folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Hmm çok doğru söylüyorlar evet bende şimdi hemen gidip benim dinimi savunan akpye vereceğim. Kesinlikle olacak bu.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

Duhan Suresi:
    58. BÖYLECE [ey Peygamber,] Biz bu [ilahî kelâmı] senin kendi dilinde kolay anlaşılır kıldık ki, insanlar düşünüp ondan ders alabilsinler.

Peygamberimiz veda hutbesinde; "Arabın, arab olmayana, arab olmayanın da araba hiçbir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takva ile yani gerçek dindarlık iledir" demiştir.

anlamadığımız bişey üzerinde düşünemeyiz.anlamadığımız ve düşünemediğimiz için de dinin tam gerekliliğini yerine getiremeyiz.

bakmakla görmek aynı şey değildir tıpkı okumak ile anlamanın aynı olmadığı gibi.

edit: eğer dinimizi kendi dilimizde gerçekleştirseydik,dincilikten kurtulup dindar olacaktık.buda birilerinin işine gelmez tabi.

"Türk milleti daha dindar olmalıdır" M.Kemal ATATÜRK

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:
    -----------------------------

Buremba bunu yazdı:

discoteam_487 bunu yazdı:

bayyx1 bunu yazdı:

discoteam_487 bunu yazdı:

http://video.mynet.com/siesan2010/Samanyolu-TV-de-Ataturk-e-hakaret-mi-var/1182000/

Hocam videoyu iyi seyret daha sonra bu konuyu aç insanları yanlış yönlere çekme onun günahı var ...

Cahil herif, O kuran ı kerim in terciüme edilmesi. Sen ne çok şey biliyorsun böyle? 

hocam senin yaşın kaç ? anaokuluna falanmı gidiyorsun? türkçe ibadeti Atatürk getirmedimi zamanında yada bilmiyormusun ?

Konuşma metni :

- Bir Zamanlar Kendini bilmez birileride zor la türkçe ibadet ettirmeye kalkmamışlarmıydı bizi ?

sen bilmiyorsun kardeş. ezan inönü zamanında türkçe okutulmaya başlandı. bak sana bu postumu armağan ediyorum: http://tahribat.com/Forum-8-Yil-Once-Temelini-Attigin-Metroyla-Mi-Geldin-Basbakan-138728/5/#1614367

ilk defa kuranın türkçeleştirmeönerisini Atatürk vermiştir. -hatta önce mehmet akif'e teklif edilmişti.kabul etmedi.-

Cahil herif, O kuran ı kerim in terciüme edilmesi. Sen ne çok şey biliyorsun böyle? Kuran ın türkçeleştirilmesi çok güzel birşeydir aslına dokunulmadan tercümesinin yapılası önerisi teklif edilmiştir namazlar tükçe duayla kılınacak türkçe ezanlar okunacak konusu atatürk tarafından verilmedi. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Kusun zehrinizi, boşaltın içinizde ki lanet irini

Yapın din diyen insanlara elinizden geleni

Yaptıkca artsın dünya hevsiniz, nefis istekleriniz

Ne yaparsan yap mutlak sondan kaçış yok

O zaman hep bir ağızcan haykıracağız

YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM.

Diyerekten sözlerime başlıyorum; 

Sevgili arkadaşlar bazılarını ibadet Türkçe falan olsun diye birşeyler zırvalamışlar. Şimdi kendilerine sormak isterim;

Bu öneriyi nereden neye dayandırarak söylüyorsunuz ?

Din hakkında ki bilginiz nedir ?

Öncelikle şunu kabul etmeniz gerekmektedir ki din senin kafan göre düzenleyebileceğin bir şey değildir. 

Efendim ben arapça sevmem Türkçe olsun, ben azgınım tessettür olmasın, ben kudurmuşum alkol olsun gibi cümleler kurabileceğiniz bir durum yoktur. 

Dinin kuralları sabittir, kesindir Allah tarafından belirlenmiştir. Ha vay efendim ben zaten Allaha inanmıyorum diyorsanız lütfen bu konu dışına çıkınız yorumlarınızı yapmayınız. İnanmadığınız birşeyin koyduğu kurallar hakkında yorum yapmanız absürdlüğün son noktası olur. 

Neyse gelelim diğerlerine sevgili arkadaşlar İslamiyet mantık dinidir bu tez tamamen doğrudur. Fakat bu mantık senin cüzzi iradenle kendi çapında yürüttüğün mantık değildir. Yani sen bir bardaktan sarhoş olmuyorsan bir bardağın haram olması sana göre mantıksızdır. Ama bu hiç bir şekilde haram olduğu gerçeğini değiştirmez.  

