folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Roberto Carlos Fenerbahçede

Roberto Carlos Fenerbahçede

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek
    Brezilya ve Real Madrid'in en iyi sol kanat oyuncularından biri olarak gösterilen Roberto Carlos'un Fenerbahçe'ye transferi dünya basınında geniş yankı buldu.

Dünyanın en büyük haber ajansları arasında yer alan AFP, AP ve Reuters gün boyunca Fenerbahçe ve yeni transferi Roberto Carlos ile ilgili haberlere yer verirken, Brezilyalı futbolcunun futbolculuk kariyeri de ayrıntılarıyla ele alındı.

Ajanslar haberlerinde dün gece Fenerbahçe'nin resmi kanalı FBTV'de canlı yayına bağlanan ve Türkçe olarak ''en büyük Fenerbahçe, Şampiyon Fenerbahçe'' diye seslenen Roberto Carlos'un ifadelerine yer verirken, kulüp yetkilileri ve Brezilyalı futbolcunun menajeri Dino Pasalic'in transferle ilgili görüşlerine de geniş yer ayırdı.

AP ajansı, Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olma rüyası yolunda daha önce de Nicolas Anelka ve Arjantinli Ariel Ortega gibi yıldız oyuncuları kadrosuna kattığını yazdı.

Reuters ise Roberto Carlos'un Real Madrid'e gelmeden önceki, Real Madrid'te ve Brezilya Milli Takımı ile kazandığı başarıları ayrıntılarıyla ele aldı.

BBC VE EUROSPORT DA HABERİ MANŞETTEN DUYURDU
    Real Madrid formasını 1996 yılından bu yana 11 yıldır giyen Roberto Carlos'un Fenerbahçe'ye katılışı, dünyanın önde gelen tüm basın kuruluşları tarafından manşetten duyuruldu.

Birçok İngiliz, İtalyan kulübün kadrosuna katmak için mücadele ettiği Carlos'un sarı-lacivertli olmasını Eurosport manşetten verirken, haberde Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u alarak ne kadar önemli bir transferi gerçekleştirdiğini belirtti.

Eurosport haberinde, Fenerbahçe'nin İngiliz ekiplerini geride bırakarak Brezilyalı yıldızı renklerine bağladığını yazdı.

İngiliz basın devi BBC'de ''Roberto Carlos Fenerbahçe için hazır'' başlığını attığı haberde, İspanya'da Real Madrid formasını 11 yıl taşıyarak kulüp rekoru kıran Dünya Kupası sahibi, Brezilyalı yıldızın artık Türk ekibi Fenerbahçe'de forma giyeceğini duyurdu.

Kaynak:İnternet Haber

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Bir spiker Roberto Carlos' a Fenerbahçede oynamayı düşünüyor musunuz diye sormuştu. Carlos' ta fenerbahçe galatasarayda oynayan bir oyuncu mu diye cevap vermişti :D HBahahahhaha!!!!

Bu adam çok çekti galatasaraydan Hagi'den...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

maça tekerlekli sandelyeyle gelir bastonla oynar artık :P

yaşlandı artık bee :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Ünlü futbolcuları alıp bitiriyosunuz anelkayıda bitirdiniz kezmanıda bitirdiniz bunuda bitirirsiniz.Gs futbolcu yetistirip star edip satıyo siz ise star alıp söndürüyosunuz.Ne diyelim hayırlı olsun.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    hoca ben carlos un çok bi katkısının olucagını sanmıyorum.. dier takımlar sürekli gençleşmek için ugrasırken fb sırf para harcamak için yada taraftarı gaza getirmek için böyle bişey yapıyo kanımca :D... carlos kim a.q 1 Nouma kaç carlos eder :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fener gibi takıma ronaldinho gelse ne yazar ehehee

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    HackMan bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir spiker Roberto Carlos' a Fenerbahçede oynamayı düşünüyor musunuz diye sormuştu. Carlos' ta fenerbahçe galatasarayda oynayan bir oyuncu mu diye cevap vermişti :D HBahahahhaha!!!!

Bilmeden etmeden sallamayın amk.... O olay 2000 yılında totti ye oldu.. Her gelen sallaya sallaya anlatıyor...

Bu arada yok yaslandı,bi sikime yaramaz diyen arkadaslara kedi ve ciger iliskisini hatırlatır saygılarımı sunarım...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Bu olay gerçek ben röportajı izledim. Artı olarak bu adamın galatasaraydan ödü kopuyor. Ama unutmaki fenerbahçeli olmak ayıp değil yeter ki çaktırma ;)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    vutkubay bunu yazdı:
    HackMan bunu yazdı:

Bilmeden etmeden sallamayın amk.... O olay 2000 yılında totti ye oldu.. Her gelen sallaya sallaya anlatıyor...

Bu arada yok yaslandı,bi sikime yaramaz diyen arkadaslara kedi ve ciger iliskisini hatırlatır saygılarımı sunarım...

----------------------------

muhahah

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    aq adamı yaşlanınca aldılar. bunların hepsi böle aq :D yaşlanınca hespi türkiyeye gelio iki pas atıyo yatıo

punto cero
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    Ünlü futbolcuları alıp bitiriyosunuz anelkayıda bitirdiniz kezmanıda bitirdiniz bunuda bitirirsiniz.Gs futbolcu yetistirip star edip satıyo siz ise star alıp söndürüyosunuz.Ne diyelim hayırlı olsun.

peki 6S nin su andaki durumu ne fenerin durumu ne? 

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 5129 Toplam Mesaj: 54