folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Bende tam o.zur dikeyip hakkini helal et diyecektim kardes. Hataliydim. 

Heycanima ver.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Adam açık açık kime yapıldığını gözetmeden tüm terör eylemlerine karşıyım diyor siz hala adamı pkk sempatizanı, vatan haini falan ilan etmeye çalışıyorsunuz.

Bir de 12 yaşında gibi homo diye aşağılamaya kasmak nedir ya :D  Ulan tbt :D

İçinde zerre kadar vatan sevgisi olmayan ama lafa gelince Atatürkçü' yüm diye gezinen tip olduğuna bahse girerim, bu homo arkadaşın.. 

fikirlerim bu kadar önemliyse söyleyeyim, yanılıyorsunuz hocam.

sevgiler.

sana nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum ama ınanclı değilsin ki yolun değişmiş ataturkcude değilsin itiraf ediyorsun,türkçü hiç değilsin şimdi ben merak ettim sen ne ayaksın ya ??

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    spawm bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    spawm bunu yazdı

hangi olaylardan bahsediyorsun ortada 3 taraf var işid -pkk-TSK

işid pkk yı bombalar hoşuma gider 

TSK pkk yı vurur hoşuma gider 

durumum bu sen hangi taraftasın sec bakalım

ben kimsenin kimseyi vurmadığı taraftayım hocam. sizi de bu tarafa davet ediyorum.

orada bir sürü insan öldü, yazıktır. 

sevgiler.

kimsenin kimseyi vurmadığı taraf suruç değildir hocam kusura bakma bu ülkede çok insan öldürülüyor kalkıp bunları savunmam çok adeletli olduğunu gösteriyor 

sivgilir

terör eylemine maruz kalan bir grubu savunmam beni terörist yapıyor.

orada masum çocuklar öldü.

masum çocuklar öldü.

bugün.

TÜRKİYE'DE.

bak hoca ciddi ciddi insanı seviyor doğaya hayran olabilirsin sana anlatmak istediğim geçmişte masum çocuklar öldü 

örn:

http://onedio.com/haber/pkk-nin-kanli-saldirilari-391178

gelecektede olacak ama senin anlamadığın konu şu güzel hocam bunlar kobaniye oyun oynamaya gitmiyordu oradaki terör grubu Türkiyede halletti 

neden Türkiyede peki sen kalkıp kendi kendine mahkeme kurup ,yolları kesip kimlik sorgulayıp sonra Türkiyeye ateşkesin bozulduğunu haykıra haykıra söylersen ki bölgedeki Türkiyenin gücü ne kadar az çok tahmin edersin 

patlamadan sonrada kalkıp güvenlik güçleri nerede gibi oyun oynarsan olacağı budur,

orada patlayan bombanın bana göre 2 nedeni olabilir 1.sini yukarıda açıkladım 2.si bence pkk kendi kendine yaptı sırf ortalığı karıştırıp 

6-7 eylül olaylarında canice kafasına taşlarla öldürülen GENÇ gibi çoğunu almak olabilir 

yanlış taraftan bakıyorsun olaya ortadoğuya hemen yanıbaşımıza hiçbir sevgi pıtırçığı yada tatlısu solcusu kafasına göre geçemez 

oraya kadar gidip oyun oynamaları hiç beklenmez macere için hiç gidilmez gidenler ise gerçekten karacahildir 

daha nice gencler var bize haberlerde gösterilmeyenşehit olup sessiz sedasız giden kimi pkk yolunda kimi vatan namus yolunda 

sen istediğine üzülebilirsin fakat burada gencler derken lütfen derim şehitlerimize ardından halay çeken masum sivillere bu ülkeden gideceksiniz

diyen ve 1985 yılından beri şehit olan onca gençten daha genç çaresiz ve masum değillerdi ve onları şehit edenlere yardıma gidiyorsa açıkcası burada 

bunu savunmamalasın içim yanarken asla ve asla onları masum diye göstermemelisin herbiri kendi iradeleri ile gittiler aynelarab bölgesine hiçbiri 

3 aylık basit bozma eğitim alıp kura ile gitmedi hiçbiri herşey vatan için deyip hayatında gitmediği bölgede çarşıda silahsız kafasından hamile eşinin

yanında vurulmadı yada hiçbiri..... neyse uzar gider yazdıklarım benden bu kadar.

sevgilerle

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Işidçi ölünce sorun yok, arap ölünce sorun yok, filistinli ölünce sıkıntı yok Türk ölünce hiç sorun yok ama kürt ölünce rerererörörö hümanist duygularınız tavan yapıyor aq 

Şu sözün olayı tamamen anlatıyor hocam.

Topunun amına koyim.

Sözde "Tüm terör örgütlerini lanetliyoruz, teröre karşıyız diyipde terör örgütünün ırak koluna yardım götürmek nedir"

Geberenlerin ateşi bol olsun, gebertenlerin başarılarının devamını diliyorum..

