folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

ÜST NOT: Olay bir kavgadan ibaret olduğu için vukuatlar'a açtım. Genel zaten yeterince karışık burda olsun dedim. Olay özetle anlatılacak.

Geçen salı günü bir avuç insan benden daha önce yedikleri dayak sebebi ile bir kardeşime sataşmış ve öğle arası dövüşmek için randevu vermişti. Velhasılı öğle arası oldu. Beni seven herkes oradaydı figuran ya da başrol oynamak için. Yaklaşık 10 kişi idik fakat karşı taraf mesele ile alakasız sırf kavga için gelen insanlar ile birlikte yaklaşık 20+ kişi idiler. Önce taraflar konuşmayı denedi. Bizim eleman baktı olmuyor dalmaya başladı. Bizde ona giden kişi sayısı artınca ahalicek girdik olaya. Ben ve diğer başrol hariç herkes bi temiz strest atmış ve ortalığı dağıtmıştı. Bizim yediğimizde iki üç küçük darbe idi fakat bize saldıran sayısı da minimum üçtü. Sonuç olarak temiz bi dayak attık. Kavga esnasında karşı tarafın başrollerinin de başı çekmemesi ve bunun üzerine birde büyük ölçüde seyircilik etmesi de olayın başka bir yüzü :)

- olaylar biraz dallandı ve budaklandı ardından en son safha, yani okul idaresi safhasına geldik. öykümün aslı da bu diğer kısım zaten-

Hocanın teki tuttu kolumdan bir kaç sonra karşı taraftakilerin sınıfına götürdü. Kimdi lan kavga ettiğin adamlar dedi. Son derece delikanlı bir tavır takınarak "hocam adam olan çıkar ben şerefsiz değilim isim vereyim" dedim. Koskoca sınıfın önünde o kadar laf yedim ve üstelik kavga ettim diye çıkan karşı taraftaki elemanların sadece %20-30'u çıkmıştı meydana. Gerisi okul idaresi zaten...
         Odaya girer girmez baş müdür yardımcısı hanum efendi nuran hoca ve onun da yardımcısı huseyin hoca karşımdaydı. beni görür görmez zaten ilk cümleleri "seni göndermeye zaten kararlıydık" oldu. doğal olaraktan :) anlat dediler. daha öncede bu adamların sataşmalarını idarede ki bir kısım çok sorumlu hocalarla paylaştığımı, kızın yanında yüzüme kapak fırlattıkları halde verdiğim söz yüzünden ses etmediğimi, meselenin aslını ve astarını bir bir anlattım. karşı taraf pis dayak yediği için mazlum durumdaydı :) bir günah keçisi arıyorlardı ve o bendim. arkadaşlarımın bir suçu olmadığını ve ilk darbenin karşı taraftan geldiğini, onlara verilecek ufak bir sicile işleyecek cezanın bana vijdan azabı vereceğini de söyledim. okul etrafında ve içinde ki pisliğin tek kaynağı olan sebebin okulun duvarının dibinde ki internet cafe olduğunu da söyledim. bilirsiniz internet cafe yönetmeliğine göre 200metre uzakta olması lazım okul kapısının. bizim okulda iki kapı var. bu sene giriş kapısı değiştirildi. yani cafe'den 200metre uzakta kalan diğer kapı giriş kapısı yapıldı. ve ne tesadüf ki bu işlem huseyin hocanın mdr yardmcısı olması ile gerçekleşti. aaa ne tesadüf o internet cafenin sahibi de huseyin hocaydı :) bunları dile getirince zaten hepten olay gurur meselesi oldu. adamların ağzından çıkan lafların hiçbiri kendini savunamıyordu. sanki orada sorgulanan ben değilim de hocalardı :) o yüzden söyleyebildikleri tek şey seni bu okuldan gönderiyoruz zaten oldu, olmak zorundaydı.
         az önce o kadar hakarete rağmen düşman taraftan kimsenin ismini vermediğimi söyledim. işin acı tarafı neydi biliyor musunuz? bu adamlığıma karşılık karşı tarafta ki amcalarımız bizim tarafımızda ki herkesin ismini - istisnasız - vermişti ve bunun üzerine hakkımızda ki bir kaç kişi için 10dan fazla yalan ifade vermişti, yeminlerle :) en son sorgulamada onlardan sadece olayın baş kahramanı birinin ismini verdiğim de de abilerimiz okul çıkışı cuma günü topluca yanıma geldiler ve savunmayı geri çekmem için ikna etmeye çalıştılar :) sonuç olarak ben hocalara haklı haksız tüm noktalarımı anlatmıştım. DÜRÜSTÇE VE DELİKANLI GİBİ! ama karşı tarafta ki sözde babalar bir insanoğlunun yapabileceği en büyük adiliği yapmışlardı. onlarada kızmıyorum, çünki daha erişmemişler belli bir kafaya.
        dayak atan taraf biz olunca karşı taraf mazlum duruma geldi dediğim gibi. hocalar okul için verdiğim onca emeği hiçe sayarak saldırgan bir ifade ile ağzımdan onlarca yalan laf ve kandırmaca ile laf almaya çalıştılar. beni atacaklardı zaten, fakat yanımda üç beş kişi daha göndermeliydiler; çünkü karşı tarafta dayak yiyenlerin velileri suçluyu ve cezasını arıyorlardı :) ama hiçbir şekilde her türlü laf deleversine rağmen sözde hipnoz bilen psikoloji hocası bile laf alamadı :)

