folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık - Ortaklık E-Ticaret Girişimi

Satılık - Ortaklık E-Ticaret Girişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    _DevLop_ bunu yazdı

Merhabalar,

Konuyu takip edip anlamaya çalışıyorum. Bu tip sistemlere çok uzağım, fakat eşim ve yakın bir dostumun eşi iş kurmak istiyorlar. Böyle bir şey düşünebilir miyiz ? Boş vakitleri çok...

Açıkcası bir iş kurup başında durmak istiyorlar olay bundan ibaret. Bilgilendirebilirsen sevinirim. İnşallah senin ya da projeyi almak isteyenler için hayırlı ve kazançlı olur. Bol şans..

Mesaj attım hocam

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

şikayet var da şikayetleri sen mi sildirdin hocam ? bide fiyat ve ortaklık olayındaki düşünceni p.m ie yollarmısın ? Satış ne kadar, ortaklık ne kadar gibi

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Hocam bi pm de ben alabilir miyim Şartların nedir Ortaklık için nasıl olur düşüneyim

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

şikayet var da şikayetleri sen mi sildirdin hocam ? bide fiyat ve ortaklık olayındaki düşünceni p.m ie yollarmısın ? Satış ne kadar, ortaklık ne kadar gibi

Yok hocam ben sildirmedim ama şirketin el değiştirmesiyle alakalı bir durum olabilir mi?

Oraya en son bakmayı düşünüyordum.

Pm attım

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Site pazartesiye kadar 1'i ortaklık 1'i satış olmak üzere rezerve edilmiştir. Ortaklık önceliklidir.

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Mesajla ulaşamıyorum sattın mı beni ararmısın

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı

Normal olmayanlar eklesin. :) yazıyosun arıyorum dönmüyorsun sadece konulara yazılan mesajlara mı bakıyosun :D gel sabah kahvaltıya. Müptezellerden çektiğim kadar hiçkimseden çekmedim

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    holederma bunu yazdı

Normal olmayanlar eklesin. :) yazıyosun arıyorum dönmüyorsun sadece konulara yazılan mesajlara mı bakıyosun :D gel sabah kahvaltıya. Müptezellerden çektiğim kadar hiçkimseden çekmedim

Aslında bu akşam gelecektimde soğukta götüm yemedi :)Sabah muhtarlıkta işim var ondan sonra geliyim yada sen gel muhtarı beraber öldürelim 

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Mevzuyu tam anlamamış olabilirim affola. 

Maddi olarak yeterli yatırım olsa detay konuşabilirdik hatta. Gerçi maddi kısım ve İstanbul haricinde diğerleri tam gibi 😄 Neyse

şimdi hocam eğer ki zaten organik hitle satışın varsa neden bir ay bu şekil satış yapıp elde edilen kar işe eksiklerini yapmıyorsun. 

Organik hitle bile satışın iyi anladığım kadarıyla. Boşta bekletil marka değeri kaybedeceğine başlamama sebebini anlamadım. Ya da başladında ben mi anlamadım. 

Ben mesela uzun zamandır eticaretle ilgileniyorum ama eksikler nedeniyle sadece ilgileniyorum acele etmeden. Şuan hali hazırda satılacak ürünler va proje ufaktan hazır. Vergi levhasında düzenleme yapıp ufak bir reklam yatırımı ile başlamam gerek sadece ama bekliyorum. Ocak ayında tahminen inşallah. Peki sen beden bekliyorsun?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Mevzuyu tam anlamamış olabilirim affola. 

Maddi olarak yeterli yatırım olsa detay konuşabilirdik hatta. Gerçi maddi kısım ve İstanbul haricinde diğerleri tam gibi 😄 Neyse

şimdi hocam eğer ki zaten organik hitle satışın varsa neden bir ay bu şekil satış yapıp elde edilen kar işe eksiklerini yapmıyorsun. 

Organik hitle bile satışın iyi anladığım kadarıyla. Boşta bekletil marka değeri kaybedeceğine başlamama sebebini anlamadım. Ya da başladında ben mi anlamadım. 

Ben mesela uzun zamandır eticaretle ilgileniyorum ama eksikler nedeniyle sadece ilgileniyorum acele etmeden. Şuan hali hazırda satılacak ürünler va proje ufaktan hazır. Vergi levhasında düzenleme yapıp ufak bir reklam yatırımı ile başlamam gerek sadece ama bekliyorum. Ocak ayında tahminen inşallah. Peki sen beden bekliyorsun?

Hocam tedarikçi konturlu çalışıyordu ve marka tescil bende değildi. kargo anlaşması yoktu. yani anlayacağın ben sadece siteyi almıştım. ne ürün tedarik edebiliyordum nede satış çıkartabiliyordum

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 9785 Toplam Mesaj: 77
eticaret