Türkçe meselesi de böyledir. İslamiyetin ibadet dili Arapçadır. Bunu değiştiremezsin. Anayasanın ilk üç maddesi gibi değiştirmeyi bile teklif edemezsin. Ama efendim ben ezbere gidiyorum arapça olunca ne dediğimi bile bilmiyorum namaz kılarken  dersen bu senin eksikliğindir dinin eksikliği değildir. 

Çünkü din sana sürekli okumayı öğrenmeyi araştırmayı telkin eder. Peygamber iki günü aynı olan ziyandadır demiştir. Demekki sen görevini yerine getirmiyorsun ki anlamıyorsun. 

Ha birde bazı arkadaşlar "Yahu yobazlar bize kafir diyor ya ne demek bu ya nasıl derler sen benim kafir olduğumu nerden biliyorsun" tarzı şeyler yazıyorlar. 

İslamiyette ben müslümanım diyen birine kafir diyene dinden çıkma tehlikesinin olduğunu söyler bu doğrudur. Herkesin için sadece Allah bilir buda doğrudur. 

Fakat sen kalkıp burada ağzına gelen her bir şeyi futursuzca söylersen, dinin en temeline karşı bit tutum sergilersen kusura bakma ama KAFİRİN büyüğü sensin.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

seadog bunu yazdı:

Tekbiiiiiiiiiiiiiiirrrrr

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Treasure bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Tekbiiiiiiiiiiiiiiirrrrr

Alllahuuuu ekber

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

acikistihbarat bunu yazdı:

Bir kişinin cahil olup olmadığını anlamanın yolu her duyduğuna her gördüğüne inanıyor mu ona bakmaktır.

stv yi savunmak gibi bir amacım yok ancak kesin olmayan bir konuda kesinmiş gibi 28 şubatvari saldırılar yapıldığını görüyoruz.Videoda bahsedilen kişinin Atatürk değil İnönü olduğu biliniyor.Burada kastedilen ezanın Türkçe'leştirilmesi ve ardından ibadetin tümüyle Türkçe'leştirilmesi planıydı.Bunu bu sitedekilerin tamamına yakını da biliyor.Ancak mesele birilerini "Atatürk Düşmanı,Şeriatçı,Yobaz,İrticacı,Yeşil Sermaye,şucu,bucu" gibi yaftalama meselesi olduğu için kimse gerçeği aramıyor.Sövüyor ve rahatlıyor.Rahatlamak için sövüyor.Burada kimin daha çok vatansever olduğu tartışmıyoruz.İnönü hakkında ciddi iddialar var.Zamanında inönü ve o tarafa en ağır şekilde söven bir zat bugün CHP yi dizayn ediyor.Bunlar mı tehlikedir yoksa kesinlik olmayan bir konuda sırf rahatlamak için sövmek mi ?

Bunun üzerine başka cevap verilemez herhalde.

Edit: Bu arada böyle saçma iftiralar beni iyice cemaate yaklaştırıyor.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Bir kişinin cahil olup olmadığını anlamanın yolu her duyduğuna her gördüğüne inanıyor mu ona bakmaktır.

stv yi savunmak gibi bir amacım yok ancak kesin olmayan bir konuda kesinmiş gibi 28 şubatvari saldırılar yapıldığını görüyoruz.Videoda bahsedilen kişinin Atatürk değil İnönü olduğu biliniyor.Burada kastedilen ezanın Türkçe'leştirilmesi ve ardından ibadetin tümüyle Türkçe'leştirilmesi planıydı.Bunu bu sitedekilerin tamamına yakını da biliyor.Ancak mesele birilerini "Atatürk Düşmanı,Şeriatçı,Yobaz,İrticacı,Yeşil Sermaye,şucu,bucu" gibi yaftalama meselesi olduğu için kimse gerçeği aramıyor.Sövüyor ve rahatlıyor.Rahatlamak için sövüyor.Burada kimin daha çok vatansever olduğu tartışmıyoruz.İnönü hakkında ciddi iddialar var.Zamanında inönü ve o tarafa en ağır şekilde söven bir zat bugün CHP yi dizayn ediyor.Bunlar mı tehlikedir yoksa kesinlik olmayan bir konuda sırf rahatlamak için sövmek mi ?

Son zamanlarda çok duyuyorum bu sözleri.Hemen hemen her görüşten arkadaş benzer şeyler söylemeye başladı...Ters tepiyor sanırım...

Edit : Biraz dikkatle ve yaftalamadan çevresine bakanlar benzer sözler söyleyenleri rahatlıkla görebilir tabiki lakin gözlerini açmaları lazım.Dalga geçerek hedefe ulaşılmaz,hüsrana ulaşılır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Son zamanlarda çok duyuyorum bu sözleri.Hemen hemen her görüşten arkadaş benzer şeyler söylemeye başladı...Ters tepiyor sanırım...

aynen akşam sohbete gidip maklube yemeye gidicem abilerimle

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    :)

matematik24.com
Toplam Hit: 17397 Toplam Mesaj: 147