folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

Şanlıurfa'da Patlama Oldu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Gahahaha orgazm oldum amk

videoyu indirip yandex falan atarmısn beceremedim . arşive alim.

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

patlamadan 2-3 saat önce çekilmiş.

ölen herkese Allah'tan rahmet, yakınlarına da "kimliğe bakmadan / kimliği yırtarak" baş sağlığı diliyorum.

bu olayın sorumlularına ve yorumlarken "ama efendim" diyerek insanlıklarını susturanlara olanlara da şu bedduayı hatırlatıyorum:

allah sizi sürüm sürüm süründürsün! yetmiş yerde yetmiş türlü belaya tuş olasınız da can verip kurtulamayasınız! hepinizin yedi ceddine lanet olsun! gözünüzün elifi sönsün! ocağınız tütmez olsun! ömrünüz ahla vahla geçsin! kolunuz çolak başınız kabak olsun! allah size bilenmez dertler versin! can evinize kurşun rastlasın! zındanlarda leşiniz kalsın! tuttuğunuz oruç boşa gitsin! kenlı kefenleriniz elime geçsin! bre zalimler! (amat, ihsan oktay anar, sf'nı bilemedim)

:/

Ahah olaya gel. Adam ölenler arkasından ağlamadık diye beddua ediyor. PKK ve mlkp gibi örgütler hakkındada aynı bedduaları ediyor musun çok merak ettim.

Maden Terör örgütünü destekliyorsun niye homoseksüel gibi beddua ederek kıvırı kıvıra belirtmeye çalışıyorsun diyeceğim ama HOMO olduğunu bariz bir şekilde profiline yazmışsın zaten o yüzden bu soruyu sormayacağım.

hocam gülüp geçiyorum yazdıklarınıza. 

sevgilerle..

ek: yazmadan duramadım, terörü destekleyen biri varsa bu olayı müstehak gören, ölenler bizden değilmiş diyenlerdir. 

RockZs tarafından 20/Tem/15 14:20 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ölenlerin terör örgütü destekcisi olması sebebiyle hiç üzülmedim desem dogru olur.. Bizim askerlerimiz ölürken onlar üzüldü mü ?

Hdp geziciler diyip duruyor yahu bende gezi olaylarında ordaydım hatta burdan bir çok kişiyle birlikte ama ben asla hdp yandaşı yada herhangi bir siyasi parti için gitmedim.

Gezi olayları ilk 3 günden sonra el değiştirdi anlamını yitirdi...

Ölenlerin sayısı artarmı bilmem ama çokta umrumda olmazlar...

Bu olaya farklı açıdan bakarsak ülkemizde buna benzer saldırılar artabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ölenler pkk destekçisi ise bu olaya üzülmem mümkün değil.

Lakin sevinmem de mümkün değil.

Bu ülkede terör destekçilerine bombalı eğlem yapılmadı daha önce.

Bomba terör destekçilerin değil, hep masum isnanların üstünde patlamıştır.

Kim, neden bu pkk destekçilerini havaya uçurdu böyle ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Terörist ile teröre destek veren bir adam arasında fark göremiyorum,

Unuttuysanız mavi çarşıyı hatırlatayım, yakılan belediye otobüsünde can veren vatandaşımızı hatırlatayım, tezkeresini almış silahsız 33 insanın kafalarına kurşun sıkılmak suretiyle nasıl öldürülüp hayvan leşi gibi yol kenarına atıldığını hatırlatayım, öğretmenlik yapmak için doğuya gidip de kalaşnikofla taranarak öldürülen kemal sert'i, hüseyin yavuz'u halis şişman'ı, fatih tekin'i, abdullah kara'yı, elif livan'ı ve daha onlarca şehit öğretmeni hatırlatayım.

İki terörist grup birbirini kırıyorsa sadece mutlu olurum, üzülmem mi gerekiyor inanın zerre üzülmüyorum; çünkü bu insan görünümlü cellatlar ellerine silahı geçirdiklerinde öldürüyorlar. O gün kendilerini güvende hissedip piknik yapmalarına falan takılmayın siz; şimdi ortam müsait rahat rahat geziniyorlar aynı adamı gece elinde ak47 ile görsen hiç bir sempatin kalmaz.