Hümanizm yaptığını sanıp geberen pkk sempatizanı olduğunda hemen "insan lan o ölenler insan" diyen arkadaşlara da demek istediğim "mehmetçik dağda pusuya düşüp şehit olduğunda bu hümanistliğiniz nedere acaba ?"

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Valla kardes isidcilere uzulmuyorum. 

Uzuldugum el kadar cocuklar ve terorist cani egitimi aldirilan cocuklar .radikal islamin kurbani cahil beyinler.

Hukumetin istihbaratcilari ne bok yiyor sormasi ayip. Ben buna kiziyorum . Terorizme musade eden izleyen ayni sekilde bu ortami hazirlayip kurtlere aidiyet duygusunu verememis hukumet politikalarina kiziyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    onbasi_yamtar bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Adam açık açık kime yapıldığını gözetmeden tüm terör eylemlerine karşıyım diyor siz hala adamı pkk sempatizanı, vatan haini falan ilan etmeye çalışıyorsunuz.

Bir de 12 yaşında gibi homo diye aşağılamaya kasmak nedir ya :D  Ulan tbt :D

İçinde zerre kadar vatan sevgisi olmayan ama lafa gelince Atatürkçü' yüm diye gezinen tip olduğuna bahse girerim, bu homo arkadaşın.. 

fikirlerim bu kadar önemliyse söyleyeyim, yanılıyorsunuz hocam.

sevgiler.

sana nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum ama ınanclı değilsin ki yolun değişmiş ataturkcude değilsin itiraf ediyorsun,türkçü hiç değilsin şimdi ben merak ettim sen ne ayaksın ya ??

hocam inançlı olmadığımı nereden çıkarttınız. atatürk'ü de severim, sayarım. türkçü sayılmam herhalde evet ama Türk evladıyım. 

eğer bende bir tutarsızlık görüyorsanız lütfen özel mesajla bildirin, burası TBT malum yönetim user'larda oluşabilecek psikolojik sorunlardan mesul değil :)

sevgiler..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    spawm bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    spawm bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    spawm bunu yazdı

hangi olaylardan bahsediyorsun ortada 3 taraf var işid -pkk-TSK

işid pkk yı bombalar hoşuma gider 

TSK pkk yı vurur hoşuma gider 

durumum bu sen hangi taraftasın sec bakalım

ben kimsenin kimseyi vurmadığı taraftayım hocam. sizi de bu tarafa davet ediyorum.

orada bir sürü insan öldü, yazıktır. 

sevgiler.

kimsenin kimseyi vurmadığı taraf suruç değildir hocam kusura bakma bu ülkede çok insan öldürülüyor kalkıp bunları savunmam çok adeletli olduğunu gösteriyor 

sivgilir

terör eylemine maruz kalan bir grubu savunmam beni terörist yapıyor.

orada masum çocuklar öldü.

masum çocuklar öldü.

bugün.

TÜRKİYE'DE.

bak hoca ciddi ciddi insanı seviyor doğaya hayran olabilirsin sana anlatmak istediğim geçmişte masum çocuklar öldü 

örn:

http://onedio.com/haber/pkk-nin-kanli-saldirilari-391178

gelecektede olacak ama senin anlamadığın konu şu güzel hocam bunlar kobaniye oyun oynamaya gitmiyordu oradaki terör grubu Türkiyede halletti 

neden Türkiyede peki sen kalkıp kendi kendine mahkeme kurup ,yolları kesip kimlik sorgulayıp sonra Türkiyeye ateşkesin bozulduğunu haykıra haykıra söylersen ki bölgedeki Türkiyenin gücü ne kadar az çok tahmin edersin 

patlamadan sonrada kalkıp güvenlik güçleri nerede gibi oyun oynarsan olacağı budur,

orada patlayan bombanın bana göre 2 nedeni olabilir 1.sini yukarıda açıkladım 2.si bence pkk kendi kendine yaptı sırf ortalığı karıştırıp 

6-7 eylül olaylarında canice kafasına taşlarla öldürülen GENÇ gibi çoğunu almak olabilir 

yanlış taraftan bakıyorsun olaya ortadoğuya hemen yanıbaşımıza hiçbir sevgi pıtırçığı yada tatlısu solcusu kafasına göre geçemez 

oraya kadar gidip oyun oynamaları hiç beklenmez macere için hiç gidilmez gidenler ise gerçekten karacahildir 

daha nice gencler var bize haberlerde gösterilmeyenşehit olup sessiz sedasız giden kimi pkk yolunda kimi vatan namus yolunda 

sen istediğine üzülebilirsin fakat burada gencler derken lütfen derim şehitlerimize ardından halay çeken masum sivillere bu ülkeden gideceksiniz

diyen ve 1985 yılından beri şehit olan onca gençten daha genç çaresiz ve masum değillerdi ve onları şehit edenlere yardıma gidiyorsa açıkcası burada 

bunu savunmamalasın içim yanarken asla ve asla onları masum diye göstermemelisin herbiri kendi iradeleri ile gittiler aynelarab bölgesine hiçbiri 

