gen Vücut Yapmıştım, Boyumun Kısalığı Yüzünden Bana Cep Herkülü Diyenler Vardı...

Ama Dur İşine yarayacak Bir şeyler Diyeyim bari.. Spor Yapmadan 2 Saat Öncesinden 2 Çiğ Yumurtayı Bardağa Boşalt, Az Tuz Katıp Karıştır, Ardından 3 Çay Kaşığı Bal Koy Karıştır Ve Gözlerini Kapayıp Yut... Mükemmel Enerji Verir Hemde Doğal.. Vücudunuda Hırpalamamış olursun..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzel fikir fakat protein tozları ve basit karbonhidratlardan kullanmayı yeğeliyorum; çünkü dediğin şeyi yeme gibi bir şansım yok. :)

Yine de teşekkürler.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Funky_Punky bunu yazdı:
    -----------------------------

Güzel fikir fakat protein tozları ve basit karbonhidratlardan kullanmayı yeğeliyorum; çünkü dediğin şeyi yeme gibi bir şansım yok. :)

Yine de teşekkürler.

Tadı Güzeldir Pudinge Benzer Kıvam Ve tat Veriyor, Protein Tozlarından 5 Kat Daha Etkilidir Diyebilirim, Sabah Kalkınca Vücudundaki Rahatlığı Hissedince Anlarsın Ne demek istediğimi. ;)

Yinede İğreniyorsan, Yapacak Bişey yok, Tertemiz Yumurta, İğrenmemelisin bence...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Doğrudur da hocam şimdi şapkayı önümüze alıp konuşursak; yeni formül bir Optimum Whey %100'ün barındırdığı amino asit profilini barındıramayacağı için kas oluşumu açısından etkisi daha az olur bence; fakat doğal yol dersen dediğin şeyin üstüne yok tabiki. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

çok çalışma sakın. çok değil bilinçli çalışmayla kası geliştirebilirsin ,kaslarını şaşırtman lazım günlük iş gibi algılarlarsa çalışmanı gelişmezler.

bol bol makarna patates ye fasulye ye pirinç ye.

ye yemesine de

sen neyi soruyorsun ?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    protein toz u ile vücut direnç ve güç kazanıyor ve haliyle daha güçlü ve kondisyonlu oluyorsun çalışırken... amino asitler pek bi işe yaramıo ama sen bilirsin .. bana göre en iyisi doğal olanı 4-5 ay düzenli olarak koşu + vücut calısırsan istedigin bi görüntüye sahip olursun , eger kiloluysan protein toz u hiç önermem 1-2 ay koş oyle çalış , cüsseli insanların kilo vermeden vücut yaptıklarında irenç duruor çünkü..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:

Uzun Zaman Önce Bırakmıştım, O Zamanlar 3 Gen Vücut Yapmıştım, Boyumun Kısalığı Yüzünden Bana Cep Herkülü Diyenler Vardı...

Ama Dur İşine yarayacak Bir şeyler Diyeyim bari.. Spor Yapmadan 2 Saat Öncesinden 2 Çiğ Yumurtayı Bardağa Boşalt, Az Tuz Katıp Karıştır, Ardından 3 Çay Kaşığı Bal Koy Karıştır Ve Gözlerini Kapayıp Yut... Mükemmel Enerji Verir Hemde Doğal.. Vücudunuda Hırpalamamış olursun..

alakası yok üzgünüm:)  çiğ yumurta filan evet etkisi var fakat çiğ değil haşlanmış her şekilde bilimsel araştırırsan bulablirsin ben 1 yıldır yapıyorum ama konu hakkında herşeyi biliyorum diyebilirim.evet arkdaşın dediği gibi iki saat önce karbonhidrat ağırlıklı yemekyiyeceksin (makarna,pirinç )yediğinin yüzde yetmişini oluşturacak yüzde 30 da basit şeker alıcaksın enerji için meyve suyu olabilir bu sonra spora gideceksin spor sonrası protoin ağırlıklı beslenmelisin arkdaşın dediği çüğ yumurtayı şöle yap haşlanmış yumurta  beyazı profosyenller günde 20 30 arası yiyor sen protoin tozu filan almayacaksan 5  6 ile başla yumurtanın sarısında yağ vardır beyazında 0 yağ var sırf protoin yağ oranını düşürürsen kasların ortaya çıkar.

unutma spordan önce iyi karbonhidrat sonra protoin yüklemesi yap ilk bir ay adaptasyon programı yap sonra bölgesel programa geçersin gideceğin salon seni yönlendirir.

profosyenel bir salon değilse önesinden diyetisyene gidip vucut yağ oranını filan ölçtür yönlendirinler

ben 2 ay sonra tekrar start alıcam ve protoin tozu amino asit  ve yağ yakıcı ile beraber 2 ay gidip göbeği 3cm eritip

kollarda 1 2 cm gelişme gördüm şimdi takviye besinlerle yapıcam.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

alakası yok üzgünüm:)  çiğ yumurta filan evet etkisi var fakat çiğ değil haşlanmış her şekilde bilimsel araştırırsan bulablirsin ben 1 yıldır yapıyorum ama konu hakkında herşeyi biliyorum diyebilirim.evet arkdaşın dediği gibi iki saat önce karbonhidrat ağırlıklı yemekyiyeceksin (makarna,pirinç )yediğinin yüzde yetmişini oluşturacak yüzde 30 da basit şeker alıcaksın enerji için meyve suyu olabilir bu sonra spora gideceksin spor sonrası protoin ağırlıklı beslenmelisin arkdaşın dediği çüğ yumurtayı şöle yap haşlanmış yumurta  beyazı profosyenller günde 20 30 arası yiyor sen protoin tozu filan almayacaksan 5  6 ile başla yumurtanın sarısında yağ vardır beyazında 0 yağ var sırf protoin yağ oranını düşürürsen kasların ortaya çıkar.

unutma spordan önce iyi karbonhidrat sonra protoin yüklemesi yap ilk bir ay adaptasyon programı yap sonra bölgesel programa geçersin gideceğin salon seni yönlendirir.

profosyenel bir salon değilse önesinden diyetisyene gidip vucut yağ oranını filan ölçtür yönlendirinler

ben 2 ay sonra tekrar start alıcam ve protoin tozu amino asit  ve yağ yakıcı ile beraber 2 ay gidip göbeği 3cm eritip

kollarda 1 2 cm gelişme gördüm şimdi takviye besinlerle yapıcam.

Hocam Haklısında Bu Tarif Babamın Tarifidir, Beni Mutlu Ediyordu, Spor Sonrası Ağrılanma Sancılanma Hissetmezdim, Kendimide Son Derece Enerjik Hissederdim, Bilmemki Ama Senin Yolda Gayet Profesyonelce. Netice İtibari ile Beslenmeylede Direk İlgili bir Konu...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    Kesinlikle doping ilaç ,zart zurtlardan uzakdur . Tek yapılcak oneri bu.Zaten salona yazıldıgın zaman orda ogrenirsin.

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben zaten 1 senedir bu sporu yapıyorum. Sadece benden daha tecrübeli insanlardan destek almak istiyorum. Kendime çalışma ve beslenme programı çıkartabilecek seviyedeyim.

Eğer 5 sene gibi uzun bir süredir bu sporu yapanlar var ise lütfen PM atsın. Konuşmak isterim.

Toplam Hit: 5266 Toplam Mesaj: 38