folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek

bence  hip hop  ve rap saçmalaıktan baska bırsey degıldır ben bır ROCK dinleyecısıyım gıyım kusamlarını begenmıyorum kıcına ınmıs pantolonlarıyla kendılerını rezıl edıolar bence bu arada ben onların yaptıgı hıcbır sarkı ıcın yorum yapmıcam cunkı yorum yapmayta degmöecek kadar dandık bır sey yapıolar yaptıklarına muzık dahı denemez ama gelgelelım saygıda kusur etmıorum rockn coke ta orta parmak cıkaranlar arasında ben yoktum cadırıma gıdıp yattım....

rock dinleyın  metal de dınleyın ama rap ve hıp hop hele hele manga... gıbı ozentılerı ve korn gıbı kendını begenmıslerı lınkınpark gıbı solfej bılemeyen adamları hıc dınlemeyın kulagınızı acın mıllet muzıgınde bı saygısı var

heh işte oyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    konu rock hiphop konusu değil tikky lik konumuz.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    RAP"çinin sözlük anlamı tikky düzendir :O Örneğin:Sagopa tikky mi a.q Tiki Gökhan Özhen gibi ipnelerdr ve onun müzigini dinleyen jon jon lardır..!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    moonspell bunu yazdı:

bence  hip hop  ve rap saçmalaıktan baska bırsey degıldır ben bır ROCK dinleyecısıyım gıyım kusamlarını begenmıyorum kıcına ınmıs pantolonlarıyla kendılerını rezıl edıolar bence bu arada ben onların yaptıgı hıcbır sarkı ıcın yorum yapmıcam cunkı yorum yapmayta degmöecek kadar dandık bır sey yapıolar yaptıklarına muzık dahı denemez ama gelgelelım saygıda kusur etmıorum rockn coke ta orta parmak cıkaranlar arasında ben yoktum cadırıma gıdıp yattım....

rock dinleyın  metal de dınleyın ama rap ve hıp hop hele hele manga... gıbı ozentılerı ve korn gıbı kendını begenmıslerı lınkınpark gıbı solfej bılemeyen adamları hıc dınlemeyın kulagınızı acın mıllet muzıgınde bı saygısı var

sana kocaman bi sie yolluom moonspell

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

mmoonspell misin nesin olm sen yasama yaa! bu dünyada fazlalıksın boşuna oksijen harcayıp milli gelirde yer tutyorsun ol daha ii daha faydalı olursun varmı yaa bole bişey adam herkesi eleştirio sen cıkar bakim album madem okadar cok bilion hemi?? dünya üzerinde müzik yapan yok heralde sana gore!!.. rap sacmalıkmıs! hayatında cezadan baska kimi dinledinde kafana gore konusuon hangi sarkının sozleri okudunda anlamauya calıstın!! ole g*tden sıkmak kolay a.q..

ceza tikkymi a.q? tikky a.q deilsede onun gibi bişey adamın ropörtajlarında vaz gecemediği:hugo boss vs.. vs.. ayrıca biraz arastırma yapdım tikky demek sadece giyime kusama para veren deilki hayatın farkında olmuyan full baba parası yiyen sadece giyinmekle tikky olunmaz ayrıca ben giymiorm ama cuval gibi giyinenleride yadırgamıyorum..

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    tikky de olmaz onlardan desem

Bu niymiş la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

tikky olunmaz ttikky doğulur kimse sonradan tikky olmaz zaten tikkyler sonradan tikky olmaya calısanları kendi aralarına almazlar veya dışlayarak kabul ederler

bencee ceza sagopa ve diğer rapçiler iyidir ama bu işi bilmeyen sadece şöhret olmak için iki lafı bir araya getirip amerikan zencileri gibi giyinip kendini bişey sanan salaklara bu işi yapan adamların hakkını yiyor ve insanların yanlış düşünmesine yol açıyor

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

sikky dir

Laaaaaan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

kishişel kavganızı mikim a.q. bişe sorduk adam gibi cvp verin biri rap rock diyo biri bilmem oksijen alma milli gelir felan...

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    domates
    domates's avatar
    Homo
    Şimdi bu yorumu domatesin arkdaşı yani ben yapıcam :D...

Şimdi bol, düşük bel pantolon, uzun bi zincir ucunda kafam kadar bi dalga dümen. üstümde dedemin tişörtüne benzeyen bi bez parçası şimdi bunlara baktığımız da ne anlıyorum valalhi şeyşeyin bi stili var hipop ve rap camiasının da stili bu free style mı ne diolar mış sanırım :P...
    Yani arabeskçiler gibi gidip kumaş pantolon giyseler kızlarda gidip bülent ersoy gibi giyinse yani bence olmaz müziklerinde fark yaptıkları gibi stillerind ede var yapmalılar bence...

Örnek sagopa adamı bi kere bile görmedim ben öle ÖKÜZ ÇANI MİSALİ BENZETMEYE ÇOK AÇIK OLAN O KOLYE VE ZİNCİRLERLE.

KUMAŞ PANTOLONLA ARKDAŞ RESMİNİ GÖRMÜŞ SAGOPANIN A.Q TİKİ MİKİ SİKİ YOKTUR YAKIŞAN NEYSE ONU GİYİN SİZ BENDE RAP DİNLİYORUM SADECE TÜRKÇE RAP AMA BOL PANTOLONLARA O KOLYELERE VE DİĞER TEFERRUATLI DALGA DÜMEN ALET ÇANTALARINA İHTİYACIM YOK ASLINDA ÖNEMLİ OLAN LİRİK:d...
    sAÇMALADIM MI BENCE EVE SAOLUN KAHRIMI ÇEKTİĞİNİZ İÇİN......
Toplam Hit: 9083 Toplam Mesaj: 62