folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sabah Sabah Yaşadıklarım..

Sabah Sabah Yaşadıklarım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Herzamanki yolumdan evime çok yakın olan şirkete doğru yola koyuldum. Her zamanki aradan geçip tramvay yoluna doğru ilerlemeyi planlıyordum. Elimde de ajanda var geçen gün bitirdiğim crm programının açıklamalarını yazmıştı içinde duruyordu. Neyse yola devam ettim karşıdan 1.70 boylarında ( Belki yoktu bile ) bir çocuk geliyor saçlar kirpi gibi bağrı açık tarzan gibi birşey yani geliyor eleman.

Taa 10 metreden öküz gibi bakmaya başladı bu ama bir göreseniz sanki adam genelkurmaydan terhis olmuş arkasında da tank var öyle geliyor yani. Bir an önemsemedim baktım bu hala öküz gibi bakıyor aniden durdum. Elimdeki ajandayla bir geçirdim çocuğa hemen yanında simitçi vardı oraya düştü bu.

Durdum 2 saniye baktım yerdeki haline sonra devam ettim.Şimdi canım sıkıldı keşke vurmasaydım diye. Sizce yanlışmı yaptım doğru mu?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    niye vuruon da... bakmış sadece eleman onun tarzı budur belki..hadi omuz atsa tmm dicem..çok ayıpp..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    alla alaaa o nasıl bi olay la öle .. yani sen ona vurmasan o sana bişe yapacaktı sanırım öle gözüküyo yani? 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

İnsan piskolojisini biraz bilmen lazım hoca :D

Bende yolda giderken bu bakıyor şu bakıyor derdim, sonra anladımki insan düz baksa sana bakıyor gibi oluyor. En basit örneğini bi posterin önünde durun adam düz bakıyor ancak siz sola gitseniz sağa gitseniz yine adam size bakıyordur. Bence çocuk sana bakmıyordu ve yanlış yaptın :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    İyi yapmışsın :D.bundan sonra öküz gibi bakamaz herkese.Eline sağlık.

iyi biri değil... TBT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_suffering
    the_suffering's avatar
    Erkek
    iyi yapmışsın hoca.eline sağlık.bende bi kere kavga etmiştim biri bana bakıyo diye.uyuz oluyorum aq.

Cem Uzan:Pi sayısı 3 alınacak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

abi koptum yaa puahaha... :D

yaa niye durduk yere vuruyon oğlana anlamadım ki zuahaha..

yaa yazamıyom gülmekten ..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hiç tarzım olmayan birşey yaptım ondan böyle oldum gün iyi başlamadı

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

büyük ihtimalle bahsettiğin eleman gerik tipler varya aslında bir bok olmayan ama kasıntı yürüyen çarşıda bağıra bağıra konuşan kral oymuş gibi olan tip sanırım.Böyle bir tipse dövsende sövsende öyle kalır.

Hea nolur hoca ben sana birşey diyim mi oda anlamıştır olayı.Çünkü böyle şeyler tek kişinin yanlış anlamasındna falan olmaz.Neden başkasına vurmadın çünkü o sana ters ters bakıyormuş gibi geldi.Adamda da bi elektirik var demek ki öyle birşey olmuş

Eleman naptı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bundan once sana tiptip bakan ancak laf edemedigin denyolarin psikiojindeki cikis noktasi hocam.Normaldir bi daha olmaz.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sağlam vurdum kaldı öyle

Toplam Hit: 9518 Toplam Mesaj: 42