folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Selam Vermediğim İçin Başıma Gelenler

Selam Vermediğim İçin Başıma Gelenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    aktas_967 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Her zman her yerde çıkmıştır makam mevki sahibib olmuş ama insan olmayı becerememiş öküzler

Asık suratlı bir personel müşteride kaybettirir şirketten de soğutur dediğin doğru olabilir ama bu konunun makam mevki ile alakası yok günlük yaşantımız gereğince asansör de veya başka bir ortamda tanımasan bile selam vermelisin bu kadar kibirli olmayın arkadaşım sende bir an önce konuş özür dilersin yanlız bulduğun zaman yanında konuşursun olay biter işten çıkartıyorlarsa çık ama unutma selam vermek göz çıkarmaz hiç selam vermezsin başka yerde ama kendi işinde kurumunda bunu yap derim.

Bknz:Hellavenin mesajı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bi siktirsin gitsin ya..

Bırak hocam başka bi kaşıntısı vardır onun. Eğer yoksada soluduğu havaya oksijeni veren ağacın dikenini mikeyim..

Benim müdürüm fabrikada bizde kaçar amk gene bu mühendisler bişey isteyecek diye sdhfsdbjgad :D:D

Günaydın dediğimizde gene ne oldu amk diyo adam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

öyle öküz gibi davranırsanız millete olacağı o

ne olursa olsun şirket içinde güleryüzlü olcan herkese meraba iyi günler selamını vereceksin

vermessen işte böyle olur

yönetim kurulundaki adam düşünmüştürki şimdi bana selam vermeyen adam hiçkimseye selam vermiyordur somurtuyordur diye düşünür

bende olsam aynı düşünür yol verirdim hocam bu işler böyle business...

aynen cok dogru demissin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    aktas_967 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Her zman her yerde çıkmıştır makam mevki sahibib olmuş ama insan olmayı becerememiş öküzler

Asık suratlı bir personel müşteride kaybettirir şirketten de soğutur dediğin doğru olabilir ama bu konunun makam mevki ile alakası yok günlük yaşantımız gereğince asansör de veya başka bir ortamda tanımasan bile selam vermelisin bu kadar kibirli olmayın arkadaşım sende bir an önce konuş özür dilersin yanlız bulduğun zaman yanında konuşursun olay biter işten çıkartıyorlarsa çık ama unutma selam vermek göz çıkarmaz hiç selam vermezsin başka yerde ama kendi işinde kurumunda bunu yap derim.

Bknz:Hellavenin mesajı

"Bknz:Hellavenin mesajı " Burada nedemek istedin anlayamadım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hoca kafana bile takma, saygı parayla değil adam olunarak kazanılır.

Açıklama istiyorsa da yoğundum, Kendisini şahsi olarak tanımam, herhangi bir ters davranışta bulunmak için sebebim yok ve bulunmadım, departmanımda yada iş arkadaşlarımla bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Mevkiinden dolayı ekstra bir hürmet gösterilmesini istiyorsa bunun kendi kompleksinden kaynaklandığını düşünüyorum. de kovarsa kovsun.

İşte hocam saygı böyle sonradan görmelerin önünde eğilmemekle kazanılır.

HolyOne tarafından 07/Ağu/13 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hoca kafana bile takma, saygı parayla değil adam olunarak kazanılır.

Açıklama istiyorsa da yoğundum, herhangi bir ters davranışta bulunmadım, departmanımda yada iş arkadaşlarımla bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Mevkiinden dolayı ekstra bir hürmet gösterilmesini istiyorsa bunun kendi kompleksinden kaynaklandığını düşünüyorum. de kovarsa kovsun.

İşte hocam saygı böyle sonradan görmelerin önünde eğilmemekle kazanılır.

+INF

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

bidahakine selam değil öpücük ver ona bakalım ozaman ne diyecek görünce bi öpücük at 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya hocam bazı işyerlerinde var öyle hissedar/genel müdür girince ayağa kalkılıyor. kalkmayınca toplum baskısı görüon yanındakiler ayıplıyor fln var öyle gerizekalı yerler ve hızla uzaklaşılması gereken yerler olduğunu düşünüyorum.

Hadi devlet dairesi falansa bi nebze neyse de özel sektörde bunlar görgüsüzlük belirtisi. Bunlara he demeye alışınca bir süre sonra insanlığınızdan soğursunuz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

hocalar,müridler

binada çok şirket var erkese selam nasıl verecem ben)

adamı tanımıyorum çok önemli biriyse gelir kendini her kese tanıtır,zaten iş arkadaşlarımda tanımıyor.

bayramdan sonra cv göndermeye başlarım böyle bir ortama çalışmak istemiyorum.

HolyOne  dediği gibi burda da ayağa kalkma durumu var.Ayağa kalkmassan saygısızlık gibi görünüyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

senin hatan görgü kuralları gereği herkese selam vermen gerekir şirkette

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 8230 Toplam Mesaj: 70