folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sabah Sabah Yaşadıklarım..

Sabah Sabah Yaşadıklarım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    anlattığın eşgale pek uydugum söylenemez :) çevremdekiler genelde ağır abi oldugumu söylerler ama öyle bağrı açık elinde tespik yumurta topuk ayakkabı ...yok o ben olamam....valla sen yrn aynı yerden gecerken dikkat et kanımca.. asıl pişmanlığı o zaman yaşabilirsin..eleman bunu kendine yedirememiş ve sana yedirmek istiyor olabilir :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

töbee ne ıstedın durduk yere belkı sna degıl arkanda kıne bakıyodu :)) yada ne bılım senı bırıne benzettı hersey olabılır

sınek oldurur gıbı vurmussun hey allam :) neyse olan olmus ama hoş degıl

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    İyi yapmışsın,adam gibi baksaymış lavuk. Sana öyle baktığına göre kızlara nasıl bakıyodur tahmin etmek zor değil. Sonra bu öküzlerin yarattığı izlenimle yaklaşıyolar herkeze...Geçenlerde aynı mukaatı bende yapacaktım ama benimkiler 5-6 kişiydi,lan şimdi yürü yoluna git,ikisini devirsen diğerleri seni haşat eder dedim kendi kendime,giderkende onlar nasıl dik baktıysa bende daha dik bakarak geçip gittim yanlarından (:

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------
    anlattığın eşgale pek uydugum söylenemez :) çevremdekiler genelde ağır abi oldugumu söylerler ama öyle bağrı açık elinde tespik yumurta topuk ayakkabı ...yok o ben olamam....valla sen yrn aynı yerden gecerken dikkat et kanımca.. asıl pişmanlığı o zaman yaşabilirsin..eleman bunu kendine yedirememiş ve sana yedirmek istiyor olabilir :)
    hehehheeh bu iyiydi  olum dıkkat et usta haklı eleman neme lazım karsılıgını gosterebılır sonu hazın de olabılır sen yıne dıkat et :D

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    İyi yapmışsın,adam gibi baksaymış lavuk. Sana öyle baktığına göre kızlara nasıl bakıyodur tahmin etmek zor değil. Sonra bu öküzlerin yarattığı izlenimle yaklaşıyolar herkeze...Geçenlerde aynı mukaatı bende yapacaktım ama benimkiler 5-6 kişiydi,lan şimdi yürü yoluna git,ikisini devirsen diğerleri seni haşat eder dedim kendi kendime,giderkende onlar nasıl dik baktıysa bende daha dik bakarak geçip gittim yanlarından (:
    Hoca mukaat yapamazsın da .. vukuat belki yaparsın :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek
    iyi yapmışsın

şiddete meyalim vallahi dertten..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aklımdan geçen şey şuydu belkide ulan bu tip bir erkek olarak bana bu şekilde bakiyorsa kime nasil bakmaz dedim belkide. Yanliz vurduğum için pişman değilim daha doğrusu içimdeki vurmasaydim düşüncesi hiç yapmadığım birşey olduğu için ama keşke bi önce sorsaydım arkamdaki ağacamı bakıyorsun diye

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    8mm bunu yazdı:
    Aklımdan geçen şey şuydu belkide ulan bu tip bir erkek olarak bana bu şekilde bakiyorsa kime nasil bakmaz dedim belkide. Yanliz vurduğum için pişman değilim daha doğrusu içimdeki vurmasaydim düşüncesi hiç yapmadığım birşey olduğu için ama keşke bi önce sorsaydım arkamdaki ağcaamı bakıyorsun diye
    heehe neyse olan olmus ;)

mimi " yim ben ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek
    adamla konuşsaydın zaten vurmazdın kavgalardada hep böyle oluyo çekiyolar brini kenara gel senle biraz yürüyelim başlıyolar konuşmaya geri vitesler başlıyo hemen konuşmadan vurmak en iyisi

şiddete meyalim vallahi dertten..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

Belki o çocukta şimdi başka bi forumda sabah sabah yaşadıklarım başlığı açmıştır

istanbul yaşanmaz oldu yolda yürüyemez olduk adamın biri kafama ajandayla vurdu simitçinin yanına düştüm gibi şeyler yazıyodur :D

Belli mi olur a.q hayat bu :P

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
Toplam Hit: 9476 Toplam Mesaj: 42