Sahte Kızlık Zarı Kanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

sLeymN bunu yazdı:
    -----------------------------

DarkSkull bunu yazdı:

Z-Chan'dan da böyle bir yorum beklenir zaten. Namus nerede aranacak acaba? Namus nedir? Şeref anlamında da kullanılır o ayrı (bknz namussuz adam). Kendi anlamındaki namus nedir bu tipteki arkadaşlara göre? Sizin sevgilinizin bacak arasını genel kullanıma açmasında sakınca yok mu bu söylediğinize göre? Açarsa namussuz olmuyor yani?

Bu arada kendi fikrimi de söyleyim. Genelevden bile birini sevip evlenebilirim. Önemli olan ne olduğunu saklamaması ve benle birlikteyken yaptıkları. Geçmişinde ben yokken yaptıklarını sorgulamam. Birini sevmiştir birlikte olmuştur ya da başka nedenlerden yapmıştır ama hata yaptığının farkındadır benleyken uslu uslu duruyordur o zaman benim için problem yoktur.

hacım sana bir sey soyleyım mı ? basımdakı sacın sayısı kadar bacak arasındakı kızlık zarı saglam kasarlanmıs orospu tanıyorum..

kız içine almıo zara zarar gelmiyor ama yapmadıgı halt kalmıo buna ne dersin?

Namus, bacak arası muhabbeti yapanların hepsinin söylediğinden çıkartılacak anlam "verse de vermese de problem değil versin ne olacak" 'tır. Namus bacak arasında değildir de nerededir onun cevabını versenize. Namusun tanımını yapın önce. Zarı sağlam olan orospu yapıyor tamam öbürü de yapıyor ama zarı gitmiş. Eee arada fark var mı? Söyledikleri şey: namus falan boş işler herkes önüne gelenle istediğini yaşasın boşverin bunları hangi çağda yaşıyoruz mantığıdır. Versin ki biz de faydanalanım mantığı var genelde. Bu mantık yoksa da aşırı bir rahatlık mı artık onun gibi birşey var. Türklerin yapısına da aykırı birşey bu Müslümanlığa da. Her yönden avrupalı olduğumuz için normal geliyor artık. Verme yaşı 13'e kadar düşmüş ne olacak ki. Öyle bir yazmışsın ki adam sanki demiş ki "tamam zar önemli de zar sağlam olsa da orospu olabilir sadece zar tek başına önemli değildir". Senin yazdığın şey bunun cevabıdır. "Namus bacak arasında değildir" 'in cevabı değil.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı:

detay bunu yazdı:

bunu alabileceğimiz bi site var mı :D Çinliler yapmış  dealextreme de yok şöyle 200-300 tanesini alsam  gg' da sahibindende

Kocana Açıklayamacagın Seylerimi Kapatıcaksın ? XD

ne kocası len erkeğim ben sapına kadar.. altta yazıyo satarcam diye..

yine zar muhabbeti açıldı ya.. ben satacam diyorum.

namus bacak arasında değildir.

ama bacak arası namusun göstergesidir :D

maaasebeci....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuBa55
    JuBa55's avatar
    Erkek

namusu bacak arasında aramayacak geçenlerde beraber iftar yaptığım sevgili arkadaşım : evlenmeyi düşünürsen eğer bi gün evleneceğin insanın senden önce onlarca erkeğin altına yatması seni rahatsız etmez mi? ha etmez diyosan senin sorunun bi arkadaş güzel yorumlamış artık altındayken daha önceki hangisini düşünür bilinmez

edit : bir de şu da var ben bi kızın gözüne bakarak ne bok olduğunu anlarım kaç kere ağzına almış kaç kere götten yemiş bakire mi değil mi yemez öyle herkese :)

defolu caddelerde ihraç fazlası kızlarsa payına düşen, senden önce öpülmüş dudaklarda sana ait cümleler aramayacaksın..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

JuBa55 bunu yazdı:

Hocam anlayış meselesi bu.

TBT'de öyle müridler var ki -elbette kendisini ifşa etmeyeceğim- kız arkadaşıyla beraber sırf fantezi olsun diye grup ilişkiye girmek isteyebiliyor.

Üstelik kıyıda köşede kalmış değil, oldukça sevilen sayılan ağır müridlerden...

Kendisini çok yakından tanımıyorum ama adamlık, delikanlılık, namus şeref artık neyse bu adamda noksan kaldığını düşünmüyorum.

Eminim kız arkadaşı da kendisi gibi bazı şeyleri aşmış bir kişiliktir, saygı duyuyorum. //kendisi söylemişti bunu

Bunu niye anlattım... Namus anlayışı kişiye göre değişiyor demekki...

..."namus", ailenin kendi içine dönük dünyası ve dışarıdaki bekar erkeklerin dünyası arasındaki sınırdır. Bu sınırın aşılması namusun tehlikeye girmesine yol açabilir, ama bunun nedenleri ve derecesi net şekilde belirlenmiş değildir." Werner Schiffauer

WikipediaWictionaryChambers (UK)Google imagesGoogle defineThe Free DictionaryJoin exampleWordNetGoogleUrban DictionaryAnswers.comrhymezone.comMerriam-Webster<>0
    wvcidfjoguarm

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Vay ahlaksız adi şerefsiz namussuzlar, dipsiz kuyuya atmalı bunu kullananı!

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuBa55
    JuBa55's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:

JuBa55 bunu yazdı:

Hocam anlayış meselesi bu.

TBT'de öyle müridler var ki -elbette kendisini ifşa etmeyeceğim- kız arkadaşıyla beraber sırf fantezi olsun diye grup ilişkiye girmek isteyebiliyor.

Üstelik kıyıda köşede kalmış değil, oldukça sevilen sayılan ağır müridlerden...

