folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

Rap"Çiler Ya Da Hiphop"Çular Tikky Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    crazydevil1907
    +1

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    nasıl olur aynen söyliyim size...
    şimdi bi rapçi özentileri var bide metalci özentileri var..
    işte bu özentiler aptal aptal giyinip (yani buna giyinememek diyorum)geziyolar..adam siyah giyiyo ne biliyim converse giyiyo ben metalciyim diyo ama metal müzikle alakası yok o hayat tarzını yakalayamamış...yada adam bol giyiniyo ne biliim ayakta beyaz superstar ayakkabılar falan adam ben rapçiyim diyo :) ama rap müzikle alakası yok..işte bu insanlar müzikten anlamadığı için kıyafete önem verirler..ben bu insanlara tikky derim..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Dead_BoDies +28

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Boy_from_Smyrna
    Boy_from_Smyrna's avatar
    Erkek
    Ya şimdi tikky dediğiniz kişiler kimdir siz onları "adamdan" sayıyor musunuz? Şimdi Rap müziği bi aykırılık için var zaten bi yeni soluk aramak eğlenmek için var şimdi bu adamlara tikky demek saçma geliyor tamam var bazı dangalaklar onu kabul edilir ama genel olarak sagopa dır cezadır nefrettir ........ bunlara tikky olabilir mi ya bi insan tikky olması için zaten görmemiş olması lazım zaten onlarda hemen farkedilir... nefret ederim öle yaratıklardan zaten
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    yaw bu nedir yaw bu hastalık bizim millette? neden insanları olduğu gibi kabul edemiyoruz? adamlar da o şekilde kendilerini ifade ediyolar işte napalım şimdi? bize sunduklarının içi boş mu dolu mu ona bakalım.. ona da niye bakma hakkımız var onu da söyleyim. çünkü bize sunuyolar.. yaşam tarzlarını bize sunmadıkların göre bizi ilgilendirmez yaw..

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    yaws a.q konuşmicaktim dayanamadim a.q ole onune gelen rapci'ymiş bol giyiniyormus yok tikky miş ya benım anlamadım kimsenin ne giydigi kımseyi s..klemez karişamaz abi kimsinki sen giyinmeme karişiosun '' heh şimdi bu rap'ciler diyorsunuzya hani bol giyiniyorlarya a.q bu metalcilerde siyah giyiniyor hani rap'ciler kupe takar ya hani metalcilerde 2 kilodan fazla olan kupelerden hani rap'cilerde dogme varya hani metalcilerindekinden bana biri cıksın ve o zaman metalciler nie siyahj gıyınıyor o zaman nıe hepsi aynı gıyınıyor biri cvp versın a.q bana rap'ciler diyorsunuzya adamlar giyer a.q bol giyer tabi abartanıda olur abartmayanıda hani metalcilerde giyinir abartanıda olur abartmayanıda biri şimdi bana metalcilerde aynı giyinior onun anlamanını anlatsin

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mothspidey
    mothspidey's avatar
    Erkek
    katılmadığım tek taraf tikinin bu adamlara ufak kalmasıdır
    güzel türkçemizde çok daha güzel biçok sıfat vardır..
    bi kere insan müziğine biraz emek verir
    hadi müziğe vermedin sözlere ver
    arkadan 2 ritim at, küfret, klipte 10-15 kız orasını burasını gostersin. hadi 2 madafaka de.. tamaaamm.. oldu repçisin hophipçisin..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    A.q medyası ya hip hop artık bir müzik tazrı oysa hip hop kültürün adıdır. müziği rap dansı break hepsini kapsar hip hop ama a.q medyası işte buna yol açtı. Ama medyanın deyimiyle hip hopçılar tikkydir. Çünkü hip hopla anlataılmak istenen genelde r&b ve onlarda tikky real saldır bence

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    rap ve hip-hop müzik olabilir ama asla sanat olmayacaktır
    Oyüzden indadına tikky dirler la: )

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    ya ne alakası var? Rapin asıl felsefesini kavrayan insanlara bi bakın, anlarsınız o zaman
Toplam Hit: 9084 Toplam Mesaj: 62