folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Seçsis Sitemine Saldırı

Seçsis Sitemine Saldırı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Andrei bunu yazdı

hay kecisini sikeydim arkadas olaya bak ya

Yaptık o işi.

Biz çöpte yırtık pusula görüp tutanak dedikten sonra polis çağırıp kapıları kilitleyen başkan mı istersin, polisten önce havaifişeklerle gelen hülolar mı, kavga çıkınca elektrik kesintisi mi, elektrik kesildiğini duyup okula yığılan halkla beraber havaifişekleri höloların en uygun yerlerine monte etmek mi..

izzmarit tarafından 31/Mar/14 07:27 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

Bu cihan haber ajansının yaptığı olaylar var ya he işte onların anladınız siz. Bu son 3-4 sandıkta mansura oy çıkmadı diyorsunuz ya işte onu cihan dedi yerseniz. Ayrıca hani bu mansurun oyları artarken inandığınız yer var ya orası da cihandı ve hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o sırada melihe 2k oy çıkıp mansura 12k oy çıkarken diğer hiç bir adayın oy sayısı değişmiyordu. Sonra arada mansurun oyunu geri çekiyolardı 1k filan. Hani bunu yapan cihan haber ajansıydı hatırlatırım hani şu samanyolu tvde chp çankayadaki oylarda hırsızlık olacağını hile olacağını iddia ediyor diye haber yapan samanyolu tvyle çalışan cihan. Peki bu sırada açtıkları sandık sayısı neydi %97, hani o sırada anadolu haber ajansı henüz %70di fakat sürekli açılan sandık oranı artıyordu ve her adayın da oyları güncelleniyordu. Yavaş yavaş arttı açılan sandık ve o sırada bütün adayların oyları da arttı öyle tıkanıp zart diye bi artma olmadı hiç cihandaki gibi. Peki şimdi size şunu söylesem, daha en başında melih gökçek cihan haber ajansını ciddiye almayın manipüle edecekler Türk milletini özellikle uyarıyorum diye en başta söyledi. Milleti sokağa dökecekler hile yapıldı bakın bunlar hile yaptı diyerek demişti. Sonuç olarak babamın oğlu değil Melih gökçek ama akıl var mantık var koskoca Halk tv cihan'ın verilerine inanıyor anadolunun'kine değil ve mansuru başkan ilan edip havai fişek patlatıyor daha sonra 20 bin geriye düşünce hile yapıldı diyor. Neyse boşverin en iyisi mi yaklaşık bi ay da bunun için etrafı yakıp döksünler şu arkadaşlar hile yapıldı diye. 

yani bi hırsız bi eve girmeden önce o ev soyulacak suçu bana atacaklar dese, sonrada o evi soysa o suçsuz yani öyle mi :D :D

valla hocam sabah oy verdim, akşam 5-6 sonucun fotoğrafını çektim kapıya astıkları gecede onların 3üne baktım netten (bi tanesi oy kullandığımdı), o 3 sandıktan 2 sinde mansurda olması gereken oylar yoktu :) sandık başına 30-40 oy kırpmışlardı. Ki burası akp li bi semt te değil, burda bu kadar çalmışlarsa var gerisini sen düşün. akp li de değilim chp li de değilim onuda belirteyimde. Bi sonuç çıkacağından değil ama yarın öğleden sonra felan dilekçemi yazar yskya veririm, bi b.ka yaramayacağını bile bile :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

bu millet öküz bir millet

olayın vehametini göremiyor

suriyede belirsizlik var

amerika türkiyeyi suriyeye sokup götü başı dağıttıracak

kürdistanı kurduracak (urfayı bdp almaması hikaye kro halk kro halktır)

sonra ne olur bilinmez

yani hristiyanlar yahudiler akpnin kara kaşına kara gözüne iktidarda tutmuyor

bunlar hesap kitap işi cahiller anlayamaz

ama bölünsün ülke daha iyi

şahsen ben isterim THE UNITED STATES OF TURKEY olsun güzel olur

eyaletteki kanunları beğenmeyenlerde istediği devlete taşınır

ne güzel demi

işte bu ya bu biz buyuz

tayyipe şirkmi koşuyon dinsiz :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

valla pek siyasete kafam basmaz ama görünen şuki Cih-an haber ajansına pis dalacaklar bi kaç güne onun sinyalleri geliyor.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

