folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    benide atmaya calısıolar ama yapamadılar daha okul içinde vukuat yapmıyorum sırf bu yüzden.

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Benzer olay benim basima geldi yillar once, bir zamanlar kral idik misir'a simdi kaldik rakiyla saraba..

Yer: Izmir Bornova Anadolu Lisesi

Ingilizce ve almanca siniflari arasinda hep gerginlik olurdu, gerek okul maclari, gerek kantin kuyruklari, gerekse kari kiz meselelerinden en onemlisi ise kultur ve aile yapilarinin etkisi olan surtusmelerdi ki almanyadan nakil ogrenci akini vardi okulumuza o yillarda..

Parcali bulutlu bir persembe 50 dakika surecek olan ogle tenefusu zili calmisti, tercihimi bir yarim doner ve ayran kaydiktan sonra acele futbol maci yapmaktan yana kullandim. Kankalarim spor kabiliyeti olmayan ama adam gibi adam olan kisilerden olusurdu tek ayri noktamizda belki buydu. Ben futbol sahasina, 3'u okul disina $arap zikkimlanmaya, 1'i de kiz arkadasi ile takilmaya okulun buyuk koruluguna dagilmistik. Nerden bilebilirdikki bu siradan 50 dakikalik ayrilik yollarimizi  tamamen ayiracakti.  

Kisa Ozet: Koruluga giden arkadasim, almanca siniflarindan bir kiz ile cikiyordu,  Kiz ile birlikteyken daha once itismemiz kakismamiz, yumruklasip kufurlesmelerimiz olan bir grubun bir kac ferdi bizim oglana once laf ile catasmislar, yanit alamayinca arkadasin ve manitasinin uzerine ellerindeki basket topunu degajlamislar. Arkadasta surekli elinde cevirip tesbih gibi salladigi anahtarligin celik kapi anahtari ile saldirip iclerinden birinin basina saplamis. Olayi bizim siniftan goren bir cocuk benim yanimda aldi solugu, 'gel kuzen OLAY var'  - 'Nerede?' - 'Koruluk'

Oyunu birakip depara kalktim, koruluga vardigimda kankam 3 kisinin altina kapanmis, yuzunu kapatmis tekmelere sirt ceviriyordu, bir kiside kanlar icinde yerdeydi. Durumu, olani olmusu ve gelecegimi dusunecek vaktim olmadi, kavga vardi.. ciddiydi.. benim degildi belki ama bugun dahi hatirladigim bu hadisede geri adim atipta kucuk dusuruculugu ve ezikligi ile buyuk elci olmak vardi. Arkalarindan atladim uzerlerine birisinin kulagini permatik ile kestim ucundan, digerlerine bodozlama saldirirken, yerdeki kankam kalki zaten bana gerek kalmadi artik, son vuruslari yapiyordum agizlarina burunlarina.. Etrafima soyle bakip oh cektim icimden bitti, gunu kurtardik.. Aslinda gun burada basliyacakti...

Bizi izleyen belki 100 belki 500 talebe ve 2 tane koruluk nobetcisi hoca vardi etrafimizda.. Birsey olmamis gibi sinifa oradan cantalari kapip okul disina kactik.

Cuma gunu: Bu arkadasim ile sabah bulustuk, okula gitmeme karari aldik, korkuyorduk.. Hocalar bir yandan, revirlik olan cocuklarin velileri bir yandan, bizi kistirip oldurebilecek kadar sinirli oldugunu dusundugumuz okul ici disi gruplar.

Okul bitiminden sonra diger kankalar ile bulustuk bize basimizin buyuk belada oldugunu soylediler..

Akabinde okul velilere haber verdi, once kurul kararina kadar uzaklastirdilar, sonra savunmamizi dahi almadan attilar. Ayri ayri liselere verildik, dersane olayimiz vardi.. parayla adam tutmuslar yakalattilar, dovduler.. Silah aldim silahla dolastim oyle veya boyle bir cok sikinti yasadim,

Sonuc: klas bir diploma, buyuk bir kariyer olmadi ama ugrunda olebilecegimi bilipte, ugrumda olebilecek insanlar kazandim.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    allah büyük elbette bir gün  işler yoluna girerer ÜZÜLMEYIN ...

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    kürdom hakkını ara, mahkemeye git..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metehan
    Metehan's avatar
    Erkek
    dövek hepsini a.k.

HackHaber . Com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    BöyLe Adaletin Taaa *mına koyim.

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    sen keremcem abinden nerelere gideyim şarkısını dinle kürdoviç :D

La vittoria sara nostra !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    öldür hepsini derim...şerefsizler ölmeli...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Abü okuldan atmak o kadar kolay iş mi allah askına. Hakkını ara Fistan'ın dediği gibi. Sessiz kalma. Karşı taraf kaşınmış, dayak yemişler, seni okuldan atmaya çalışıyorlar. Onların suçunu sana yüklüyorlar, haksızlık abü..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Kardeşlerim (Kardeş diyorum lise çağımı çoktan geçtim :) )

siktir edin o her para geldiğinde zimmetine geçiren şerefsiz zihniyetleri. Siz kendinize bakın.

Okuldan atıldınız mı ok. madem bunu kabul edebilecek kadar delikanlısınız o zaman eğitimin peşini de bırakmayın.

Meslek liselerinin bilgisayar bölümünden mezun olabiliyorsunuz yeni çıkan bi kaça kanuna göre.

Farklı bölümlerden de olabilir ama araştırmak lazım.

Genel bir tavsiye...

Bir Türk ne zaman dünya ya bedeldir biliyormusunuz?

Önce kendi geleceğini garantileyeceksin, (Şu an bu evredeyiz çoğumuz)

Garantiledin kendi hayatına dair bir problemin yok diyelim

Şimdi sıra çevrende,

Ülken için bir şeyler yapacaksın,

Ülken refaha ulaştı mı ok ulaştı

şimdi sıra dünya da şimdi dünya yı değiştirebilirsin!!!

Hayatta herşey sıra ile yapılır. 1. basamaktan 3. basamağa atlamaya çalışırsan önce okuldan atılırsın ardından bütün hakların elinden alınır biraz strateji biraz delikanlılık okke?? 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 12791 Toplam Mesaj: 53