folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    dün sitenin müridlerinden birine calısıyor dediğim tek accountumu vermiştim oda gitmiş.Neler oluyor anlamıyorum verdiğim adam zaten şifreyi public edecek adam değilde söylemek istediğim ; nedenini anlayamadığım bir şekilde bu accountlara birşeyler oluyor.Accountunda sorun olan varsa pm atsın listedekilerden.Yenisini yolliyim.. Şu an tek derdim listedeki söz verdiğim insanlar o yüzden hiç çekinmeyin adamın 35 accountu yanmış zaten,bide benle urasmasın vs. die accountunda problem olan pm atsın..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    bu hesapları bi yerden çaldıysan eğer gerçek sahipleri şifreyi değiştirebilir tekrar, paypal transaction id mi neyle.. yani senin şifreyi maili değiştirip üstüne security code koyman çözüm değil
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    mkduğum accountları adama pm gönderirken calısıyor,adam pmi okuyor password bulunamadı diyo abü diyo.Lan bende diyorum bu accountlara ne oluyor böyle.Hadi sonradan verdiklerim neysede 35 adet Nikoteen1,2,15,25 die giden seri accountların hepsi mailime kayıtlıyken gitmişti demek paypal idleriyle geri alıyorlar.Bizde burda hayalimizde bir o.çocuğu yarattık iyi mi :|

Hacılar herkesten özür dilerim ben bu paypal muhabbetini bilmiyordum.Server geri alma gibi bişeymiş demek iliğine kadar hacklensende en sonunda ana kaynağı ispat olarak gösterip alabiliyormuşsun.Walla o zaman bu rapid accountu hacklemek bi boka yaramıyo demek ki satın almak lazım :| Yine vericem yine gdicek bu sefer millet kıllanmaya baslıcak amq niko bir accountu herkese veriyo diye.. way amq yaa dumur oldum resmen herşeyiyle iliklerine kadar alnının teriyle çal,adam gelip bi paypal id ile işi götürsün :| Yorum yapmak istemiyorum :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    verdiklerin çalışıyo ama hemen sınırı doluyo :)

DOM..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    kardeş nerden çalıyorsun kaynağı ver bari desem :)

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    yeni account,up

,listede adı olanlar lütfen bu sayfadaki ilk mesajımı okusun,durumun ne oldugunu görsün.Anlayışla karşılarsınız umarım..

edit: Bi tek sabah postası kaldı şimdi dimi ? yarın sabahta bi public şifre verip olayı kpatıcam.Artık sadece listede adı geçenlere vericem,onlarda artık durumdan haberdar olsunlar ( accountun geri alınması ) ama accountları öldükçe onlara rapid accountu sağlıcam 5 gün gibi bir sınırlandırma falanda yok.. Çok mahçup oldum o yüzden accountları öldüğü sürece yenilerini vericem ama dediğim gibi olayı okusunlar bu sayfanın ilk 3 postundan sonra rapide attım downloadları geldim baktım yarım kalmış ne yapıyon sen gibi olaylar yaşanmasın..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    eyw nikoteen hoca 1-2 rap albümü indircektım hazır yeni pre koymuşsun öyle cekeyım

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    teşekkürler abi.

tamda james bond'Un son filmini çekiyordum.

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sizler sağolun hojalar böyle işine yarayanlar yazınca seviniyorum amq öteki türlü müritlere değil ziyaretçilere yaradı galba diyorum :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Login:elvis5444441 Expiration date:Fri, 26. Dec 2008 Traffic left:853 MB (+8 GB)
    RapidPoints:65171 Server time:18.11.2008 15:15:58 Used storage:282 535 MB  
    RapidPoints PU:255 TrafficShare left:13.00 GB Files:5773  

Bitti Bitecek bu da ya :( 10 dk'da 3gb düşüyor :(

Edit:Nikoteen kardeş o kadar emeğinden faydalandım hiçte sana teşşekkür etmedim bu vakte kadar utandım şimdi duacınım :)
Toplam Hit: 18902 Toplam Mesaj: 89