Bu cihan haber ajansının yaptığı olaylar var ya he işte onların anladınız siz. Bu son 3-4 sandıkta mansura oy çıkmadı diyorsunuz ya işte onu cihan dedi yerseniz. Ayrıca hani bu mansurun oyları artarken inandığınız yer var ya orası da cihandı ve hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o sırada melihe 2k oy çıkıp mansura 12k oy çıkarken diğer hiç bir adayın oy sayısı değişmiyordu. Sonra arada mansurun oyunu geri çekiyolardı 1k filan. Hani bunu yapan cihan haber ajansıydı hatırlatırım hani şu samanyolu tvde chp çankayadaki oylarda hırsızlık olacağını hile olacağını iddia ediyor diye haber yapan samanyolu tvyle çalışan cihan. Peki bu sırada açtıkları sandık sayısı neydi %97, hani o sırada anadolu haber ajansı henüz %70di fakat sürekli açılan sandık oranı artıyordu ve her adayın da oyları güncelleniyordu. Yavaş yavaş arttı açılan sandık ve o sırada bütün adayların oyları da arttı öyle tıkanıp zart diye bi artma olmadı hiç cihandaki gibi. Peki şimdi size şunu söylesem, daha en başında melih gökçek cihan haber ajansını ciddiye almayın manipüle edecekler Türk milletini özellikle uyarıyorum diye en başta söyledi. Milleti sokağa dökecekler hile yapıldı bakın bunlar hile yaptı diyerek demişti. Sonuç olarak babamın oğlu değil Melih gökçek ama akıl var mantık var koskoca Halk tv cihan'ın verilerine inanıyor anadolunun'kine değil ve mansuru başkan ilan edip havai fişek patlatıyor daha sonra 20 bin geriye düşünce hile yapıldı diyor. Neyse boşverin en iyisi mi yaklaşık bi ay da bunun için etrafı yakıp döksünler şu arkadaşlar hile yapıldı diye. 

yani bi hırsız bi eve girmeden önce o ev soyulacak suçu bana atacaklar dese, sonrada o evi soysa o suçsuz yani öyle mi :D :D

valla hocam sabah oy verdim, akşam 5-6 sonucun fotoğrafını çektim kapıya astıkları gecede onların 3üne baktım netten (bi tanesi oy kullandığımdı), o 3 sandıktan 2 sinde mansurda olması gereken oylar yoktu :) sandık başına 30-40 oy kırpmışlardı. Ki burası akp li bi semt te değil, burda bu kadar çalmışlarsa var gerisini sen düşün. akp li de değilim chp li de değilim onuda belirteyimde. Bi sonuç çıkacağından değil ama yarın öğleden sonra felan dilekçemi yazar yskya veririm, bi b.ka yaramayacağını bile bile :D

Cektigin resimleri pmleyebilir misin hocam merak ettim.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

https://sonuc.ysk.gov.tr   ulasilamiyor.Komple.fişi cekmisler.

THT2005 tarafından 31/Mar/14 10:34 tarihinde düzenlenmiştir

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Kolda bozuktu hacı abi.

Bu seçim kesinlikle tekrarlanmalı, bozuk kolu vermişler karşı tarafa..

Bi bitmediniz mk..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

https://sonuc.ysk.gov.tr   ulasilamiyor.Komple.fişi cekmisler.

Bu sayfa, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçim sonuçları kesinleşinceye kadar hizmet vermeyecektir.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

Cektigin resimleri pmleyebilir misin hocam merak ettim.

tabi ki hocam, şimdi evden çıkıp hastaneye gitmem gerekli. 1-2 saate gelmiş olurum. unutursam felan diye baktın benden mesaj gelmiyor bana pm atarsan hatırlarım

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Oy çaldırmamak için sabaha kadar ayakta durdunuz savaştınız(!) vs ona rağmen çalındıysa oy o çalıranların andavallığı artık mk.

özlü bi sözle bitireyim " Bahane göt gibidir, her insanda bulunur"

oy çalanın da,çaldıranın da, çalınmasına göz yumanın da suçu aynıdır. Allah cezasını verir.

İlçelerde filan adaylar kendi hırsları için,kendilerini kazandırmak için oy çalmış olabilirler (parti ayırt etmiyorum) ama ulusal bir ölçekte bahsedildiği kadar oy çalınacağını zannetmem. varsa da öyle bişey çaldıranları skeyim.

AKP gelene kadar oy çalınma olmuyodu diyen ergenlere sesleniyorum, keşke bi 10 yaş daha büyük olsaydınız da, %90 pkklının olduğu yerde nasıl HADEP(ve DEHAP) %10 oy alıyodu görseydiniz.

konuşacak çok şey var da parmaklarımı yormaya değmez, herhes burnunun dikine gittikçe bi bok olmaz bu ülkede.

Toplam Hit: 8658 Toplam Mesaj: 88