3 aylık basit bozma eğitim alıp kura ile gitmedi hiçbiri herşey vatan için deyip hayatında gitmediği bölgede çarşıda silahsız kafasından hamile eşinin

yanında vurulmadı yada hiçbiri..... neyse uzar gider yazdıklarım benden bu kadar.

sevgilerle

hocam geçmişte öldü, gelecekte ölmesin diye zaten bunlar.

sizi de bu siteye anlayacabilecek kişilerden biriyimdir ama böyle kalleşçe bir terör eyleminde ölen çocuklara (bana göre çocuklar, normalde hepsi birer yetişkin tabii ki) üzülüyorum.

aynı fikirde olmasak da, orada o çocuklar kimseye kurşun sıkmıyor, düzenlenen bir etkinlik için oradalar.

sabır diliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

@spawm hocam boşa yazıyorsun. Yıllardır güneydoğuda kendi halkını öldüren PKK'yı destekleyenlerin  destekledikleri şey (bebek katili apo güney doğuda o kadar çok insan öldürdü ki) ne kadar mantıklı olabilir ki.

Kaldı ki PKK'ya lanet okumayan insanlar, burada bizlere ölmemizi istercesine beddualar eden insanlar, burada humanizm ayakları yapınca çok komik oluyor.

Ayrıca sadece politik açıdan özgürlük, insanlık, eşitlik isteyene lafımız yok. Ama bir yandan politika yapıp, bir yandan PKK yi desteklemenin, bir yandan barışçıl çözüm deyip, bir yandan memleketin insanını birbirine kırdırtıyorsan o tür gruplarda masumiyet felan aramam. Aynen HDP de aramadığım gibi. Adamların ağzından bir kere bile

evet evet bir kere bile "PKK'ya lanet olsun, silahlara lanet olsun! Demokratik çözüm sürecine evet!" lafı çıktı mı? HAYIR. O zaman sikerler aga böyle işi. Neyin masumluğundan bahsediyorsunuz amk. HDP'nin hümanistliği gibi kolpa hümanistlik yapıyor bizimkiler.

DrKill tarafından 20/Tem/15 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

yemişim bunlara insan diyenlere bildiğin terörist işte  

sokayım onun tezine...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

En boktan holywood filmlerinde bile geçen bir laf var, "bir ülkenin teröristi başka bir ülkenin kahramanıdır ", ben bu insanları tanımadığım için pek üzülmedim hatta patlamayı sinema sahnesi gibi izledim. Şucu bucu demeden önce medyanın yaftalama konusunda ününü bir gözden geçirmek lazım, geziye gidenler neciydi neler olmadılar ki medya ve devlet gözünde.

etrafta yerleşim gördüm, siz parkta olmuş diyorsunuz, türkiyede oluyor. Beni bu ayrıntı üzer. İstiklalde yürürken çocuğunla birlikte acaba şimdi bomba patlarda ölürmüyüzü düşünmek üzer.

Siz taraf olun kaynak koruma iç güdünüz temelli maymunca milliyetçiliğinizle. Hatta bir örnek düşünelim,

Diyelim Kürdistan kuruldu, içinde az sayıda Türk milliyetçisi de yaşıyor. Eylem yaptılar birkaç kürt öğretmen öldürdüler. Destekler misiniz? Evet. Bu kafa yapısıyla onlar dediklerinizin yaptıklarını yaparsınız. Siz faşist türksünüz, onlar faşist kürt. Aynı boku lacivertisiniz yani.

o yüzden üzülmüyorum artık. Sadece bahsettiğim korkuyla yaşanmaz, masum insan bakkala giderken bile ölmekten veya tutuklanmaktan korkuyorsa yaşanmaz orada. Siz ölürsünüz başkaları yaşar. Sonunda hep para kazanır. En azından sizin dünyanızda.

PKK'lı ölüyor. Mehmetçik ölüyor. Bdpli milletvekili ölüyor mu? Mhpli milletvekili ölüyor mu? Onlar işine bakıyor, ayrılıkçı konuşuyor ama paraya hizmet ediyorlar. Yeri geliyor para için güçlerini birleştiriyorlar. Geçen sene MHPden aday olan adam seneye bdp den olabiliyor. Olan kime oluyor? İdealist yardımsever öğretmene doktora oluyor.

Siyasetin bir anlamı yok arkadaşlar. Aptal sakinleştime veya kızdırma aracı, görünüşe göre işe yarıyorda. 

Toplam Hit: 12541 Toplam Mesaj: 119
bomba patlama şanlıurfa urfa