Kendisini çok yakından tanımıyorum ama adamlık, delikanlılık, namus şeref artık neyse bu adamda noksan kaldığını düşünmüyorum.

Eminim kız arkadaşı da kendisi gibi bazı şeyleri aşmış bir kişiliktir, saygı duyuyorum. //kendisi söylemişti bunu

Bunu niye anlattım... Namus anlayışı kişiye göre değişiyor demekki...

..."namus", ailenin kendi içine dönük dünyası ve dışarıdaki bekar erkeklerin dünyası arasındaki sınırdır. Bu sınırın aşılması namusun tehlikeye girmesine yol açabilir, ama bunun nedenleri ve derecesi net şekilde belirlenmiş değildir." Werner Schiffauer

WikipediaWictionaryChambers (UK)Google imagesGoogle defineThe Free DictionaryJoin exampleWordNetGoogleUrban DictionaryAnswers.comrhymezone.comMerriam-Webster<>0
    wvcidfjoguarm

bak sevgili dostum herkesin görüşüne saygım sonsuz lafım yok ama bana gelipde "namus bacak arasında  aranmaz" deme. namus diye bi kavram bacak arasında olmucak da nerde olcak. ha o kadar da sığ görüşlü değilim aslında şunu demem asla "evlendiğim insan illede bakire olsun ama her sevgilim bana hep versin" böle bişi yok kız vardır sırf bekaretim gitti diye önüne gelene verir diğeri genç yaşta o.ç. nun birini sevmiştir güvenmiştir kanmıştır ya da her neyse öyle veya böyle vermiştir bekaretini neyse aslında bazı noktalarda aynı şeyi söylüyou,ruz ama tam olarak değil bi ara görüşürsek tartışırız. ha bir de :

"bir daha türkler le savaşmadan önce türklerdeki dil din namus aile vatan millet ve  birlik duygularının yok olup olmadığını iyi kontrol edin. yoksa türk leri yok edemezsiniz" albay pierre loti

defolu caddelerde ihraç fazlası kızlarsa payına düşen, senden önce öpülmüş dudaklarda sana ait cümleler aramayacaksın..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

lan din dil namus türk mürk diyorsunuz da siz sanki hiç sikişmiyorsunuz? ne aptal yorumlarınız var yahu.

namus nedir? zar mı? beden'e ne kadar sik girdiği mi? yoksa hiç el değmemiş olup ruhunun orospu olması mı?

bu farkı anlayamıyorsanız zaten bi bok demiyorum. önünüze geleni sikmeye çalışın sonra ben namuslu kız arıyorum yok zar'ı olsun vs.

eh.. geberin.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

pessimist bunu yazdı:

lan din dil namus türk mürk diyorsunuz da siz sanki hiç sikişmiyorsunuz? ne aptal yorumlarınız var yahu.

namus nedir? zar mı? beden'e ne kadar sik girdiği mi? yoksa hiç el değmemiş olup ruhunun orospu olması mı?

bu farkı anlayamıyorsanız zaten bi bok demiyorum. önünüze geleni sikmeye çalışın sonra ben namuslu kız arıyorum yok zar'ı olsun vs.

eh.. geberin.

Kesinlikle Haklısın, Milletin Karısını Kızını Ayartanlar, Bide Namusluyum Nidaları ile Fingirdemiyolarmı Timsah Gözleri ile, Ben en çok onlara Kıl oluyorum. Hele Bazı Tip Erkek Müzveddeleri var, Kıza Evlenecem senle diyo, İlişkiye Giriyo, alacağını alıyo, Kızı Ortada Bırakıyo ya, Sonrada Evleniyo ve Namusluyum Bakire aldım, Bakire Seçtim Demiyolarmı Onları Görsem Kör Bıçakla Kesebilirim. O Derece Tiskiniyorum.

Yok Orospu ile Birlikte olmuş Falan filan, Ona Bişey demem, Orospu Mesleği icabı İşi bu. Sattığı Şey Aşk Zevk. Ama Milletin Karısını Kızını Ayartan Şerefsizlerden Toplum olarak Çekiyoruz. Yakaladığını Linç edecen. Gazetelerde Bu Davalar ile ilgili Çok Haberler Okumuşsunuzdur. Toplum Mimarisini Bozan Kişilerdir Bu Kişiler.

İşte Namus Mevzusu burada Ortaya Çıkmaktadır. Adam Cinayet İşliyor, Bu Müsveddeler Yüzünden Kader Mahkumu Oluyor. Neden Yaptın Evladım, Namusumu Temizledim diyor. Bu Namus Cinayetidir. Anlaşılmayan bir yanı varmı.? Bu Namusdur. Her kesin Namahremi Namustur.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pessimist bunu yazdı:

eh.. geberin.

----------------------------

dediklerine aynen katılıyorum yalnız sikişmek demiyelim ona mürideler var   erkeğin penis diye tabir ettiğimiz cinsel organının kadının cinsel organı olan vajinasının tam ortasındaki deliğe girip çıkması diye tabir edilebilir... iyi geceler:D

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ONEMINUTE bunu yazdı:

pessimist bunu yazdı:

eh.. geberin.

----------------------------

dediklerine aynen katılıyorum yalnız sikişmek demiyelim ona mürideler var   erkeğin penis diye tabir ettiğimiz cinsel organının kadının cinsel organı olan vajinasının tam ortasındaki deliğe girip çıkması diye tabir edilebilir... iyi geceler:D

Konuyu Çok Daha netleştirdiğin için Teşekkürler. :) Allahım Yarebbim Şeyh Bu Yorumunu Görürse Görürsün sen. :))

Beter Bi hale getirmişin Hocam. :) Önceki daha iyiydi. hahaha.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 19309 Toplam Mesaj: 71