folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hemen acıtasyonlara başlanmış.. Neymiş ? cocuklara oyuncak götürüyolarmış ( işte oyuncak fotoları falan var ) ama katliama uğramışlar.. 

Ulan yavşak herif , 

O doğudaki cocuklara şeker dağıtan mehmetçiklerin,

hastanelerde saldırdığın doktorların,

köprü yapmaya gelen mühendislerin,

kendi ırkından olan ama sana boyun eğmeyen kürt halkının ne suçu vardı?

Bırakın ya. sırf entel halkçı görünmek için yavşak yavşak insan türlerini desteklemenin anlamı yok. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

bu tür konularda insanların fikir sahibi olması gerektiğini düşünmüyorum.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

Kim fikir sahibi olsun hocam Kertenkeleler mi ? 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Şimdi moderatör olmak vardı. Ne banlardım bunları aq :D:AD:SAF:D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Cumhurbaşkanımızın açıklaması. Doğru ve yerinde buldum, paylaşmak isterim.

Erdoğan, “Maalesef bir terör eylemi sonucunda 28 vatandaşımızın ölümü ve bunu yanında ciddi sayıda yaralıların oluşu bizleri üzmüştür. Bu vahşeti işleyenleri milletim adına kınıyorum” dedi.

Erdoğan açıklamasına şöyle devam etti:

“Şu anda bakan arkadaşlarımız oraya hareket ettiler. Başbakanımız da takip ediyor. Terör nereden gelirse gelsin lanetlenmelidir. Terörün dini ırkı vatanı yoktur. Teröre karşı uluslararası mücadelenin verilemesi gerektiğini ifade ettik. 28 vatandaşımızın ailesine başsağlığı diliyorum, yaralılara acil şifalar diliyorum.”
    RockZs tarafından 20/Tem/15 16:34 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Hayırlısı be gülüm.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    kvasir bunu yazdı

En boktan holywood filmlerinde bile geçen bir laf var, "bir ülkenin teröristi başka bir ülkenin kahramanıdır ", ben bu insanları tanımadığım için pek üzülmedim hatta patlamayı sinema sahnesi gibi izledim. Şucu bucu demeden önce medyanın yaftalama konusunda ününü bir gözden geçirmek lazım, geziye gidenler neciydi neler olmadılar ki medya ve devlet gözünde.

etrafta yerleşim gördüm, siz parkta olmuş diyorsunuz, türkiyede oluyor. Beni bu ayrıntı üzer. İstiklalde yürürken çocuğunla birlikte acaba şimdi bomba patlarda ölürmüyüzü düşünmek üzer.

Siz taraf olun kaynak koruma iç güdünüz temelli maymunca milliyetçiliğinizle. Hatta bir örnek düşünelim,

Diyelim Kürdistan kuruldu, içinde az sayıda Türk milliyetçisi de yaşıyor. Eylem yaptılar birkaç kürt öğretmen öldürdüler. Destekler misiniz? Evet. Bu kafa yapısıyla onlar dediklerinizin yaptıklarını yaparsınız. Siz faşist türksünüz, onlar faşist kürt. Aynı boku lacivertisiniz yani.

o yüzden üzülmüyorum artık. Sadece bahsettiğim korkuyla yaşanmaz, masum insan bakkala giderken bile ölmekten veya tutuklanmaktan korkuyorsa yaşanmaz orada. Siz ölürsünüz başkaları yaşar. Sonunda hep para kazanır. En azından sizin dünyanızda.

PKK'lı ölüyor. Mehmetçik ölüyor. Bdpli milletvekili ölüyor mu? Mhpli milletvekili ölüyor mu? Onlar işine bakıyor, ayrılıkçı konuşuyor ama paraya hizmet ediyorlar. Yeri geliyor para için güçlerini birleştiriyorlar. Geçen sene MHPden aday olan adam seneye bdp den olabiliyor. Olan kime oluyor? İdealist yardımsever öğretmene doktora oluyor.

Siyasetin bir anlamı yok arkadaşlar. Aptal sakinleştime veya kızdırma aracı, görünüşe göre işe yarıyorda. 

Senin mantığına göre desteklememiz gerekiyor sanırım ama öyle birşey yok. Kendi şizofreni fikirlerini kendine sakla bence.

Ayrıca Türkiye'de Türk ırkı felan yok bırakın bu edebiyatı. Türkiye'de ki türk söylemi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Türk faşitliği yapılabilmesi için çekik gözlü felan olmak gerek ki anadoluya göç ettikten beri, rus, çerkez, kürt, arap, yunan, gürcü bir sürü kadın alıp evlenmişiz. Melez bir ırkız.

Ayrıca PKK'ya bir kere bile lanet okumayan,

silahların bırakılmasını SAMİMİ şekilde istemeyen,

kandilde karayılan ile görüşen,

insanlara öldürmeyi emredip bizi öldürmeyin diye ağlayan eylem yapan, acitasyon yapan,

kendi halkını yıllardır öldüren köpek öcalana, "sayın öcalan" diyen

SÖZDE HÜMANIST VE BARIŞÇIL oluşumların tümünün amına koyayım. Bu kadar açık net.

Yoksa kimsenin siyaset yapmasında bir sıkıntı yok. Hatta samimi şekilde, gerçekten silahların bırakılmasını benim belirttiğim gibi isteyen ve bu amaçla orada bulunan bir insan bile varsa cidden üzülürüm o ölenin arkasından.

Ama ben hayatımda kimsenin bu şekilde güneydoğuda siyaset yaptığını görmedim. O yüzden k. bakmayın ama o barışçıl siyaseti önce başları yapsın. Samimiyetini, PKK'ya ve ÖCALANA lanet okuyarak dile getirsinler. Ondan sonra her iki taraf içinde ağlamaya başlayalım.

DrKill tarafından 20/Tem/15 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

Kim fikir sahibi olsun hocam Kertenkeleler mi ? 

ortaya daha yapıcı şeyler çıkabilirdi belki o zaman.

önce kalp ruh ve vicdana sahip olduktan sonra fikir sahibi olmaya geçebilir insanlar.
    ama şimdi değil.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Ölüme sevinilmez ama bunları da barış pıtırcığı ilan etmeyin amk, al işte zihniyet belli

https://mobile.twitter.com/sgdf_basin/status/568856667607203840

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
Toplam Hit: 12543 Toplam Mesaj: 119
bomba patlama şanlıurfa urfa