folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

Real_Kurd"Un Harcanma Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    bu dediklerini bende yasadım 5 ay önce doruyu anlatmama ragmen okuldan atıldım ve simdi herkes beni mumla arıyo cunku okulu duzene sokan bendim ve benim arkadaslarım aslında cok sirnedim haklılarda 2 kere lisede okuldan atıldım ve geleceğimin nekadar parlak olacagını dusunmekle kafayı yiycem bence hazır yol yakıken git annenle babanla konusun ustten birini bulun onla konusun ust disiplin kurulundan birilerini bulun onlar işi halleder okuldan atılmak 2 safada gercekelesio disiplin kurulu bide ust disiplin kurulu ust disiplin kurulunda görüsülür bu olay git milli egitim mudurlugune ordan ust disiplin kuruluna cıkın yalnız velinle git daha ii olur bi savunmada orda yazarsın hakkını sonuna kadar ara surda okulların tatil edilmesine 2-3 hafta kaldı yazık etme hem kendine hemde geleceğine cunku senin arkandan cok insan mumla arıyacak kardeslerin ve sevgilin cok zor biliorum yasadım ama dediklerimi yap ve mumkun oldugunca işi kurtarmaya bak okul cok onemlli helede lise kıymetini bilin okuyanlar cunku liseden atıldıktan sonra kaybedecek bişeyin kalmıo ve bitek kendine yapılan haksızlıgın gözyasları kalıo yanaklarında git ne gerekiosa yap pes etme atıldım die durustluk kazansın bu kezde allah yardımcın olsun kardes seni tanımam ama senin için dua edicem:S

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

siktir lan :D atılırsan atılırsın m.k ne kafana takıyon..

herkez okuyuptamı adam oluyor boşver  :)

veya onuda siktir et herkez doktor avukat olucakta çöpleri kim topluyacak ayak işlerini kim yapıcak :)

senden güzel çöpcü olur ha :) beraber takılırız..

veya yazları antalyaya kaldırım döşemeye gideriz :) hem kaldırımları döşeriz hem turistlere döşeriz :)

şaka bi yana bu saatten sonra okula dava açsan nolur m.k  okul geri alır seni en fazla..

yine sınıfta bırakırlar 2 sene üst üste  yine atılırsın :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yazık amk be

yazık vallahi yazık.

baban saygın bi insandı galiba orda.

onunla adam akıllı konuşup sana inanmasını sağlayamazmısın? 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Hepimiz mardinliyiz hepimiz real kürdüz :P Abi bırak olayları oluruna gitsin bi hayrı vardır fikrimce :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

git milli eğt. müd. bi tanıdık bul seni okuldan atamazlar, açıklarını biliyorsan şikayet et valiliğe bu tür adamlar korkarlar böyle  şeylerden. yaptıklarnıı yanlarına bırakma bence uğraş... eğer anlattığın gibiyse haksızlığa uğramışsın

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Realim kardeşim ;

Hiç bir zaman umudunu yitirme... Erken pes etme bu tür durumlarda

Çünkü hayat seni sınıyor seni imtihan ediyor.

Savaşmayı öğreneceksin

Güçlü olmayı öğreneceksin

"Dürüstlük ve adamlık kaybetti.." demişsin

Aslında kaybetmedi...

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    hacım salla gitsin arkanda bıraktıkLarın sadece biraz icini yakar gerisini bos ver 3 yıLLık Liseyi 3 okuL degiserek zor bitirdim derslerim iiydi ama cok yakısıkLıydım hocaLar beni kıskanıyordu :D:D velhasıLıkeLam hakLı veya haksız atıLdım ama haksızLıgın aLtında kaLmadım en son atıLdıgımda disipLin kuruLu baskanı sucsuz oLdugumu biLdigi haLde attı.. tabi durur musun amk cekeriz emaneti sikeriz adaLeti cıkısta ii dayak yedi adam sinirim yatıstı ;) saLLa gitsin sana bi sey oLmasın..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    hocam çok geçmiş olsun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    kurdo bende zamanında ordan bosuna cıkmadım herhalde...ozellıkle zamanında bu mudurden oncekı mudurde bunun kadar göt bı sahsıyetti...ıngılızce hocasına tutulmus...bıde arabası yokken kayıt zamanından 1 hafta sonra opel astra araba almıstı sanırsam...:D...anadoluda mudur ve yardımcılarının alayı göt...cok cok super lıseye gelırsın...o kjerhane okulda kalsan ne olcak a.q...amac okumaksa eger heryerde okursun 1 yılın kalmıs zaten...

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

topunun a.q.

insan değil bunlar, hele hayvan hiç değil. Geçmiş olsun hoca. Bizle paylaştığın için sağol. Ama bence sizinkilerle bi konuş, onları bi doldur öyle yolla. Belki değişen bişey olmaz ama en azından bi tokat da onlar yesin.

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
Toplam Hit: 12794 Toplam Mesaj: 53