folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Şekeri Tamamen Kesince Neler Oluyor

Şekeri Tamamen Kesince Neler Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=6uaWekLrilY

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

kilo vermek bile kolaylaşıyor :D

98 kiloydum şekeri tuzu unlu mamülleri kesince :) sporla birlikte 78 kiloya düştüm 20 kilo verdim direk olarak

doğru hocam onu biliyorum ama mental anlamda değişen şeyler varmı acaba ? ve reflü ve mide rahatsızlıklarında  azalma gibi

Var cevabı yukarıdaki belgeselimside

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şekeri kesince tam bir mal oluyorum. IQ seviyem yarıya iniyor neredeyse normal insan seviyesine yaklaşıyor.

Ama mesela bi tencere pudingi gömdümmü dünyadaki en zeki adam oluyorum. Bunun için şekerden fazla uzak kalamıyorum ama bi noktada en azından azaltmak zorunda kalıcam.

Bşuna şeyh olmamış demkki :D :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

kilo vermek bile kolaylaşıyor :D

98 kiloydum şekeri tuzu unlu mamülleri kesince :) sporla birlikte 78 kiloya düştüm 20 kilo verdim direk olarak

doğru hocam onu biliyorum ama mental anlamda değişen şeyler varmı acaba ? ve reflü ve mide rahatsızlıklarında  azalma gibi

Var cevabı yukarıdaki belgeselimside

teşekkürler hocam

Toplam Hit: 3373 Toplam Mesaj: 35
şekeri tamamen kesince neler oluyor