folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bi adam üstüne ne yakıştırıyosa onu giyer artı adam da para varsa marka da giyinicem diyosa karışmamak lazım zevkler ve renkler olayında olduğu gibi :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exorcise
    exorcise's avatar
    Erkek
    son noktayı ben koyım no rap yes metal:))) ehuehuehue

ne gerek war gönuller bi olsun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    alla alla ınsanın parası vrsa nıe gıdıp pazardan kolpa alsınkı al adam gbı dok paranı orjınalını uzun sure dayansın hem ..tıkky dedıdınıs olay marka gıyınen g.tü kalkık baba parasını karıya kıza yediremn kişiliklerdir..ceza'ya gelince bnce o adam kndini bozdu eskisi gibi değil fuat ayrı bi olay zaten :D Türk rapinin en baba adamı sagopa kajmer'dir.. bu böyle biline + no metal yes rap!

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    evet tikkydir.
    popçulardan farkları yok bunların. o kdr küfür ederler popa az para koklatınca gider onlarla feat fln yaparlar, yıkama yağlama başlar.
    havalar, artislikler, hayatı çözmüş gibi yapılan "boş" felsefeler.. bırakın abi ya.. bizim metalimiz varken ;)

bir imzam bile yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    alla alla ınsanın parası vrsa nıe gıdıp pazardan kolpa alsınkı al adam gbı dok paranı orjınalını uzun sure dayansın hem ..tıkky dedıdınıs olay marka gıyınen g.tü kalkık baba parasını karıya kıza yediremn kişiliklerdir..ceza"ya gelince bnce o adam kndini bozdu eskisi gibi değil fuat ayrı bi olay zaten :D Türk rapinin en baba adamı sagopa kajmer"dir.. bu böyle biline + no metal yes rap!

----

+ hocam. Parası olan istedii gibi giyinir ayrıca raple tiky olayını ne alaka yapıosunuz anlamadım?bende sagopa dinliorm ama gayet normal giyiniorum yani her rap dinleyen öylemi olucak ? Bence cok sacma bi olay rap karşıtı arkadaşlarda rap'e sacmalık deyip durmasın zevkler ve renkler tartışılmas saygı duyun..Ayrıca CEza falan hikaye Rap yapıosa bi tek sagopa kajmer yapıo bence ..

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    alakası yok tikkylikle...varsada banane..bu arda topic Rap-Metal kapışmasına dönüşmesin her iki müzik türüde yabancı...ben daha cok metalci tikky gördüm ama neyse :)))

bassinyourface
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    popçular napsın :) en kötü grup oldular(ben pop da dinnerim ama metal ağırlıklı müzük dinnerim).

Konuya geçelim, rapçilerin büyük bi bölümü tikky, çünkü rapçilerin çoğu sözde karizma yapmak için dinnio.

Not: Metalciler de tikky olabilir örn: sınıfımızdaki Aslan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ne para koklatması be!tikky dediklerin serefsizdir bunlarla rapperları bir tutma..siz gidin kokaininizi koklayın durun

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crazydevil1907
    crazydevil1907's avatar
    Erkek
    abu rapcilerle tikky nin ne alakası var
    tikky dediğin aynen borbour timber levis ray-bann amk*
    bunlaru giyen harbci adamlarda var ama onlar özentiliklerinden giyiyo
    bide sadece rap e nie dönüşmüş konu
    gidin biraz sago dinleyin amk bol pantolon ıvır zıvır onlar mekana göre deişir
    rockcılar 5 km öteden tanınıo ona bakarsan converse kuru kafa yada kareli ayakkabı kareli pantolon sora ustunde siyah mor ıvır zıvır t-shirt kollar sonuna kadar her yer delik deşik
    eee her rapci böle mi sanıosunuz ege cubukcuyla raga oktayla ogeday ect.. rapci diosanız haklısınız
    sago dinleyin adamı görün takip edin öle konusun
    hem ben rap ciyim ama yeri geldiğinde ahmet kaya dinlerim sevmediğim halde o zaman pkk lımıyım ?
    soad da dinlerim yeri geldiğinde ermeni miyim?
    topic kapansın yada toparlansın sacmalamıssınız
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    bence de cok alakasız olmuş konu...tikky bu rap de dinler metalde :))

bassinyourface
Toplam Hit: 9080 Toplam Mesaj: 62