folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Seçsis Sitemine Saldırı

Seçsis Sitemine Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

ara iyice kapanıyor beyler mansur alabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Ankara çalmazlarsa CHP aldı beyler ankarayı

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

neyse beyler şu videoya bir bakın: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126907/bir-referandum-ornegi-melih-gokcek-ve-demokrasi

Daha sonra melih gökçeki tartışın hayırlı geceler...

sonda ki amca fena:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

En çok istediğim mansurun ankarayı alması, İstanbul veya türkiye mikimde değil, Melih gitsin yeter

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

ankarada fark hızla eriyo siktirip gidecek heralde melih,bi daha da gelemez zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

o değilde fox un sitesini bile sikmisler heralde cihan dan haber veriyo diye girilmiyor amk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    plA bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

neyse beyler şu videoya bir bakın: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126907/bir-referandum-ornegi-melih-gokcek-ve-demokrasi

70 yaş üzerine oy kullanma yasağı getirilmeli aga en temizi bu bizim geleceğimizle oynuyorlar resmen^^

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

70 yaş üzerine oy kullanma yasağı getirilmeli aga en temizi bu bizim geleceğimizle oynuyorlar resmen^^

usta bende 18 yaş üstü+iq testi olması gerektiğini düşünüyorum ama şu da var oylarda kesinlikle çalma-oynama var.Ankarayı takip ediyorum diğer çoğu yerdede öyle ilk sonuçlarda mühtiş bi oran AKP de ondan sonra hızlı bi düşüş.bu normal mi amk her seçimde aynısı.bu tesadüf mü amk?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

istanbulda kesinlikle birşeyler yapıldı. benim bildiğim ilk sonuçlar kesinlikle büyük miktarda oynamaz. istanbulda başabaş mücadeleden %7lik bi farka çıkamaz mümkün değil.

ankaradaki fark 2k kadar kaldı. çoğu açılmamış sandığın chpnin fark attığı yerler olduğunu ve 200k kadar daha oy sayılacağını göz önünde bulundurursak chp kesinlikle alacak ankarayı. 

fakat ordaki insanlardan sürekli olaylar çıktığına dait bildirimler geliyor. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

istanbulda kesinlikle birşeyler yapıldı. benim bildiğim ilk sonuçlar kesinlikle büyük miktarda oynamaz. istanbulda başabaş mücadeleden %7lik bi farka çıkamaz mümkün değil.

ankaradaki fark 2k kadar kaldı. çoğu açılmamış sandığın chpnin fark attığı yerler olduğunu ve 200k kadar daha oy sayılacağını göz önünde bulundurursak chp kesinlikle alacak ankarayı. 

fakat ordaki insanlardan sürekli olaylar çıktığına dait bildirimler geliyor. 

BB'den az önce gelen talimat 'İstanbul ve Ankara'yı ne olursa olsun alın'. Silahlı çatışma dahil her yola başvuracaklar. Teyakkuzda olunmalı

Toplam Hit: 8676 Toplam Mesaj: 88