folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sabah Sabah Yaşadıklarım..

Sabah Sabah Yaşadıklarım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

hoca bence iyi yapmıssın az cok tahmin ediorum anlattıın tipi...tam dayaklık.

özellikle antalya-ışıklar bölgesinde bulunan bagrı acık gömlek yarım kilo jöle ile sokaga cıkan bizlerin aaaa kekoya bak tipe bak aq dememize ragmen onun 'bugün cok karizmayım ben şekil adamım artis artis gezerim zaten tüm kızlar bana hayran benim dısımdaki adamlar tipsiz dur şunlara aşağılık bir bakış atiym' şeklinde gezip kendini bok sanan tipler.

eger sen bugğn o cocugu yere yığmasaydın bugün dısarda gezdiği sürece sağda solda gördüğü herkese öyle bakıp kendini bok sanmaya devam edecekti.şimdi bir nebze olsn aklı basına gelmiştir en azından birine dik dik bakmadan önce aklına bu olay gelecek ve 2 kere düşünecektir (eger adamsa) :) 

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

Ben olsaydım şuanda acayip vicdan azabı çekerdim heralde.Ama karşı taraftan bi tepki gelmeden kimseyi etkilemem ben.Keşke sende öyle yapsaydın belki bakma sebebi farklıdır.

Git şimdi o çocuğu bul, öğle saatleri bak hemde bi yemek ısmarla gönlünü al cebine para koy sigara falan al evine bırak. :D

Affettir kendini bakarsın bi dostluk başlar aranızda :P

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Peki Bu cocugun Sülalesini Toplayıp İntikam için Geri Gelme Olasılığı % kaçtır Sizce ?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------

Peki Bu cocugun Sülalesini Toplayıp İntikam için Geri Gelme Olasılığı % kaçtır Sizce ?

-----------------------------

Senmisin yoksa o zibidi :D

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    şimdi bi kızın yanına gidiyoduysa gitti karizma yazık olmuş hea :) ama tarzan olduğu için haketmiş   :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

1- ajandaya bişey oldu mu?

2- yarın aynı ara yoldan geçecekmisin?

3- oğlanı kendinden güçsüz gördüğün için mi vurdun? iki üç kişi sana öyle baksa ne yapacaktın?

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

ii yapmışsın ii ..tarzanlardan hiç haz zaten ..amk bok var sanki göğsünü açıp içindeki hayvanı göstermeye ..çevre kirliliğinden başka bişi deil öyleleri :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    sadece baktıgı ıcın dayak yıyen bırısı sadece turkıyede olur heralde

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi kendimi gordum sanki,benimde oyle cok olay var...ve sonrasinda hep vicdan azabi cekmisimdir...gercei 100 de 100 hakli olsan birisine dovsem falan yine vicdan azabi cekiyorum ama senin yontem biraz saykoluk olmus :D ...cocuk ters bakiyor diye gommusun tam Adanali yontemi :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi bakmak var bakmak var arasında fark var yarın ordan geçeceğim hatta simitçiden birde simit alacağım :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 9521 Toplam Mesaj: 42