en son ne mi oldu ? okuldan atılmama karar verildi ve velimin gelmesi bekleniyor tasdikname için.
    geri de bir sevgili, üç kardeş, bir kısım arkadaş, bir dergi, sayısız emek, sayısız fedakarlık ve sayısız güzel anı kaldı. gerçi onlara göre geriye bir hiç kaldı; fakat geriye bir lise öğrencisi için herşey denebilecek herşey kaldı. o okula tüm enerjimi, tüm fedakarlığımı, tüm zihnimi ve tüm dürüstlüğümü verdim. orası bir anadolu lisesi. sınıflarda sevişenlerin sayısının çokluğuyla, hocalarının bir orta okuldan çocuğundan aşağılık düşünceleriyle, müdürünün ve bir müdür yardımcısının iki eşli olmasıyla, okula her ödenek geldiğinde müdürün mülklerine birşey katmasıyla meşhur bir anadolu lisesi. böyle aşağılık bir okulu düzeltmek adına atılan onlarca adımdan sonra haklı olduğumuz bir kavgada son derece pislik bir konuma indirgendim, indirgendik. geriye bıraktıklarım bunu tam anlamıyla kavrayacak ve görecekler. o zaman gözleri kızaracak ya da bir kaç damla süzülecek, ReaL_KurD'un değeri o zaman anlaşılacak, beni kıskananı da, seveni de, söveni de, döveni de, benden dayağını yiyeni de, arkamdan iş çevireni de bir bir yokluğumu anladıkların da garip bir hisse kapılacaklar teker teker. çünkü ReaL_KurD ---- Anadolu Lisesi'nden gidiyor.
    çünkü kan kusarak gidiyorum..

DİP NOT: neden mi anlattım? hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklığını anlayabilecek ve bana destek olabilecek tek samimiyeti ŞU ANDA bu forumnewtopic.asp 'de bulduğum için. seni de seviyorum forumnewtopic.asp ;)

SONUÇ: Dürüstlük ve adamlık kaybetti..

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    sikjtir et o.ç larını benide attılar alayının a.ko olm ,,,  böle çevre böle eğitim böle insanlık olduktan sonra varsın okumayalım...  liseyi bitirmekle adam olunmuyor adam dedin yüreğiyle...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun birader..
    kafana takma dicem ama takılmayacak gibi bişeyde değil..
    geriye bıraktıklarının arasında saydıkların sevgilin,arkadaşların felan zaten seninlerse,sendenlerse geriye bırakmamışsındır yine seninlelerdir zaten emin ol...
    allah kolaylık versin valla..

