Sahte Kızlık Zarı Kanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

"Şu konuya yorum yapanların sanırm hiç biri birşey bilmiyor."

kızlık zarı kanı diye birşey yoktu. vajinada zar diye tabir edilen çok ince 2 deri parçası birbirine yapışıktır bu deri yırtılınca ortaya kan çıkar, ortada bi misket içindede kan fln yoktur.

daha  sonra siz bu deriyi diktirip tabiri caizse kızlık zarını diktirip bakire oldum diyebilirsiniz, oyuzden kan fln almaya gerke yok zira dikişler atınca saten gene kan cıkacaktır.

Sizleri bilinçlendirebildiysem ne mutlu bana

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

kızlık zarı muhabbeti :|

hocam sevdiğin kadın başka biriyle ilişkiye girmiş olabilir,yani bu dünyanın heryerinde var,olabilir yani bu neden olmasın.

ayrıca sevdiği kız değil diye evlenmeyecek adam gitsin zarla evlensin hacı

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Z-CHAN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Namusu bacak arasında aramaya devam edin emi?

sana ne kardeşim biz Türk'üz biz Müslümanız o yoldan gideriz sana göre namus diye bişe yoksa ne güzel bize gün doğar  ;)

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

Z-Chan'dan da böyle bir yorum beklenir zaten. Namus nerede aranacak acaba? Namus nedir? Şeref anlamında da kullanılır o ayrı (bknz namussuz adam). Kendi anlamındaki namus nedir bu tipteki arkadaşlara göre? Sizin sevgilinizin bacak arasını genel kullanıma açmasında sakınca yok mu bu söylediğinize göre? Açarsa namussuz olmuyor yani?

Bu arada kendi fikrimi de söyleyim. Genelevden bile birini sevip evlenebilirim. Önemli olan ne olduğunu saklamaması ve benle birlikteyken yaptıkları. Geçmişinde ben yokken yaptıklarını sorgulamam. Birini sevmiştir birlikte olmuştur ya da başka nedenlerden yapmıştır ama hata yaptığının farkındadır benleyken uslu uslu duruyordur o zaman benim için problem yoktur.

hacım sana bir sey soyleyım mı ? basımdakı sacın sayısı kadar bacak arasındakı kızlık zarı saglam kasarlanmıs orospu tanıyorum..

kız içine almıo zara zarar gelmiyor ama yapmadıgı halt kalmıo buna ne dersin?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:

Z-CHAN bunu yazdı:

sana ne kardeşim biz Türk'üz biz Müslümanız o yoldan gideriz sana göre namus diye bişe yoksa ne güzel bize gün doğar  ;)

alnına da sürersin sen.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı:

DarkSkull bunu yazdı:

Z-Chan'dan da böyle bir yorum beklenir zaten. Namus nerede aranacak acaba? Namus nedir? Şeref anlamında da kullanılır o ayrı (bknz namussuz adam). Kendi anlamındaki namus nedir bu tipteki arkadaşlara göre? Sizin sevgilinizin bacak arasını genel kullanıma açmasında sakınca yok mu bu söylediğinize göre? Açarsa namussuz olmuyor yani?

Bu arada kendi fikrimi de söyleyim. Genelevden bile birini sevip evlenebilirim. Önemli olan ne olduğunu saklamaması ve benle birlikteyken yaptıkları. Geçmişinde ben yokken yaptıklarını sorgulamam. Birini sevmiştir birlikte olmuştur ya da başka nedenlerden yapmıştır ama hata yaptığının farkındadır benleyken uslu uslu duruyordur o zaman benim için problem yoktur.

hacım sana bir sey soyleyım mı ? basımdakı sacın sayısı kadar bacak arasındakı kızlık zarı saglam kasarlanmıs orospu tanıyorum..

onunda a.qoyim ama benim için fark yok ilişkiye girdiyse yada fingirdekse benim için o kız bitmiştir pezevenkmiyizde a.q kullanlmış kızı alacağız

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Quetzalcoatl bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

Z-CHAN bunu yazdı:

alnına da sürersin sen.

senin için önemli değilse bu yolla seninkini okey? benim için bi kızın bakire olması önemli anladınmı? anlamadıysan cevap atma ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    sLeymN bunu yazdı:

DarkSkull bunu yazdı:

onunda a.qoyim ama benim için fark yok ilişkiye girdiyse yada fingirdekse benim için o kız bitmiştir pezevenkmiyizde a.q kullanlmış kızı alacağız

hacım benim için fark etmes gönül bu otada konar bokada..

zaten evlenecek kadar ileri gitmişse mevzu güvenmişimdir sevmişimdir..

ve seviyor deger verıyorsamda bir kaç damla kana bakmam ben.. önemli olan sevdiğim kişidir o andan sonra ..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konurlep
    Konurlep's avatar
    Erkek
    Kurbanmı kesıonda anlına suruon amk :D:D:D

I JuST DoN"T GiVe a FuCK !!!
Toplam Hit: 19284 Toplam Mesaj: 71