folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Ay el araba gitmek için toplananları sevdiklerinin yanına göndermişler işte:) 

Olmayan Insanligini sikeyim .

Sıranı bekle ben bi sikip çıkıcam hocam ;) 

Türkiye Cumhuriyetini sikmeye çalışan bir grub terör örgütü yandaşının ölmesi üzerine niye ağlıyalım amk? Sizde mi mlkpyi destekliyorsunuz beyler bayanlar?

Silah bırakmayan ve insan öldüren bir terör örgütünü destekleyen, insan ölmesini destekleyen bir grubun arkasından niye ağlayalım?

DrKill tarafından 20/Tem/15 13:51 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

eger pkk ve yandaşlarıysa (gün gelecek ben onlarla bu vatan için karşı karşıya gelicem şimdiden ölmeleri işime yarar )iyi olmuş degillerse, yazık oluş allah rahmet eylesin.

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Terörün yönü yoktur. Anlamadılar gitti. Yarattığın terör örgütü adı üzerinde terör yapacak. Zamanında taliban ne olduysa bu da aynı şey. Döner dolaşır, işine gelmediği anda seni vurur.

Yaratmayacaksın arkadaş...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Ay el araba gitmek için toplananları sevdiklerinin yanına göndermişler işte:) 

Olmayan Insanligini sikeyim .

Sıranı bekle ben bi sikip çıkıcam hocam ;) 

Türk milletini sikmeye çalışan bir grubun ölmesi üzerine niye ağlıyalım amk? Sizde mi mlkpyi destekliyorsunuz beyler bayanlar?

muhtemelen ben yazana kadar mlkpli olduklarını bile bilmiyorlardı araştırmadan saydırıyorlar işte şimdide erkekliğe bok sürmemek için savunmaya devam ederler...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Laflarınızı bilin öyle konuşun bunların terörist / gruba üye olduklarını bilmiyordum. Normal sıradan vatandaş olduğunu biliyordum. Kaldı ki bir topluluğa yada teröre bağlantılı bir grubu nasıl bir arada yakalayıp patlatabiliyorlar bombayı ki ? yani buda bi muallak

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yok efendim gezinin çocukları kobaniyle dayanışıyormuş, siktirin ordan götoşlar, BDP nemalanacağını anlamadan geziden uzak durdu, onlar geldiğinde gezinin çocukları artık gezide değildi piç şerefsiz etnik ırkçı ibneler... Çok güzel olmuş, daha fazlasının ölüm haberini alırız inşallah. Bol bol pkk militanı, işid militanı, zararlı ne varsa yokolsun gitsin inşallah.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben de bu humanist takılanları anlamıyorum, iki gün sonra g.tünüzde bomba patlattıklarında da bakalım böyle takılabilecek misiniz..

Canımıza kasteden, askerlerimizi öldüren, öğretmenlerimizi dağa kaçıran, vatan toprağına göz diken, otobüse molotof atıp canlı canlı insanlarımızı yakan teröristlere ağlamamak mı garibinize gidiyor humanist geçinen arkadaşlar ?

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pizot
    pizot's avatar
    Erkek

eğer insanlık o kadar şehidimizi ezip geçmek ve onları şehid edenlerin yardakçılarının ölümüne üzülmekse insan değilim amk.

Veleye...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Dünyadan 10 tane daha terörist pkk köpeği eksilmiş. üzülmemizi mi bekliyorsunuz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Laflarınızı bilin öyle konuşun bunların terörist / gruba üye olduklarını bilmiyordum. Normal sıradan vatandaş olduğunu biliyordum. Kaldı ki bir topluluğa yada teröre bağlantılı bir grubu nasıl bir arada yakalayıp patlatabiliyorlar bombayı ki ? yani buda bi muallak

şöle bişey var ama cevap olurmu bilemedim

http://www.ensonhaber.com/kobaniye-gidecek-genclere-urfada-saldiri-2015-07-20.html

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 12550 Toplam Mesaj: 119
bomba patlama şanlıurfa urfa