folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    program yazamdık arkadaşım nedenmi bilgimiz yok belki azda olsa var ama brirazda sizler destek cıksanız iyi olacak..ama nerdeeee denyodan başka program yok sitede digerlerini salla gitsin tam oda güzle amam daha yeni şeyler lqzım diger sitelere bok atıyoruz ama onlara bakıyoruz adamlar bşey ler yapıyor msn konusuna gelince onuda şstemiyoruz destek olun bize bişeyler ögretin yeterli iyi coder ler  var ama bize faydası nerde hani bi bilgi bişey varmı sülese hiç bişey yok tgahribatı seviyorum ama lak alk  forumu ve bebe forumu olmaya başladı adminlere duyrulur 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Dikkat edersen ismimiz Tahribat Hack Team Programmer Group olarak belirlenmişti.O yüzden mynet yapmak biraz alakasız kaçıyor değil mi? He evet olmadı öyle birşey başımızı önümüze eğer başka bir adres alırız.Adresi sadece grup için istemiştim,veriliyorsa bana verilmesin herkese verilsin ama bana verilmesin böylece için rahat eder.Onları yazacağına grubumuza katılmayı denesene.Şuan güzel bir msn adresi arıyoruz.Kullandığımızdan farklı olmalı ki karışmasın işler.Sadece o msnde grup üyeleri olacak

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mcyargic bu daha öncede açıklandı tahribat.com hiç bi zaman sadece hack sitesi olmadı her telden geyik ten aşka yazılımdan donanıma herşey oldu... ama tabiki domain ve içeriğe bakılırsa hack sitesi. ama bu gün her hack sitesinde bebe dolu tahribata yüzlerce binlerce bebe girdi çıkarken bebe deildi... en salağını dahi adam etti yeterki sorsun araştırsın yürümeyi bilmeden koşmaya kalkmasın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:

mcyargic bu daha öncede açıklandı tahribat.com hiç bi zaman sadece hack sitesi olmadı her telden geyik ten aşka yazılımdan donanıma herşey oldu... ama tabiki domain ve içeriğe bakılırsa hack sitesi. ama bu gün her hack sitesinde bebe dolu tahribata yüzlerce binlerce bebe girdi çıkarken bebe deildi... en salağını dahi adam etti yeterki sorsun araştırsın yürümeyi bilmeden koşmaya kalkmasın.

hoja bunu bende ve de herkesde biliyor sadece hack sitesi olmadıgnı ama bu site aunutmaki bi hack sitesi va daha fazla şey bekliyoruz sadece denyo ile olmuyor bu işler nerde bi keylogger nerde bi trojan holyonenin elinde vardır mutlaka güzel prgramşlar amam sadece denyo vermeme nedeninide tahmin ediyorum avler tanırd diye hoja bebeler copk var amam ben geldigimden beri cok az kişi adam oldu 1-2 kişi dahası yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

son zamanlarda tahribatın paylaşımdan uzaklaşması ve açılan topiclerin cevapları dahil %75 inin geyik muhabbeti kavramına kaçmasının ardından böle güzel bir fikir bence uygulamaya geçse fena olmaz...

ertan güzel bir noktaya değindi; tahribat üyelerinin adminlerinden fazla katkısı bulunuyor bazen. oysaki biz adminlerden destek bekliyoruz. ne biliyim bir siteyi hackliyorsunuz sadece  ismini linkini zone kaydını vermekten başka bişi yapmıyorsunuz, sonrada bir üye çıkıp bana site hacklemeyi öğret deyince şamata başlıyor. biz sizden bilgilerinizi istiyoruz, paylaşım istiyoruz. teşekkürler.

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    osmansan bunu yazdı:

son zamanlarda tahribatın paylaşımdan uzaklaşması ve açılan topiclerin cevapları dahil %75 inin geyik muhabbeti kavramına kaçmasının ardından böle güzel bir fikir bence uygulamaya geçse fena olmaz...

ertan güzel bir noktaya değindi; tahribat üyelerinin adminlerinden fazla katkısı bulunuyor bazen. oysaki biz adminlerden destek bekliyoruz. ne biliyim bir siteyi hackliyorsunuz sadece  ismini linkini zone kaydını vermekten başka bişi yapmıyorsunuz, sonrada bir üye çıkıp bana site hacklemeyi öğret deyince şamata başlıyor. biz sizden bilgilerinizi istiyoruz, paylaşım istiyoruz. teşekkürler.

ayne katılıyorum sizden sadece bilgilerinizi istiyoruzz paylaşın bizimlee....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

birlik beraberlik olduktan , geyik grup OLMADIKTAN sonra yardım etmeye açığım

Software Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kaans bunu yazdı:

işte hoja bizde bunu istiyoruzz  başka bişey istemiyoruz tamam geyik olmayacak degil yeri geldimi geyikde olacak ama en büyük zamnı bilgiye ayırmamaız lazım destegin için sagol
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    kaans bunu yazdı:

Hocam amaç zaten yapıcı olmak geyikle işimiz olsaydı tahribatta yapardık :))

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar güzel bi konuya değinmişsiniz arkadaşlar eğer bu proje gerçekleşirse bende katılmak isterim az birşey delphi bilgim var gün geçtikçede artıyor :) Donanım falan bilgim iyidir

Böyle bir şeyin olması bütün herkes için iyi olacaktır. Anlaşılan O ki herkes birşeyler öğrenmek istiyor bende dahil adminlerde destek olması lazım ki bizde yawaş yawaş bunları öğrenelim Şimdilik aklıma gelen bunlar.

Saygılarımla..

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
Toplam Hit: 6638 Toplam Mesaj: 54