Sahte Kızlık Zarı Kanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konurlep
    Konurlep's avatar
    Erkek
    bambam66 bunu yazdı:
    -----------------------------
    yahu hoca herşeyden önce işin içine yalan giriyor böyle işmi olur

--------------------------
    Hocam herseyı beklerım ben o kızlık zarını dıkıp gercek gıbı  pıyasaaya suruyolar ya  onu yapan bunuda yapar yanı ..

I JuST DoN"T GiVe a FuCK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Oha ya daha neler cikacak amk .Harbiden ya Cin 'e bak bunun bile cakmasini yapmislar nasil adamlar bunlar ya ...

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    sahte orjin farketmez Cia affetmez...buldun mu ayırt etmicen topu doksana oturtucan ağa bize böyle ögrettiler

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Z-Chan'dan da böyle bir yorum beklenir zaten. Namus nerede aranacak acaba? Namus nedir? Şeref anlamında da kullanılır o ayrı (bknz namussuz adam). Kendi anlamındaki namus nedir bu tipteki arkadaşlara göre? Sizin sevgilinizin bacak arasını genel kullanıma açmasında sakınca yok mu bu söylediğinize göre? Açarsa namussuz olmuyor yani?

Bu arada kendi fikrimi de söyleyim. Genelevden bile birini sevip evlenebilirim. Önemli olan ne olduğunu saklamaması ve benle birlikteyken yaptıkları. Geçmişinde ben yokken yaptıklarını sorgulamam. Birini sevmiştir birlikte olmuştur ya da başka nedenlerden yapmıştır ama hata yaptığının farkındadır benleyken uslu uslu duruyordur o zaman benim için problem yoktur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Öle aletin ben...Evlenen kişi gercekten seviyorsa zaten bişeyini saklamaz bunlarada gerek duymaz... (alet edevat vb..

Ben bu insanları anlamıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek
    ŞEYTAN ÇOK PİS SIRITIYO.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    Namusu bacak arasında aramaya devam edin emi?

bencede

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:

Z-CHAN bunu yazdı:
    Namusu bacak arasında aramaya devam edin emi?

bencede

Gitsinler gelene geçene versinler, alsınlar bacaklarının arasına... Sonra beni beğenen böyle beğensin derler...Tabi tercih meselesi ama benim için ters bir durum...

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

kişiden kişiye göre degişir arakdaşlar bazılar bacak arasinda aramak ister bazilari kulak :) herkes kendi bildigi gibi yaşar ama yalan girdigi an o haneye ordan olan cocuk pij olur. Ama bi kizin tarafindanda bakmak gelek birini cok sever ama cocuk daha once ilişkisi olan biri ile evlenmiyecegini belirtmiştir kizda sevgisi ugruna mahsum bir yalan söyler bunda bi sakinca yok bence 

Tabiki kiz motorsa eve almiyacaksin garaja park ediceksin :D 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    beyler öle 1 2 damla kan gelmez p.. filmlerdeki gibi  şaldır şaldır kan boşalır öle bir aleti içeri sokması icin top gibi bişe olması lazımki kan'ı tutabilsin icerde :))    yani anlaşılır hertürlü anlaşılır tecrübe warsa tabi.. girmeden önce kontrol edeceksin :)
Toplam Hit: 19285 Toplam Mesaj: 71