folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    hacım çok üzüldüm ne diyebilirim ki geçmiş olsun.benimde başıma lisede çok şey gelmişti bu dürüstlük yüzünden.benide çok atacak oldular okuldan ama nah attılar.o kadar kolay değil hacım okuldan adam atması.sen yinede efendiliğini bozma hep böyle devam et.kardeşim biz elimizden geldiği kadar yanındayız.çünkü biz tahribatız.sadece zart zurt paylaşmıyoruz biz bir aileyiz.sen sıkma canını.şunu unutma herşeyde bir hayır vardır.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

ÜST NOT: Örgün eğitim dışı değilim zaten muhtemelen süper lise'ye felan atacaklar. Düz lise de dengimiz sınıf yok çünkü hazırlık okuduk :)

Daha önce de kavgalarda çoğu kez yalan dolandan ismim geçtiğinden çok sayıda kaydım var dosyalarda. Burda sistem biriktirme usulü yani hocalar biriktiriyor en sonunda patlayıp atıyor misali. Bilmiyorum farklı ve ilkel bir olay :) Öyle bir okul ki biz daha 9. sınıftayken gri süveter giyince fırça yerdik, ama bazı amcalarımız takım elbiseyle gelirlerdi okula derslerde ibneliğin önde gidenini yaparlardı kimse ses etmezdi. Ailemin yapacağı birşey yok çünkü onların gözünde de suçluyum.

DİP NOT: Bir ay önce bir arkadaşımız bu tür bir olaylar silsilesinden sonra atıldı okuldan o yüzden bu kadar eminim.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    adamım halini anlamadığımdan değil ama gerçekten büyütmüşsün olayı gözünde neden dersen ;

eğer seni okuldan atacaklarını söylerseler hemen gidip dava açıyorsun suçunu ispatlıyamayackları kesin bırak okuldan atılmayı piskolim bozuldu die bide tazmınat davası aç çatır çatır paranıda alıp okuluna da dönmezsen cümle tariqat yüzüme tükürsün ! İçin rahat olsun.. Mahkeme salonu müdür odasına benzemez ! hatta dava edicem dediğin an bile bu kararlarından tamamen vazgeçerler..

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hajı anlamıyon galiba her türlü yol kapalı. reşit değilim ailem zaten izin vermez dava açmama. onu bi yana bırak aileden gizli açmaya kalksam velisiz nasıl dava açacam öyle bir hakkım var mı ki reşit değilim diyom. onu da bırak para nerde amk :)

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    olm anadolu lisesinde adamsın senin pes etmemen lazım kolaymı girdin oraya
    gerekirse gidersin okuldan kaydını aldırırsın kurtar kendini bi şekilde yoksa hayatını mahvedecen
    kolay pes etme

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ben reşit olmayanlardan şahit olmuyo sanıyodum davacı olmadını yeni örendim :S ama haklısın türkiyede, hakkını savunabilmen için, sırf haklı oldunu gösterebilmen için avukatlara deli paralar ödemeni zorunlu kılan bir sistem oldugu sürece ...

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    davacı olunabilir belki olayı tam bilmiyorum ama devlet dairesinde kendi adına iş yapmak için bi veliye felan vekalet gerekiyodu bi kaç kere istendi benden papasort için felan. veli gelmesi lazım demişlerid davlaarda da öyleydi diye duydum. e velimde malum; "öğretmen haklıdır yaptığı doğrudur" :)

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

vay a.k şerefsizleri.takma kafana kanka düzen böle.ama gün gelir seninde değerini anlarlar.
    bide şey dicem.olm illa okuldan atcaklarsa bari rica et tasdikname vermesinler.siciline işlemesin.kaydını başka okula al.

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Bende atılmaktan kıl payı kurtulmuştum :)

Sebebi ise bir kıza aşırı sinirlenip travesti demem oldu, müdürün yakınıydı heralde şikayet edince olan oldu =D

Bu arada real hacı geçmiş olsun sanada.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Scent of a Woman , Kadın Kokusu (Al Pacino) bu filmi izlemeleri gereklidir her insanın. Geçmiş olsun dai Anadolu Lisesiymiş birde... Dava aç dai kimse seni atma hakkına sahip değildir , sınavla kazandığın bir okuldan. Az uğraştırır ama en azından yönetmeliği durdurursun bu seneyi bitirirsin. Elbet Türkiye sınırları dahilinde buna benzer bir Atılma davası olmuştur ve haklı bulunmuştur. Araştırın bunu !!! İHMAL ETME BAK!

Ha bulursan bir dava ve davacı kazandıysa, okulu rezil rüsva edersin... Emsal davası ile. Soracam bak araştırdın mı diye!

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 12801 Toplam Mesaj: 53