folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pubg 50 TL / Tüm Steam Oyunları %25 İndirimli.PUBG Deneme Hesabı Verilir.

Pubg 50 TL / Tüm Steam Oyunları %25 İndirimli.PUBG Deneme Hesabı Verilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

calıntı kredı kartı ıle mı satın alıp satıyorsun bu oyunları ?

aklıma baska bır secenek gelmedı cunku yıne dırekt steam uzerınden hedıye edıyorsun daha ucuza almanın pek mumkunoldugunu sanmıyorum 

ben de oyun almak ıstıyorum ama yarın ılerde ıllegal bır durum var ıse dahılolmak ıstemem 

Sattığı anahtarlar, skinler, İtemler vesaire ile elde edilmiş bakiyeler. Herhangi bir illegal durumu yok arkadaşın.  Gönül rahatlığı ile alabilirsin hocam. Kendisi de cevap verecektir görünce. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

calıntı kredı kartı ıle mı satın alıp satıyorsun bu oyunları ?

aklıma baska bır secenek gelmedı cunku yıne dırekt steam uzerınden hedıye edıyorsun daha ucuza almanın pek mumkunoldugunu sanmıyorum 

ben de oyun almak ıstıyorum ama yarın ılerde ıllegal bır durum var ıse dahılolmak ıstemem 

Bu konu hakkında daha önce cevab verilmiştir.TBT ve diğer forumlarda 200 den fazla satışım vardır dediğiniz gibi olsa şuan hala satış yapıyor olamazdım.

https://www.tahribat.com/forum/pubg-35-tl--tum-steam-oyunlari-20-indirimlipubg-235349/6

d3v1ljan tarafından 25/Haz/18 16:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metalurjist
    Metalurjist's avatar
    Erkek

Az önce bende gayet sorunsuz bir şekilde almış bulunmaktayım. Arkadaş sağolsun güzel bir şekilde yardımcı oldu sorduğum onca soruyada sabırla cevap verdi. Gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir ve satın alabilirsiniz. Teşekkürler kardeşim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek

Güncel.İndirimli satışlar devam ediyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek

Güncel.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek

Güncel.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birsey sorcam pubg ye gelen güncellemelere "güncellemeleri göstere" tıklayıp baktığımızda nerde yazıyor gelen şeyin ne olduğu ? up uzun sayfa açılıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

birsey sorcam pubg ye gelen güncellemelere "güncellemeleri göstere" tıklayıp baktığımızda nerde yazıyor gelen şeyin ne olduğu ? up uzun sayfa açılıyor

Güncelleme ile ilgili detaylar oyunun mağaza sayfasında yazar. Kontrol edin isterseniz 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Güncelleme ile ilgili detaylar oyunun mağaza sayfasında yazar. Kontrol edin isterseniz 

http://prntscr.com/k0tarl

bunlar yazıyor hocam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

http://prntscr.com/k0tarl

bunlar yazıyor hocam 

Burdan takip ediniz.

https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/

Toplam Hit: 121061 Toplam Mesaj: 125
oyun steam key indirim takas skin gift pubg