folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

ezan türkçe okunsun diyenlere: http://tahribat.com/Forum-Samanyolu-Tvde-Ataturke-Hakaret-Edildi-138802/1/#1614715

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Ezanla namazla işi olmayıp, hatta Allah a inanmayıp Ezanın nasıl okunması gerektiği hakkında  ahkam kesenleri anlamıyorum.yaptığınız bir kova boyayla komşunun evine dalıp "ben bu rengi beğenmiyorum şu renk olsun" diyerek duvarlara saldırmak gibi bir şey.

Müslüman olduğunu söyleyip,Ezan Türkçe olsun diyenler gaflettedir.önce dininizi öğrenin sonra yorum yapın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------

Ezanla namazla işi olmayıp, hatta Allah a inanmayıp Ezanın nasıl okunması gerektiği hakkında  ahkam kesenleri anlamıyorum.yaptığınız bir kova boyayla komşunun evine dalıp "ben bu rengi beğenmiyorum şu renk olsun" diyerek duvarlara saldırmak gibi bir şey.

Müslüman olduğunu söyleyip,Ezan Türkçe olsun diyenler gaflettedir.önce dininizi öğrenin sonra yorum yapın.

Adam İmam hatip terk beyler dağılın..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

vay adi şerefsizler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

.Adam İmam hatip terk beyler dağılın..

bizde seni bekliyyoduk

boş yorum, boş adamsın vesselam..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

bizde seni bekliyyoduk

2 satırdan adam profili çıkartmaca :D zaten sadece sizin beyinize kazıtılan firler doğru geri kalanlar boş insan:D he canım he :D vesselam :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

mataramasuko bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

bizde seni bekliyyoduk

2 satırdan adam profili çıkartmaca :D zaten sadece sizin beyinize kazıtılan firler doğru geri kalanlar boş insan:D he canım he :D vesselam :D

1-yorumlar boş mu? boş.

2-boş işlerle uğraşana ne denir? boş adam

3-adam fikir mi belirtmiş ki fikrine yanlış dedim?

4-benim beynime fikir kazıtıldığını kaç satırdan çıkardın?

konuyla ilgili birşey bilmediğinizden mi böyle boş konuşuyorsunuz? yoksa haksız olduğunuzu bildiğinizden mi? bak wbdream adlı mürid kendisinin kafir olduğunu belirtmesine rağmen adama boş dedik mi? adam gibi tartışıyoruz, bilgi sunuyoruz,belge sunuyoruz.siz ne yapıyorsunuz? klavye delikanlılığı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

mataramasuko bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

bizde seni bekliyyoduk

1-yorumlar boş mu? boş.

2-boş işlerle uğraşana ne denir? boş adam

3-adam fikir mi belirtmiş ki fikrine yanlış dedim?

4-benim beynime fikir kazıtıldığını kaç satırdan çıkardın?

konuyla ilgili birşey bilmediğinizden mi böyle boş konuşuyorsunuz? yoksa haksız olduğunuzu bildiğinizden mi? bak wbdream adlı mürid kendisinin kafir olduğunu belirtmesine rağmen adama boş dedik mi? adam gibi tartışıyoruz, bilgi sunuyoruz,belge sunuyoruz.siz ne yapıyorsunuz? klavye delikanlılığı

tek tek cevap verecektim ama sonraki açıklamda bu olaylardan bile kendizi haklı çıkartmaya çalıştığınız için hiç boşuna iplemiyorum. bir gün sizin yıkanmış beyinlerinizi kullananlar işleri bittiğinde sizi bir kenara attığında bol bol feryat edin ister içinizden isterbağıra bağıra farketmez kimse duymayacaktır. ülkeyi bölmekten başka bir şey yapmıyorsunuz bu Atatürk kininizle sonunuz hayrola

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

angels_demos bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

discoteam_487 bunu yazdı:

bayyx1 bunu yazdı:

discoteam_487 bunu yazdı:

http://video.mynet.com/siesan2010/Samanyolu-TV-de-Ataturk-e-hakaret-mi-var/1182000/

Hocam videoyu iyi seyret daha sonra bu konuyu aç insanları yanlış yönlere çekme onun günahı var ...

Cahil herif, O kuran ı kerim in terciüme edilmesi. Sen ne çok şey biliyorsun böyle? 

hocam senin yaşın kaç ? anaokuluna falanmı gidiyorsun? türkçe ibadeti Atatürk getirmedimi zamanında yada bilmiyormusun ?

Konuşma metni :

- Bir Zamanlar Kendini bilmez birileride zor la türkçe ibadet ettirmeye kalkmamışlarmıydı bizi ?

sen bilmiyorsun kardeş. ezan inönü zamanında türkçe okutulmaya başlandı. bak sana bu postumu armağan ediyorum: http://tahribat.com/Forum-8-Yil-Once-Temelini-Attigin-Metroyla-Mi-Geldin-Basbakan-138728/5/#1614367

ilk defa kuranın türkçeleştirmeönerisini Atatürk vermiştir. -hatta önce mehmet akif'e teklif edilmişti.kabul etmedi.-

Cahil herif, O kuran ı kerim in terciüme edilmesi. Sen ne çok şey biliyorsun böyle? Kuran ın türkçeleştirilmesi çok güzel birşeydir aslına dokunulmadan tercümesinin yapılası önerisi teklif edilmiştir namazlar tükçe duayla kılınacak türkçe ezanlar okunacak konusu atatürk tarafından verilmedi. 

ben öyle bir şey demedim zaten. üslubuna dikkat et. sadece kur'an'ın türkçeleştirilmesinden bahsettim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:

tek tek cevap verecektim ama sonraki açıklamda bu olaylardan bile kendizi haklı çıkartmaya çalıştığınız için hiç boşuna iplemiyorum. bir gün sizin yıkanmış beyinlerinizi kullananlar işleri bittiğinde sizi bir kenara attığında bol bol feryat edin ister içinizden isterbağıra bağıra farketmez kimse duymayacaktır. ülkeyi bölmekten başka bir şey yapmıyorsunuz bu Atatürk kininizle sonunuz hayrola

boş insanların söyleyeceği bir şey kalmayınca böyle saldırmaya başlar.iplemiyorum ayağına falan yatar. emin ol Atatürk'ü senden çok severim.bak imzamda da onun sözü var.ayrıca bana 2 satırdan adam yargılıyorsun dedin şimdi beni fetocu yaptın.her dinini savunan adam cemaatçimidir? kafanız bunları kavramaya yetmiyor ondan sonra "hehe,tamam sensin, iplemiyorum,cevap verirdim de vermiyorum ıvır,zıvır" gibi yorumlar yapıyorsun.

cemaatçi değilim, Müslüman Türküm

birileri bu ülkeyi bölmeye çalışırsa, bunun karşısında ilk biz oluruz daha önce olduğu gibi,senin gibilerde biryerlerde saklanır izler daha önce olduğu gibi.

Toplam Hit: 17476 Toplam Mesaj: 147