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hacım yazının bi kısmını okudum ama anladığım kadarıyla henüz atılmamışsın, annene söyle gitsin doğru dürüst bi üslupla konuşsun, anadolu lisesinden adam atmak öyle sandığın kadar kolay değil. Konuşursa bu iş hallolur, eğer atılacaksan söyle kendin al tasdiknameyi sicile geçmesin ibneler.

jack daniels 160 yaşında
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    hocam her yer bunun gibi insanlarla dolu bazen diyosun gerektiği gibi oynıyalım fakat içindeki gerçek sana engel oluo çok isterdim onlar gibi oynayabilmeyi şov yapabilmeyi bu yapılanlardan sonra ama bi gün kendin olmanın karşılığını alıcağını bilerek yaşamak daha güzel acı olsada güzel...

Abra Kadabra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben sana aylar oncesinden "Sütün içine sinek düştü" demedimmi kurdo,sen hala su alemde ,su duzende adil olmaya,dogru olmaya calisiyorsun...insanlik öldü ,neyin hesabini yapiyoruz...pic olacan hayata karsi pic olacanki ,hayat seni pici etmesin...kurdo yatak bol bizim evde unutma :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca gidin konuşun üstlerden adam bulun anlatın olayı iyice ne gerekiyorsa yapın.Bu işler bu kadar kolay değil 3-5 o.ç yüzünden geleceğinle oynama.Ne gerekiyorsa yap.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    real valla ne dım baba ya ıcımden kufur edesım gelıyo o amk evlatlarının kendı cocukları olsa acaba okada rahatlıkla atabılırlermıydı senın benzerın benımde basıma geldı tabı benımkı bıaz daha janjanlı oldu mudur yardımcısı karı benden kafayı yedı sona karakol falan tabe ama sonuc olrak ıyıkıde okulu bırakmısım neden dersenız amk okulunun omrumun 20 senesını verıyorum hadı alsana 1 mılyar maasla ıs oldu amk koca 20 yılı 1 mılyara verıyom dusun artık ama okulu bırakdıkdan sona kendı ısıme yoneldım suan 3 tane ıs yerım var sukurler olsun cokda mutluyum okulu bıraktıgıma ınan bak yoksa amk hadı gıt 1 mılyara 700 mılyontalıp calıs amk sanada dıycegım hıc canını sıkma herseyde bı hayır vardır senın dassagın sag olsun belkıde hayat sana daha guzel kapılar acacakdır canını sıkma  zaten amk okul mudurlerı oretmenler ır bırlerının yaltakcılar onların amk ben haksızlık yapılmıs sana ama bence bu sana guc katmalı ılerıye donuk daha sağlam basman lazım daha masallah cok gencsın karsına dur daha neler cıkar daha asık olcan amk ıntıhar mıntıhar denıycen D anıycagın cok gencsın guclu olup okulun amk dıp kendını hayat okuluna at bence sıkma canını pıpın sağ olsun

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hocam diğer arkadaşlara katılarak pes etme derim piç olacan çakacan o yönetime okul birincisini döwdükten sonra bile atılmadık a.q. artı öğretmenlerin hepsi görmüştü öyle kolay mı a.q. atmak :S

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    vbak bide şöle bi durum war bizim okulda bir zamanlar çğrenci okulda bıçakla başka öğrenciyi kovaladı yaraladı atılmadı ben hocaya küfür ettim die atıldım ölede bir olaywar.. burda ya arkan sağlam olacak yada gidip sonra çare müdüre kızım allah evladınıza acı yüzü göstermsin diyeeksin.. biz diyemedik onu hocaya işte  :S

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek
    Herkese mi aynı şeyler olur aq. Böyle eğitim sistemini, böyle adaleti sikeyim. Boş ver hocam, sen doğrunun ne olduğunu biliyorsun ya 3-5 o.ç. hoca bilmese ne olur. Sen yeter ki doğru bildiğinden ayrılma. Hayırlısı neyse o olsun senin için..
Toplam Hit: 12731 Toplam Mesaj: 53