folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder SEVDİGİNİZ KIZA BU AKSAM GÖRÜCÜ GELSE VE ONDAN 2900 KM UZAKTA OLSANIZ :((

SEVDİGİNİZ KIZA BU AKSAM GÖRÜCÜ GELSE VE ONDAN 2900 KM UZAKTA OLSANIZ :((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
         holy dayi pek okumamissin forumu heralde. abim ben disardayim almanyada tatildeyim kiz arkadasim Türkiyede.. evet onu bende biliyorum gorucu uslu artik trash biraz ama genede geliyorlar iste. atasozleri eskimiyor iste 1000 ister 1 alir.. olan odu atlatik ya ona seviniyorum. kayinpeder baya posta koymus annesiyle konustum :D ama en güzeli cocugun kahvenin üstündeki tükürügü köpk diye icmesi ...
       walla eger gercekten benim evlenme cagim geldi ayaklariysa ben zaten dunden raziyim!! ama ben nezaman konusunu acsam daha vaktimiz var diye atiliyor hemen. her arkadasta da boyle benim gördügüm. sizde nasil bilmem ama..

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

valla kızı istemeye geliyor olabilirler hani gelenler tanıdıksa nezaket icabı olur böyle şeyler biz düşünelim derler sonra da veremiyoruz, kızımız istemiyor, şu an düşünmüyoruz falan gibi sebeplerden geri çevirirler. unutma sen kızla çıkıyorsun diye istemeye gelenlere gelmeyin diyemezler. o ailenin yapısı bunu kaldırmıyor demekki görücü gelir, gönderirler sonra kızlarıyla konuşurlar anlaşırlar kız seni istiyorsa onları geri çevirirler yok kız evlenecem dersede verirler

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satanist
    satanist's avatar
    Erkek

BEN SEVİNDİM ARKAŞLAR İŞTE BU OLAYADA

BENİM İŞ NE OLACAK PEKİ

BEN KIZIN VERDİĞİ KREDİ KARDI  BURS KARDIMI TEKRAR NASIL ALACAM YAHU

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    hoja ben okudum senin topigi muridelerin yaptigi yorumlar iyiydi yerinde olsam montaj felan düsünürdüm :P

choosing my confessions...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bsafak
    bsafak's avatar
    Erkek
    Kardeş eğer bu ilişki internetden filansa sen avucunu yalarsın yok yani sık sık yüz yüze görüşüyorsanız ve kız seni seviyorsa gerisi boş gelirler kıza bakarlar  zaten kız söyler benim sevdiğim vardiye    görücü gelmekle bir şey olmaz     kendini harap etme iş kızın seni nekadar sevdiğinde bitiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyx0753
    boyx0753's avatar
    Erkek
    MaDFiuS bunu yazdı:

dostum sen onu bunu boşver kıza görücü gelmesi gayet normal. 1 değil bin tanegelse nolur yani bi kızı bin kişi ister bir kişi alır sen gurur duy sevgilim güzel diye baksana görücü geliyomuş. ayrıca kız seni seviyosa ne diye moralini bozuyosun. zorla evlendirecek değiller ya madem kızın gönlü yok ama aile verecez diyo kaçırırsın. yok kız evlenmek istiyosa ozaman bu kadar takmana bile gerek kalmaz. sen kıza güveniyosan canını sıkma. benimkinede görücü geldi üstelik 6 farklı aile hepsinede siktiri çekti kız çünkü beni istiyo gözüm arkada değil bunlara gülüp geçiyorum sende böyle yap. canını sıkmaya değmez...

bence de haklı ! kız seni seviyorsa kafana takma kız siktri çeker zaten! ama senin böyle bi şüpen varsa yenge duymasın çok kırılır! hayırlısı olsun demek en güzeli ama ! hayırlısı inşallah sensindir dileğim buu!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    valla kardeş verirlerse kız da dahil olmak üzere hepsini doğrarım  

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Ben dograma isine girmem kardes, hadi onun hayatini mahvedeceksin, peki seninki ne olacak. ilerde kismetin varsa onu da kapatmis olursun... Dograma bos is. Kariyer sahibi olmaya calisalim, kizlar genelde ya kariyerden yada paradan anliyorlar... genelde diyorum.. kimse yanlis anlamasin... cok temiz kalpli olanlari da mutlaka var... 

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ksecgen3
    ksecgen3's avatar
    Erkek

Lan olum anca sallamışsınız. "Başka kız mı yok" "Bırakırdım" Lan a.q. adam seviyo. Aynı şey benim başım

...bu evrende bi tozsun tarih seni unutsun hadi gel i.ç.e.l.i.m:)...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    axl_
    axl_'s avatar
    Erkek
    jackal sana tavsiye..kızın seni sewdiğine inanıyosan sende onu sewiyosan,onsuz yapamam diyosan herşeyi boşwer..senin bu söylediğin şeyde sorunmu be..sen yaşamammışsın.. yada yeterince sewmiyosun..insanalrın yorumalrınıda umursama:))kendini üzmekten başka bi şeye yaramaz..önemli olan senin mutluluğun..unutma aşkta mantık yoktur:))tamamen duygualrınla hareket et:)))

parasızlıktan kestiremediğim sakallarım sosoyede moda olmuş..way a.q nasıl dünya bee:)
Toplam Hit: 7352 Toplam Mesaj: 58