Onların da anası var onların da babası var diyenler olacaktır, basit: senin anan ağlayacağına onun anası ağlasın. Bazı insanlar iyi ailelerde doğru yerlerde dünyaya gelir bunların sadece yolu izlemesi gerekir, bazı insanlar o kadar şanslı değildir yolu kendilerinin bulmaları mücadele etmeleri gerekir; pek çok doğulu arkadaşın işin özünü kavradığını ekmeğinin peşine düştüğünü ve iyi bir yurttaş haline geldiğini görürken bunlardan farklı olarak yine pek çoğunun teröre destek verdiğini etnik bir ırkçı yapıya büründüğünü silahlı mücadeleye destek verdiğini devleti düşman bellediğini görüyoruz.

Devleti düşman belleyeni, kendi gibi olmayanı öldürmeyi planlayanı ve bunu eyleme dökeni bağrımıza mı basacağız. Tayyipçiler eveet diyebilir, kusura bakmayın biz o kadar salak değiliz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

yüklüyorum hocam şimdi.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

ölen herkese Allah'tan rahmet, yakınlarına da "kimliğe bakmadan / kimliği yırtarak" baş sağlığı diliyorum.

bu olayın sorumlularına ve yorumlarken "ama efendim" diyerek insanlıklarını susturanlara olanlara da şu bedduayı hatırlatıyorum:

allah sizi sürüm sürüm süründürsün! yetmiş yerde yetmiş türlü belaya tuş olasınız da can verip kurtulamayasınız! hepinizin yedi ceddine lanet olsun! gözünüzün elifi sönsün! ocağınız tütmez olsun! ömrünüz ahla vahla geçsin! kolunuz çolak başınız kabak olsun! allah size bilenmez dertler versin! can evinize kurşun rastlasın! zındanlarda leşiniz kalsın! tuttuğunuz oruç boşa gitsin! kenlı kefenleriniz elime geçsin! bre zalimler! (amat, ihsan oktay anar, sf'nı bilemedim)

Ahah olaya gel. Adam ölenler arkasından ağlamadık diye beddua ediyor. PKK ve mlkp gibi örgütler hakkındada aynı bedduaları ediyor musun çok merak ettim.

Maden Terör örgütünü destekliyorsun niye homoseksüel gibi beddua ederek kıvırı kıvıra belirtmeye çalışıyorsun diyeceğim ama HOMO olduğunu bariz bir şekilde profiline yazmışsın zaten o yüzden bu soruyu sormayacağım.

sevgilerle..

ek: yazmadan duramadım, terörü destekleyen biri varsa bu olayı müstehak gören, ölenler bizden değilmiş diyenlerdir. 

Bir gün anan, baban veya kardeşini birisi öldürürse (ki ben senin gibi onursuz bir şekilde beddua etmeyeceğim. Umarım ölmezler.)

İşte o birisi öldüğünde arkalarından ağlar ve rahmet okursun değil mi?Hatta arkalarından yasin-i şerif bile okursun.

Terör örgütünü desteklediğinizi belli etmemek için "Hümanstim la ben" diye ayak yapmayın. Çok komik görünüyorsunuz.

DrKill tarafından 20/Tem/15 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

çok kapsamlı bi bomba olmadığı belli.. el yapımı falan..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

sevgilerle..

Bir gün anan, baban veya kardeşini birisi öldürürse (ki ben senin gibi onursuz bir şekilde beddua etmeyeceğim. Umarım ölmezler.)

İşte o birisi öldüğünde arkalarından ağlar ve rahmet okursun değil mi? Zuhahaha. İşte ben bu saçma sapan savunmaya gülerim arkadaş.

yorum olsun diye yorum yapmanın, polemiğe girmenin gereği yok. bu saldırı kime yapılırsa yapılsın kınarım, bugün başkasına yarın sana. hepimizin kötü'nün karşısında duruş sergilemesi gerekmiyor elbette ama terörü desteklemeyelim. bu olaya destek veren, sevinen herkes unutmamalıdır ki aslında bir terör eylemini desteklemektedirler. terör eylemlerinde ölenlerin kimliğine bakılmaz, terör tanımı devlet tarafından yapılır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

https://yadi.sk/i/DLiELocghy4qY buyur hocam

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
Toplam Hit: 12551 Toplam Mesaj: 119
bomba patlama şanlıurfa urfa