folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

Sebil Programcılık Gurubu ======> Başvuru İçin Giriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    edicoo bunu yazdı:

McyargiC bunu yazdı:

edicoo bunu yazdı:

Dostlar bence Ertan arkadaşımız güzel düşünmüş,böyle bir grubun oluşturulması herkes için faydalı olur..
    Grubun adının Tahribat Group olması gerekmez,zaten bu sitenin bir grubu var değil mi ? (HolyOne,ir2,Rene v.s )
    Müridler kendi aralarında bir grup oluştursunlar,beraber çalışıp geliştirsinler,hem eğitici olur hem de millet faydalanır :)
    Ya da alternatif olarak forumda sadece belli üyelerin katılacağı bir bölüm oluşturulsun,oy birliğiyle belirlensin...Bence bunu da düşünün...
    Seneye ben de katılırım,programlama adına fazla bir bilgim yok şu an :)

valla onların guruplarıda varmı bilmiyorum,...

Hocam sonuçta Tahribat deyince Holy,ir,rene v.s geliyor benim aklıma...Adminler sonuçta bir group değil mi,Tahribat Adminleri :)
    Kurulacak grubun adının Tahribat Group olması bana biraz gereksiz geliyor ama fikir güzel...

hoja benimde aklıma onlar geliyor ama acaba bi siteyi hacklerken bberabermi yapıyorlar yok sa 2 kişi yapıp digerleririn adlarınımı yazıyorlar....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam isminin tahribat olması gerekmez.Çok istiyorlarsa kullanmayız.Ama bizim tahribat üyesi olduğumuz bilinsin diye böyle düşündük.Son karar bence Holyone ın. Biz tahribat için yapıyoruz herşeyi,kimse başka anlamlar çıkarmasın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    helal ertan cok guzel dusundun tahribat eyer olamzsa :) normal kurariz kendi aramizda bende yeni basladim fazla bilmiyorum ama isinize yararim :) yapalim benim mail var sende :) ama cok guzel dusundun :) helal olsun

null
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Hocam isminin tahribat olması gerekmez.Çok istiyorlarsa kullanmayız.Ama bizim tahribat üyesi olduğumuz bilinsin diye böyle düşündük.Son karar bence Holyone ın. Biz tahribat için yapıyoruz herşeyi,kimse başka anlamlar çıkarmasın

Hocam kimsenin başka bir anlam çıkardığı yok,son karar tabi ki Holyone'nin ama isminin Tahribat olması çokta önemli değil önemli olan grubun yapacağı icraatler...Fikrin güzel başarılı olursa ne mutlu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ihşallah hojalar ama hoyonenin bi  baktıgı bile yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek

wash wash wash.. neler olmus neler bitmis:)   neysem gectim bilgisayarin basina yine..

yaff herkes birsey diyorda.. coder lar nerde:)  ben orta derecede c ,c++(bizim ödevler hep unix-linux üzerineydi ama) , java(platform bagimsizligi,javanin güzelligi iste, her yerde calisir) bilirim..

neysem birseyler yapacaksaniz haberimiz olsun..

hadi kolay gele..

Was mich nicht umbringt,macht mich stärker! Nietzsche
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocam birşeyler yapacağız ama ilgilenen bir admin bekliyoruz.nickim yok tan başka kimse bakmadı.Ir2,holyone,rene,tagext... yok ki kardeşim

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek

ben de programlama konusunda biraz bilgi sahibiyim yeni bişiler yapmak için elbette sizinle çalışmak isterim eğer admin arkadaşlar içinde bir sakıncası yoksa başlayalım derim teşekkürler mail adresim : cruel_storm1987@hotmail.com

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Öncelikle daha önce böyle bir girişim oldu fakat başarılı olamadı.

Program yazmak o kadar kolay bir iş değil. Planlamak uğraşmak vakit ayırmak lazım. hello world yazmak program yazmak deildir.
    holynin ir'in benim işimiz gücümüz var bunlarla uğraşamayız ama siz başlarsanız gereken yerde yardımımızı yaparız.
    hele bir başlayın siz

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek

ben de programlama konusunda biraz bilgi sahibiyim yeni bişiler yapmak için elbette sizinle çalışmak isterim eğer admin arkadaşlar içinde bir sakıncası yoksa başlayalım derim teşekkürler mail adresim : cruel_storm1987@hotmail.com bu konuda

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
Toplam Hit: 6626 Toplam Mesaj: 54