Sanal Gerçeklik Gözlükleri Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba teknosa da bugün samsungun gözlüğünü denedim hoşuma gitti bi tane almak istiyorum ancak önereceğiniz bi marka vs varmı birde aradım tbt de ancak daha önce konu açılmamış. bu gözlüğü aldık diyelim izleyeceğimiz şeyleri nereden temin edeceğiz nasıl olacak. hiç bir fikrim yok bu konuda. ne yapmalıyım nereden başlamalıyım

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam daha çok yeni şuadan herşey, bence biraz daha beklemelisin 

samsung bi tane yapmış ama içine telefon koyman gerekiyorki çalışsın 

videolar ise genellikle youtubede bulunuyor 

bide dikkat ettim telefon ısınınca beklemek zorunda kalıyorsun telefonda sogutucu olmadıgından  çok uzun süreli kullanamıyorsun.

heyecanını anlıyorum bende denedim mükemmel birşey dedim adamlar yapmış dedim 

ama beklemek lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam vr gözlükleri çok büyük gelecek vaat ediyor evet insanı cezbediyor fakat şuan beklemelisin playstation vr ve ocrulusrift adam akıllı çıksın onları alırsın şuan samsung un sundugu basit birşey 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    birinin güzel bir konusu vardı ama bulamadım.

cidden bu site içi aramada sıkıntı var. -_-||

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

İçine telefon koyduktan sonra Google cardboard işini görür. Daha gerçekçi görüntüler için Google Cardboard plastic var, tavsiye ederim.

NoktaliVirgul tarafından 12/Nis/16 08:43 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Yani diyorsunuz ki şimdi bekle. Film falan izlense güzel olurmuş neyse artık:)

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gözlerimiz bozuk zaten buda sikmesin iyice ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Peki bu google cardboard ı nası alırız yada yapılabilir mi? Bu işi en ucuz yollu telefon ile nasıl hallederiz yani?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Peki bu google cardboard ı nası alırız yada yapılabilir mi? Bu işi en ucuz yollu telefon ile nasıl hallederiz yani?

https://www.google.com/get/cardboard/get-cardboard/

http://www.tahribat.com/forum/sanal-gerceklilik-gozluk-215762

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    canerator bunu yazdı

Konuyu inceledim ama ne alabileceğimi anlamdım pek.

LG G2 için 30 40 tl civarı verdiğim parayı hakedecek ne alabilirim? Çin vs hariç kargosu çabuk olsun istiyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    canerator bunu yazdı

Konuyu inceledim ama ne alabileceğimi anlamdım pek.

LG G2 için 30 40 tl civarı verdiğim parayı hakedecek ne alabilirim? Çin vs hariç kargosu çabuk olsun istiyorum.

Gittigidiyor'dan alabilirsin hocam. Bu sanal gözlük işinde telefonun ekranı ne kadar kaliteliyse o kadar iyi görüntü alırsınız. Gözlük mikroskop gibi görüntüyü büyüttüğü için ekran kalitesi normale göre yarı yarıya azalıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3947 Toplam Mesaj: 25
gözlük vr sanal gerçeklik